Skocz do zawartości

Ni no Kuni: Queen of the Holy White Ash


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam problem. Po dodaniu gry do kolejki ściągania pokazuje mi jeden plik, ten 16GB. Drugiego za cholerę nigdzie nie ma. Jakieś pomysły, co z tym zrobić?

 

edit: niektualne, wszedłem w historię pobierania na konsoli i stamtąd doszukałem się pliku 6GB, który trzeba było jeszcze dodatkowo aktywować. Co najlepsze - wywaliłem z dysku ściągnięte 16GB ("może muszę usunąć wszystko co związane z grą i spróbować ściągnąć od nowa?", do ciężkiej cholery) i muszę ściągnąć grę po raz trzeci. Niech ich szlag trafi z taką dystrybucją.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

A ja juz dzis gralem. Mam kilka godzin nabite... niesamowita odskocznia po dark souls. Wszystko taje mile i przyjemne. Ladnie wyjasnione itp (miejscami za duzo tych tutoriali nawet do najbardziej oczywistych rzeczy)

 

Przyjemna gierka. Piekna grafika niczym bajki ghibi. Ninokuni i south park chyba najlepiej przenosza gracza w swiat bajkowego pierwowzoru

Odnośnik do komentarza

Tylko,że Ni no kuni nie ma bajkowego pierwowzoru.

 

Nabiłem 10h i wstępne spostrzeżenia.Grafika jest nierówna.Owszem modele postaci zachwycają,ale tła to głeboka era ps2 w wyższej rozdziałce i czasem kłują w oczy rozpaćkane tekstury otoczenia.

Fabularnie bardzo spoko.Miałem dostać baśń i takową otrzymałem.System walki z elementem pokemonów jak najbardziej na plus.

Drugim minusem po nierównej grafice jest ilość voice actingu. Strasznie dużo jest momentów z samymi podpisami bez głosów co po Tales of Xillia i Graces F,gdzie praktycznie każda scenka i skit były udźwiękowione jest sporym rozczarowaniem.

Odnośnik do komentarza

wiem ze  nino nie ma bezpośredniego prierwowzoru, odnosilem sie ogolnie do anime studia ghibi

 

mi sie tam grafika podoba

 

w ogole porobilem troche rzeczy w pierwzym miescie i teraz mam isc na pustynie, do tej pory bylo bardzo łatwo, a po wyjściu z "jesiennego" lasu zabiili mnie 2 razy już, takie szkieleciki tam sie kręcą i strasznie zawyżyły poziom trudnosci

Odnośnik do komentarza

ja to w ogole kurcze doszedłem do pustynnego miasta i uznałem że gra jest troche za wolna i wrociłem katować (się) w dark souls, napewnio jeszcze pogram w nino kuni ale kurde, no jednak troche zbyt powolna rozgrywka, każda czytnność trwa tak wolno, i te cholerne rozmowy bez dubbingu których sie nie chce czytać.. wiem marudze, ogolnie gra mi się spodobała, ale powolność i brak całkowitego podłożenia głosów pod rozmowy uważam za dwa ogromne minusy :/ niestety

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to klops. Brak miejsca na hdd. Będzie trzeba kombinować. :confused:

 

EDIT. Już wszystko wiem. Gra jest w dwóch paczkach. Fajny pomysł i ułatwienie dla osób które mają mało miejsca na hdd. Szkoda tylko że nie można samemu sobie dzielić pliku na mniejsze paczki i po kolei instalować. Chociaż, lepszy rydz.... :)

Edytowane przez TAILOR
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zostało mi już jedno trofeum do platyny, oczywiście za posiadanie 250 stworków. Mam pytanie do osób, które to zrobiły, lepiej latać po świecie i tłuc leszczy licząc, że będę mógł ich spacyfikować czy lepiej nabijać levele przydupasom już posiadających na Strażniku Świata? Mam już 171 i nie wiem, która droga będzie szybsza.

Odnośnik do komentarza

Farmiłem Guardiana za pomocą Demolicerosa i dwóch tanków (bodaj Umberwood i Paleolitha) - po 1 familliarze na jedna postać. Przy postaciach na levelu 75+ oraz sensownie rozwiniętych familliarach można tę walkę zrobić w niecałe 5 minut. Grając 3 familliarami zostaje Ci łącznie 6 slotów do ekspienia pet'ów, co przy ilości expa jaką daje guardian wydawało mi się bardzo szybką metodą.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...