Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Nom nieźle się prezentuje Kenshi chociaż fanem jego nie jestem (a może lepiej nie byłem). Ale kijowo według mnie to rozegrał Boon, przed premierą MK myślałem, że będą paczki z postaciami po dwie, trzy.

 

A takie ciapkanie po jednej postaci na jakiś czas wkurza mnie. Stroje kupiłem ale z fighterami na razie się wstrzymam (i tak teraz nie gram w MK) aż pojawią jakieś bundle.

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem otóż gdy wpisuję kombat pass to mi go nie przyjmuję i nie mogę grać online. 2 dniowy trial działał normalnie. Dodam, że gra jest nowa i była w folii. Zna ktoś rozwiązanie?

 

Edit: Już znalazłem rozwiązanie po prostu gra była z innego regionu niż konto na którym gram teraz wszystko śmiga normalnie ;)

Edytowane przez Rymu
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Wydają wcale nie tanie DLC a grać po mutli ciągle się nie da. Wczoraj udało się rozegrać walkę dopiero po 15 minutach. Wcześniej ciągle coś rozłączało, desynchronizowało itp itd. Multi jest żenująco kiepsko rozwiązane i miałbym życzenie aby w pierwszej kolejności autorzy to naprawili, a dopiero później wyciągali kase za DLC.

Odnośnik do komentarza

kufir: Lol. Co ty mówisz. Gram online od samego początku i jest za(pipi)iście. Tylko na samiuśkim początku miałem dropy, a tak gra się bardzo dobrze. Ostatnio są problemem te desynchronizacje, ale one są z powodu tego że classic stroje z preorderów nie działają dobrze z patchem 1.02. Za ok 2 dni mają to naprawić łatką. Będzie info w "Message of a day". To chyba u Ciebie są problemy aż takie, ja mam problem raz na ruski rok nawet z tymi desynchami (a sam mam preorderowy subzerowy stroik więc sam jestem jakby źródłem problemu - robie classic fatality to kolesia wypierdziela z gry xD).

Odnośnik do komentarza

Czesciowo uporali sie z lagami, czesciowo!

I teraz majwieksze chece sa wlasnie z polonczeniem sie , nieraz mam takie sytuacje(jesli uda sie polonczyc oczywiscie) ze garm z kims np. 3 walki a podczas wyboru postaci do 4 lub juz przed rozpoczeciem samej walki nagle wywala lub pokazuje sie komunikat o desynchronizacji.

Tez jestem zdanie ze wpiarw powinni sie postarac o dobrze dzialajace multi a dopiero pozniej zajac tworzeniem DLC.

Odnośnik do komentarza

ale ten Kenshi przesadzony, parę razy grałem przeciwko nim online i zdecydowanie jedna z najłatwiejszych postaci w grze. Za dużo ciosów obszarowych na których praktycznie mamy zerowy czas reakcji, o ile u Nooba jeszcze klony dało się ogarnąć to tutaj jego czary są przegięte.

Odnośnik do komentarza

Kenshi ma świetny juggle starter i jest bardzo bezpieczny, bo na mid-range. Ogólnie przegięty, ale pewnie go "poprawią", kiedy więcej osób go kupi...

 

Odnośnie tych problemów z graniem powyżej, to powiem, że przez jakiś czas też nie mogłem praktycznie rozegrać żadnej walki. Ciągle desynchronizacja, lub "the game doesn't exist". Przez 3 godziny udało mi się rozegrać 3-4 walki. Dopiero najnowszy patch to poprawił (miałem wszystko na update, więc to nie u mnie był problem z kompatybilnością, net też nie był problemem). Dopiero z ostatnim patchem, w którym dostaliśmy Kenshiego i stroje dla Noob'a i Smoke'a mogłem normalnie poszarpać po necie. Lag zmniejszyli, fakt. Desynchów już nie mam, ale nadal sporadycznie zdażają się randomowe gubienie walk. Nie marudzę jednak, teraz już w miarę normalnie wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...