Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie ludziska, mam problem i prosze o pomoc w jego rozwiazaniu.

 

Otoz: nie moge normalnie pograc online w MK. Przez caly czas mam takie lagi, ze za glowe sie mozna zlapac, do tego albo mnie wypieprza co chwile z walki, albo wcale nie moge sie polaczyc, lub na ekranie wyboru zawodnika wypierdzela mi "The game session is no longer available". Mam net radiowy, 5mb za dnia, 10mb w nocy, i ni cholery nie wiem, jak moge sobie poradzic z tym shitem. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Patrząc na wszelakiego rodzaju filmiki z gry, animacja prezentowała się fatalnie. Podczas gry właściwej tak bardzo nie przeszkadza ten przykry stan rzeczy. Właściwie to niemalże nie zwraca się nań uwagi.

 

Tła wykonane są przez artystów (design). Musieli się zagrywać w Dante's Inferno. Z pewnością.

Natomiast modele postaci .... tu sprawa przedstawia się następująco. Dżony, który ma być ślicznym chłoptasiem, wygląda tragicznie. Jak ktoś ślicznym chłoptasiem nie jest bazowo (Kung Lao) wygląda jeszcze gorzej X_x

 

Chyba tylko Jaxowaty się jako tako broni.

Co gorsza, postaci kobiece prezentują się jeszcze gorzej - partactwo na całej linii, zupełnie jakby je średnio uzdolniony gimnazjalista tworzył, i to taki, który wydaje kieszonkowe na college party tam spędza swój czas, zamiast pogłębiać swoją wiedzę z zakresu tworzenia miłych dla oka twarzy. On wyszedł na tym dobrze, odbiorca niekoniecznie.

 

Dobrze, że istnieją taki postaci jak Kabal, Scorpion, Sub Zero, Cyrax, et cetera.

 

Krypta oszukuje. Nieładnie z jej strony. Ale EE są, i to liczne - spróbujcie przez kilka min czegoś nie robić, czy poszperać to tu, to tam - darmowe monety.

 

Tryb fabularny to gniot jaki może przełknąć tylko wychowany na pepsi i burgerach mieszkaniec kraju wiz.

 

Ot, coś w stylu : "hej, ja ci będę miażdżył ręce przez pół minuty, a twoi towarzysze niech nie reagują" to poza turniejem.

Natomiast na turnieju o losy świata "twym przeciwnikiem będzie ..... a co tam, ty będziesz miał dwóch przeciwników, a Raidenowaty niech nie neguje tej opcji, co to, jakieś fory, czy jak xD" .

 

Nastały czasy, w których wszyscy (niemal) odkrywają karty na samym początku. W T6 nie trzeba odkrywać dodatkowych postaci, i to ilu. Twórcy MK podążają własną ścieżką, sadząc, że każdy ma ochotę spędzić ok 400godz. by platynę w niej zrobić, zatem doszli do wniosku, że każdemu chce odkrywać się wszelakie wykończenia, czy też stroje.

 

Jak ładnie namco postąpiło przy T5. Ekipa od MK mogłaby wrzucić kilka odsłon poprzednich części na płytę. Ale nie, można je przecież wrzucić na sklep jako klasyki w późniejszym czasie. -_-

 

Ale zawsze na pocieszenie zostaje najlepszy (tuż obok tego z Soul Blade) komentator w dziejach mordobić.

Odnośnik do komentarza

Patrząc na wszelakiego rodzaju filmiki z gry, animacja prezentowała się fatalnie. Podczas gry właściwej tak bardzo nie przeszkadza ten przykry stan rzeczy. Właściwie to niemalże nie zwraca się nań uwagi.

 

Tła wykonane są przez artystów (design). Musieli się zagrywać w Dante's Inferno. Z pewnością.

Natomiast modele postaci .... tu sprawa przedstawia się następująco. Dżony, który ma być ślicznym chłoptasiem, wygląda tragicznie. Jak ktoś ślicznym chłoptasiem nie jest bazowo (Kung Lao) wygląda jeszcze gorzej X_x

 

Chyba tylko Jaxowaty się jako tako broni.

Co gorsza, postaci kobiece prezentują się jeszcze gorzej - partactwo na całej linii, zupełnie jakby je średnio uzdolniony gimnazjalista tworzył, i to taki, który wydaje kieszonkowe na college party tam spędza swój czas, zamiast pogłębiać swoją wiedzę z zakresu tworzenia miłych dla oka twarzy. On wyszedł na tym dobrze, odbiorca niekoniecznie.

