Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Takie bonusy i wiele innych podobnych spokojnie mogli upchnac w krypcie ktora moim zdaniem jest strasznie biedna w porownaniu do krypt w poprzednich czesciach.

Zgadzam się w 100%. Zestaw przygotowanych bonusów do wykupienia jest marny. Nie postarali się tak jak w Mortal Kombat Deadly Alliance, gdzie dało się poznać całe uniwersum smoczej sagi, odkrywając wspaniałe dodatki. Zdjęcia pierwszych automatów arcade MK, deweloperów przy pracy, figurek, screeny i ścieżka dźwiękowa z poprzednich części, foty usuniętych elementów, komiczne filmiki - aż paliłem się by to wszystko poznać. Tu tego brakuje - szczerze mówiąc, to nie ma nic ciekawego, prócz alternatywnych kostiumów i kombinacji dodatkowej fatality

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Wiele osób pisze że jest kiepski balans postaci. Ja jednak uważam że jest ok. Gram z kumplami ostro przeróżnymi postaciami i w sumie każdy z każdym może wygrać. Jeśli dobrze opanujemy daną postać, wszystkie specjale, kombo itp dajemy rade powalczyć z najlepszymi tzn (moim zdaniem) Scorpion, Noob, Ermac, Reptile, Kitana, Mileena.

 

 

Gram ze znajomymi w MK na dwa pady. I tutaj nie wiem co jest grane ze statystykami. Zapisuje czas grania, zwycięstwa, fatality itp itd z drugiego pada ale dopiero po restarcie gry. Mało tego nie zapisuje też wszystkich walk ale niektóre (większość). Od czego to zależy ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Witam,

mam pytanko co do walki nr 134 w Challenge Tower bo mnie już szlag trafia.

Walka Jax vs Kabal trzeba wykonać wszystkie specjale Jax'em niby banał tylko problem w tym że 2 z nich trzeba wykonać na przeciwniku w locie ale przeciwnik nie wykonuje ŻADNEGO jump'a w walce (próbowałem już kilkanaście razy i dupa) ;/ Miał ktoś taki problem ? Może jest jakiś combo wyrzucający przeciwnika w powietrze ? Wdzięczny będę za jakąś podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Wieża skończona, wyzwanie 300 bardzo fajne, chyba najfajniejsze ze wszystkich (chociaż chyba nie najtrudniejsze)

 

Powiedźcie mi jak grać młodym Shang Tsungiem? Mogę wybrać dwa jego stroiki ale w każdym jest starcem. Jak odblokować młodego zawodnika ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...