Skocz do zawartości

Silent Hill: Downpour


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Otherworld wygląda naprawdę nieźle. Na plus powrót statycznych kamer i ucieczki inspirowane SH:SM.

 

Inna sprawa, że grafika nadal wygląda strasznie nierówno (tekstury po wejściu do baru, ogień). Zobaczymy co jeszcze zmieni się do premiery, uczucia mam mieszane mimo wszystko.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest ciekawie, wiele elementów zapożyczonych z Shattered memories jak np otwieranie drzwi, czy ogladanie sie za siebie.

 

Nie czuje "tego" silent hilla w tym tytule, ale i tak wygląda bardzo ciekawie, przemiana kozak i alternatywny świat naprawde kozak. tylko przeciwnicy mi sie nie podobali, jakimiś falami dzwięku z pysków strzelaja, nah

Odnośnik do komentarza

No ja jestem strasznie podjarany.

I design i grafika naprawdę wygladają kozacko.

Mogę się dzisiaj założyć o konkretną flaszkę, że Downpour będzie dużo lepszy od dziadowskiego Homecoming.

 

Bardziej czekam chyba tylko na Mass Efect 3.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Może nie będzie to najpiękniejsza gra na current-geny, ale zdecydowanie jedna z najbardziej klimatycznych. Design lokacji i maszkar powala, schiza zapowiada się sroga (na pewno w porównaniu do takiego rozwalankowego Dead Space'a), a jeżeli wszystkie utworki będą prezentować podobny poziom do tych z trailerów, to autentycznie przestanę żałować, że Yamaoka podarował sobie ten projekt. O walki za bardzo się nie martwie, w końcu twórcy już sami dawno przyznali, że tych należy w grze unikać i bardziej skupiać się na ucieczce. Natomiast pieprzenie jakoby gra ostro przypominała Alana Wake'a z grzeczności przemilczę.

 

 

Niewiele gier sprawia, że dostaję gęsiej skórki na samą myśl o zagraniu w nie - nowy SH, to dla mnie obok Uncharted 3 produkcja numer jeden zapowiedziana na ten rok. Moja świnka skarbonka już drży ze strachu.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Pierwsze to takie Shattered Memories - "nie wiem dokąd biegnę, ale przynajmniej uciekam, będę tak pędził przez prawie take same korytarze i pomieszczenia to może w końcu włączy się scenka.

 

Drugie uświadcza mnie w przekonaniu, że murzyni nie są straszni, tylko zabawni, i nie nadają się do survival horrorów.

 

 

...mimo to gra ma u mnie spory kredyt zaufania.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie mam pojęcia do jakiego tematu to wrzucić, próbka nowych głosów z SH2:

http://www.youtube.com/watch?v=7GKtsHcJOMI

 

To brzmi ŹLE. I nie chodzi tu o przyzwyczajenie do starych głosów. To po prostu jest źle zagrane. W komentarzach ktoś słusznie zwraca na to uwagę - w oryginale subtelne zmiany tonacji głosu Marii miały naprawdę istotne znaczenie. Tu każdy brzmi tak samo. W dodatku teraz przypomina to średniej jakości polski dubbing - warto pamiętać, że scenki do SH2 i SH3 nagrywano podobnie jak obecnie w wypadku Uncharted - mocapy wraz z dialogami, przez co wyglądało to i brzmiało lepiej.

Meh.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wygląda naprawdę w porządku, chociaż mam nadzieję, że zagadki nie ograniczą się znowu do przestawienia dźwigni i przekręcania kolejnych pokręteł. Design i klimat na pewno biją na głowę te z Homecoming, chociaż to ciągle ten sam, pokazywane w kółko fragment - ciekawi mnie jak wygląda samo miasto i bardziej zaawansowany gameplay.

 

Jeszcze na marginesie - wg Amazona premierę przesunięto na... marzec 2012.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No offence ale opierając się na opiniach "zatwardziałych fanów" Silent Hill. To wypadałoby znać i grać tylko w Dwójkę bo według nich to jedyna i słuszna część. Nawet Jedynce się obrywa... a czy SH4 był taki super, no nie wiem. Jak dla mnie wyraźnie gorszy od Trylogii i przede wszystkim mało Silenta w Silencie (wiadomo czemu).

 

Już Homecoming tak przez wielu bluzgany miał lepszy klimat (imo). A akurat patrząc na gameplaye, Downpour zapowiada się co najmniej dobrze (imo). Szczególne wrażenie zrobił na mnie ostatni gameplay:

 

 

 

 

Niby nic specjalnego ale klimacik i klimacik snucia się po mieście (ala pierwszy SH) jest, w końcu ma być to sandbox.

 

Co się dziwić, że cisza w sieci, w temacie skoro jeszcze do niedawna co chwilę zmieniali datę premiery a marketing praktycznie nie istnieje. Zresztą przeglądając oferty w sklepach do dzisiaj, co drugi ma inną datę. Sam nie wiem czy w końcu premiera za tydzień czy nie heh. W każdym bądź razie czekam na jakieś pierwsze opinie graczy którzy kupią. Tylko nie tych co uznają tylko SH2 ;)

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...