 

Dobrze, że istnieją taki postaci jak Kabal, Scorpion, Sub Zero, Cyrax, et cetera.

 

Krypta oszukuje. Nieładnie z jej strony. Ale EE są, i to liczne - spróbujcie przez kilka min czegoś nie robić, czy poszperać to tu, to tam - darmowe monety.

 

Tryb fabularny to gniot jaki może przełknąć tylko wychowany na pepsi i burgerach mieszkaniec kraju wiz.

 

Ot, coś w stylu : "hej, ja ci będę miażdżył ręce przez pół minuty, a twoi towarzysze niech nie reagują" to poza turniejem.

Natomiast na turnieju o losy świata "twym przeciwnikiem będzie ..... a co tam, ty będziesz miał dwóch przeciwników, a Raidenowaty niech nie neguje tej opcji, co to, jakieś fory, czy jak xD" .

 

Nastały czasy, w których wszyscy (niemal) odkrywają karty na samym początku. W T6 nie trzeba odkrywać dodatkowych postaci, i to ilu. Twórcy MK podążają własną ścieżką, sadząc, że każdy ma ochotę spędzić ok 400godz. by platynę w niej zrobić, zatem doszli do wniosku, że każdemu chce odkrywać się wszelakie wykończenia, czy też stroje.

 

Jak ładnie namco postąpiło przy T5. Ekipa od MK mogłaby wrzucić kilka odsłon poprzednich części na płytę. Ale nie, można je przecież wrzucić na sklep jako klasyki w późniejszym czasie. -_-

 

Ale zawsze na pocieszenie zostaje najlepszy (tuż obok tego z Soul Blade) komentator w dziejach mordobić.

 

 

Eee... Może mi ktoś powiedzieć co on pi.rdolił? xD

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

http://blog.eu.playstation.com/2011/06/22/heads-up-game-store-update-22nd-june-2011

 

Mortal Kombat-

 

* Klassic Skin Pack (£5.49/€6.99)

 

Nie dość że czekaliśmy 3 tygodnie na ten klassic pack, to jeszcze kosztuje prawie dwa razy więcej niż w US (tam 4.99$). Nie mówiąc o tym że nie ma Skarlet, na którą pewnie znowu poczekamy 3 tygodnie żeby zapłacić sporo więcej niż hamburgery. Co za marny żart.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

dziś jest jakiś cyrk z online bo choć loguje mnie na serwery to nie potrafię zagrać choćby jednego meczu.

 

Co do opóźnień z wydawaniem DLC to jest to jakiś nieśmieszny żart.

 

 

Ja mam tak od samego początku, do dziś nie zagrałem w online ani razu. Gra jest świetna, ale czemu są takie problemy z multi?

Odnośnik do komentarza

I tak Warner obronną ręką wychodzi z tej gry - słuchają graczy i to jest fajne, pierw w chwili awarii PSN anulowali konieczność aktywowania online pass. Teraz pod naciskiem fanów zmniejszyli cenę za kostiumy w Europie i przeprosili za brak Scarlet i obiecali,że pojawi się za tydzień. Cały czas coś robią z balansem na serwerach (potrafią to robić w locie, bez potrzeby wydawania patchy)

 

Patch 1.2 zauważalnie poprawia problemy z lagami i tylko szkoda,że dalej niesmacznym żartem jest rozłączanie, błędy w zapraszaniu, w wyszukiwaniu i dołączaniu do meczów w multi.

Odnośnik do komentarza

Poprawili dzisiaj cenę klassic kostume pack. Teraz kosztuje 14 zł. Świetnie, przepłaciłem 12 zeta :/

Skarlet dostaniemy za tydzień. Ponoć nie mogli jej wrzucić w tym tygodniu z "powodów technicznych".

 

Nie wiem czy będzie tak w przypadku MK i tych strojów ale tydzień czy dwa tygodnie temu była podobna sytuacja z Beyond Good & Evil HD (pierwszego dnia dali za wysoką cenę na drugi dzień obniżyli). I potem zwracali kasę tym którzy kupili drożej pierwszego dnia.

 

W każdym bądź razie mi się udało drugi najpierw właśnie z Beyondem teraz z MK. Wczoraj chciałem kupić ale stwierdziłem, że to jednak za dużo, teraz mogę kupić ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...