Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

wstyd się przyznać ale dopiero wczoraj odpaliłem tryb walk tagowych ( ta gra ma tyle do zaoferowania,że jakoś mi się z tym nie śpieszyło) i po raz kolejny zostałem mega pozytywnie zaskoczony - gra się w niego świetnie.

 

Mortal jak dla mnie to w chwili obecnej jeden z najmocniejszych kandydatów do game of the year, a już na pewno to największa pozytywna niespodzianka tego roku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do tego ze gra oszukuje na expercie to juz sie przyzwyczailem ale grajac online sa juz totalne jaja.

Niby chodzi "wszystko" plynnie ale bledow jest od groma, oto kilka z brzegu:

- kolo skacze w prawa strone , ja wale teleport ( Ermac/Scorpion) a ten jeszcze w locie odwraca sie i kopie l lewo !

- ilekroc gralem przeciw Scorpionowi/Cyraxowi mialem sytuacje takie ze mimo iz przeskoczylem nad linka/siatka to i tak mnie chwytala ( nieraz bylem centralnie nad przeciwnikiem )

- "magiczny" blok, przeciwnik jeszcze nie skonczy robic specjala a juz ma wcisniety blok , zwlaszcza irytuje mnie to grajac przeciw Sub-Zero - zaczyna robic zamrazanie , ja daje teleport a i tak odbijam sie od jego bloku. Ja z kolei moge trzymac blok caly czas a i tak bede obrywal i to niejednokrotnie z odleglosci z ktorych nie powinienem byc trafiony

 

Niby mozna powiedziec ze to wina lagow jednak podobne kwiatki wystepuja nawet grajac w "singlu" ,zwlaszcza na expercie.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

NA dwa pady z kumplami maniakami MK rozegrałem ponad 200 meczy (było tyle bo wyskoczył pucharek), teraz rozegrałem 25 meczy on line (15 wygranych 10 przegranych) i cóż można napisać ... Żenada, olbrzymie opoźnienia, zwolnione tępo gry, ciężko wyprowadzić duże kombosy, ciężko rzucać. Lipa straszna muszą to naprawić bo się nie pogra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...