Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już update PS Store a w nim:

 

Demo Beyond Two Souls ( tylko dla plusowiczów )

 

Pełne wersje: Far Cry 3, Dragin Dogma i Giana Sisters. Poszukajcie ich w wyszukiwrace a znajdziecie. Na głownej stronie ich nie ma.

 

Radze się pospieszyć ponieważ dziś odbędzie się konserwacja PSN do 2  w nocy

Edytowane przez Gubernator
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nigdzie nie widze dema B:TS :(

plus wciaz aktywny. wtf?

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/wersja-demonstracyjna-beyond-dwie-dusze/cid=EP9000-NPEA90127_00-DBEYONDTWOPSPLUS zobacz tutaj

 

nic podobnego mi nie wyskakuje!!! 

nic nie rozumiem. przeciec to jest ex dla sony, także demo dla PS+ powinno byc wyszczególnione, co najmniej nagłówkiem na stronie głównej PS Store  :)

w jakiej zakładce szukać: PSS -> PS+ -> Exclusives ?

Odnośnik do komentarza

Hm, miałem tak kiedyś z Joe Dangerem 2, ale dziś też ściągnął się bez ikonki, ale gra działała.

 

Nie wiem, spróbuję raz jeszcze DD ściągnąć i zainstalować. Najgorsze jest to, że usuwanie takich uszkodzonych danych o tej wielkości, trwa koło 15 minut...

Odnośnik do komentarza

Przez przypadek zacząłem instalować tą grę, więc już siedziałem i czekałem, jak to się skończy. Po zainstalowaniu pojawiła się normalnie ikonka, gra sie włączyła, spatchowała i mam ekran "Press Start" przed oczami, więc wszystko jest w porządku :).

Odnośnik do komentarza

Ok, zostawiłem konsolę na noc z opcją "wyłącz się jak ściągniesz wszystko" i już jest w porządku, gra się ściągnęła i zainstalowała, a konsola wyłączyła. Rano gra była już normalnie i mogę w nią grać :)

 

Wiem co się wczoraj chyba stało. Mam konsolę ustawioną tak, że wyłącza się po godzinie nieaktywności (jakby mi się przysnęło, co w sumie się wczoraj zdarzyło), a miałem włączony ekran instalacji. On na końcu pisze "instalacja zakończona" i jest opcja "ok" do zaakceptowania, a po niej konsola sobie porządkuje. No i widocznie jak spałem, konsola na tym "instalacja zakończona" się wyłączyła, nie porządkując pliku. Stąd potraktowała to jako uszkodzone dane. Ja zaś wybudzony usunąłem plik instalacyjny, myśląc że się zainstalowało, ale konsola nie usunęła go. Ogółem dziwne to takie trochę że trzeba akceptować, skoro przy wyłączeniu planowanym akceptuje się samo...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...