Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

dla MNIE POMYSŁ ZA(pipi)ISTY! czekam na Jasona z piątku 13-tego :diablo:

 

edit: rozumiem że nie mozna miec własnego zdania skoro lecą mi minusiki :*

edit 2: :*

Edytowane przez Orzeszek87
  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A jednak nowy pełnoprawny film od kolesia od serialu Legacy (słynny trailer) i prawdopodobnie nowa gra w 2013 :woot:

 

http://www.vg247.com/2011/09/30/new-mortal-kombat-game-and-film-in-2013/

 

Tylko żeby poszli tą drogą co obecna część gry, nie mam zamiaru znowu czekać 10 lat na godnego MK. Mam nadzieję, że to po prostu będzie sequel.

Tylko jak się będzie nazywał xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

To oficjalna okładka ? Strasznie hooyowa. Stara dużo lepsza. Gram na pożyczonym od kumpla Mortalu i ciekawy jestem, czy ta odczyta mi starego sejva, no i czy trofea będą działać. Cena pewnie będzie oscylować w granicach normalnej wersji na premierę :confused: .

 

Aaa , mam jeszcze pytanie odnośnie trofka za arcade ladder na expercie bez porażki. Czy jak w trakcie którejś z walk wybiorę player select i zmienię postać, to policzy mi to jako kontynuację ? Są w ogóle jakieś bezpieczne sposoby na gnębienie kompa z Shao włącznie, oprócz projectilów i teleportów ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Panowie wybaczcie nieprofesionalizm, ale pierwszy raz mam taka sytuacje otoz dotarla dzis do mnie kopia mortala w edycji kompletnej i wszystko fajnie tylko nie mam online pass'a na jednym forum znalazlem info ze w tejże edycji kombat pass nie potrzebny jest ponieważ wszystko jest na plycie - zgoda tylko gdzie jest Freddy wszystkie inne dodatkowe postacie sa tylko jego nie ma. Jedyne co do glowy mi przychodzi teraz to to ze odblokuje sie on z czasem w grze albo ja cos zle robie [moze wzrok nie ten i on gdzies jest tylko ja go nie widze] - DZIEKUJE ZA INFO I PRZEPRASZAM ze musze pytac o tak blache byc moze odpowiedzi

 

EDIT

 

ALE ZE MNIE GŁUPIEC - 2 razy w lewo kolo cyber saby i mamy freddiego DZIEKUJE I PRZEPRASZAM

Edytowane przez mattpsx
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dobra, pytanko. Da się jakoś w versusie włączyć wyświetlanie kombinacji fatality na koniec rundy? Wiecie - grają amatorzy, którzy nie znają na pamięć kombinacji każdego zawodnika, a chcą czasami jakimś fatality je'bnąć, coby krew się polała. Przeciwnik się chwieje, wyskakuje kombinacja (coś jak w tutorialu) i reszta zależy od zwycięzcy. Da się?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...