Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Skyward Sword


django

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A można wiedzieć, gdzie składałeś zamówienie?

 

 

P-chan składaj pre order na bundle'a w Ultimie bo mają na sprzedaż i to po przystępnej cenie, ja właśnie dzisiaj swój pre-order złożyłem(fakt że miałem całą kasę odkładać na kurs prawka ale no cholera czekałem na tą Zeldę 5 lat to raz mi można chyba odpuścić) wiem że się nie zawiodę, bardzo emanuje tutaj energia z mojego kochanego Wind Wakera, ahhh no totalny must have!

 

 

 

 

http://www.gametrailers.com/video/tgs-11-zelda-skyward/720649

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wlasnie zlozylem zamowienie na edycje z kontrolerem - i tak musze go kupic, a ten zestaw to swietna okazja. Kontroler jest zloty i ma bardzo fajny motyw, do tego jest tam jeszcze soundtrack, a wszystko jest zapakowane w ladne pudelko.

Pierwsza gra jaka kupilem na Wii byla Zelda: Twilight Princess, dla mnie kolejna czesc to must-have, zreszta The Legend Of Zelda: Skyward Sword to niestety ostatnia wielka gra na Wii. ;)

 

Troche szkoda, ze Nintendo nie wydalo na 25-lecie Zeldy jakiegos fajnego zestawu w stylu Super Mario All-Stars.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Juz dawno wyszly gry dla ktorych warto kupic Wii:

Zelda: Twilight Princess, Super Mario Galaxy 1 i 2, Metroid Prime Trilogy, New Super Mario Bros. Wii i inne. :)

 

Zelda: Skyward Sword to ostatnia wielka gra na Wii, jesli ktos jeszcze go nie ma to wlasnie teraz jest dobra okazja zeby kupic ta konsole - wychodzi nowa Zelda, a poza tym jest jeszcze kilka swietnych gier. ;)

Kto wie moze bedzie nawet jakis specjalny zestaw konsola + Zelda: Skyward Sword, niestety na premiere jeszcze nic nie zapowiedzieli, ale moze za jakis czas sie pojawi.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No na pewno zwłaszcza pewnie przeszedłeś Corruption na GaCka no nie ;p Wii to nie tylko Nintendowskie pozycje : Silent Hill: Shattered Memories, Sin & Punishment 2, Monster Hunter Tri, No More Heroes dwie części, Zack & Wiki, Muramasa, Fragile, Another Code R i mogę tak wymieniać i wymieniać. Kwestia tego czy zna się daną platformę czy pieprzy się tylko to co się usłyszało od innych lub w tandetnych magazynach serwisach. Zresztą Zelda SS to nie ostatni wielki tytuł: The Last Story od Sakaguchiego, Pandora's Tower, niedawno wydane Xenoblade, Kirby Adventure's Wii, Dragon Quest X. A kto wie może i jeszcze wydadzą na zachód prawdziwy remake Fatal Frame II: Crimnson Butterfly który jest w produkcji.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

e234_small.jpg

 

To się nazywa okładka. Edge dał dyszkę. Official Nintendo Magazine 98%. Są też nowe filmiki. Nie polecam trailera bo pokazuje mnóstwo fajnych akcji które lepiej odkryć samemu. Jeszcze nie cały miesiąc i gramy. Fajnie że jest tu tylu fanów serii.

 

Co do Wii to jeszcze nie posiadam bo priorytet miały u mnie ps360, ale właśnie dla Zeldy zakupię i mam zamiar zapoznać się z hitami które tu wymieniliście. No i jeszcze The Last Story, od dawna się na to napalam.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Takie glupie pytanie,skyward sword jest jakos powiazany fabularnie z poprzednimi zeldami? Jedyne w co gralem to phantom hourglass na DS i nie wiem czy moge zagrac w to z marszu czy powinieniem przejsc ktoras poprzednia zanim zabiore sie za skywarda.

 

Nawiązania fabularne wprawdzie się pojawiają, ale to głównie w formie drobnych nawiązań do kultowej Okaryny Czasy (Hero of Time, wtajemniczenie więdzą co mam na myśli). Warto jednak zagrać, żebyś zaznajomił się z gameplay''em ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zaczął od Skyward Sword.

 

Miyamoto chyba nie rzucał słów na wiatr twierdząc, że będzie to najlepsza Zelda...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...