Skocz do zawartości

Silent Hill: Downpour


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

a mi muza kojazy sie z czymś innym, moze nie jest zła ale kojazy mi sie z amerykanskimi filmami

 

a wczoraj akurat dla porownania ogladalem videorecenzje homecominga i w tle leciała caly czas muza typowa dla silenthila, jednak jest wyrazna roznica w klimacie , tzn roznica pomiedzy "jakis horror" a "silent hill"

szkoda, ale może ten nowy troszke chociaz bedzie sie staral skopiowac klimaty, a nie wymysli calkowicie nowe i odmienne muzyczki

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/07/25/new-silent-hill-will-be-like-second-game-comic-coming.aspx New Silent Hill Will Be Like Second Game

 

"Konami has a lot of work to do in order to drag the Silent Hill series from the wretched, clunky, frightless gutter it?s stuck in. Thankfully, some encouraging words have come from a writer working on the newest installment. Not only does he mention the new title will be more like Silent Hill 2, but also that a comic is on the way."

 

Nom na pewno :whistling:

 

Choć nie ukrywam liczę na tego Silenta ;/

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Teraz sobie obejżałem na spokojnie, i nawet fajnie to wygląda. Bedzie raczej bardzo filmowe, z fajnymi wstawkami, i grafika fajna. Lepiej sie nastawić na to, jako na jakiś Horror, ale nie Silent hill.

 

Pomimo że kompozytor już nie ten sam, to widać nowy sie bedzie wzorował mnie wiecej na starym, np. specyficzny dzwięk walenia czegoś ciężkiego ,metalowego w backgroundzie xD

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

osobiście żaden S.H. mnie nie zawiódł, wiec i tym razem tego nie zrobi.

jedynie, czego mogę sie obawiać to brak Muuuzy, Ścieżki Akiry, przez która tytuł może kuleć

właśnie odsłu(pipi)e jego dzieła -

wejście jest prze_straszne.

zamierzam kupić gre bez względu na komentarze i poczuć ja na własna "gęsia skórkę"

Silent Hill :)

 

oraz

 

Edytowane przez 4 mE
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zawsze byłem fanem serii cichego wzgórza dlatego ten tytuł może znowu wciągnie mnie w schizmatyczny klimat, z drugiej strony jednak podchodzę sceptycznie bo czym teraz może nas zaskoczyć konami ? Więcej psycholi, mrocznego klimatu i wykręconych kreatur jeszcze niech sterowanie będzie bardziej arcadowe i będzie rasowy survival horror, a TPS i FPS to już jest wystarczająco dużo. Dlatego zastanawiam się czy pod nazwą Silent Hill będzie kryło się coś więcej niż tylko wspomnienia z przeszłości.

Pożyjemy zobaczymy ...

Odnośnik do komentarza

dziwne to trochę dla mnie.

skoro Konami opowiada za serie S.H., która wyrobiła sobie(jak wszyscy wiemy) wspaniała markę,

to dalej powinni sie jej trzymać i usprawniać, tymczasem grupa sie rozpadła(Team Silent), a prace

przejmują inne, mniej znane studia, co wcale nic dobrego nie wnosi.

p.s

od razu przypomina mi sie: "Wadliwy Pedał Gazu w Toyota'ch"

obym sie mylił :)

Edytowane przez 4 mE
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że gadanie autorów SH8 o tym, że ma byc podobne do SH2 to nie zwykłe peplanie.

Jeszcze zależy w jaki sposób będzie podobny do SH2. Jeśli będzie tak samo dobry jak kiedyś SH2, to takie podobieństwo jest w porządku, ale jeśli będzie posiadał zerżnięte motywy z SH2 tylko w gorszym wydaniu to dziękuję za takie podobieństwa. Ja nie nastawiałbym się na tą pierwszą możliwość... Po zwiastunach widać, że będzie dużo znanych już akcji z SH1 i SH2, a do tego główny bohater w stylu Henry z SH4.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

To nie był taki do końca remake, bo historię przedstawiał z innej perspektywy, no i niech nie kopiują z SM patentu z atakiem przeciwników tylko gdy zmienia się otoczenie, bo nie było wtedy żadnego zaskoczenia. Jest spokojna noc i wiesz, że nic się nie stanie.

 

Taką historię jak w SH2 już zapowiadali przy Homecoming, jak to się skończyło, wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...