Skocz do zawartości

Dragon Age II


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

I Dragon age skonczony. Zakonczenie strasznie dziwne, moze mi ktos wyjasnic o co chodzilo?

 

 

Nie do konca wiem o jakim Strazniku mowila Cassandra i co to byla za babka ktorej ksiege oddala?

 

Zaluje ze stanalem po stronie magow. Przy drugim przejsciu bede po stronie templariuszy. Aha i jak zdobyc szacunek Arishoka oraz jak zostac Wicehrabia Kirkwal?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Aby mieć respekt Arishoka trzeba odpowiadać zgodnie z tym co on sugeruje, z reguły dolna prawa opcja np że nie oddałbyś elfów na jego miejscu etc(ostatnia misja w 2 akcie)

 

Aby zostać viscountem trzeba stanąć po stronie templariuszy

 

Aby skumać o co chodzi z zakończeniem trzeba było grać w pierwszego DA

 

Odnośnik do komentarza

 

Aby mieć respekt Arishoka trzeba odpowiadać zgodnie z tym co on sugeruje, z reguły dolna prawa opcja np że nie oddałbyś elfów na jego miejscu etc(ostatnia misja w 2 akcie)

 

Aby zostać viscountem trzeba stanąć po stronie templariuszy

 

Aby skumać o co chodzi z zakończeniem trzeba było grać w pierwszego DA

 

 

 

 

 

Pierwszego DA skonczylem 3 razy i dalej nie wiem ocb w 2. Wiec jesli bylbys tak mily to wytlumacz mi.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o kolejna czesc to ja to widze tak:

 

 

W nastepnej prawdopobnie bedzie kolejny bohater ktory bedzie sie chcial wszystkich zebrac w jakims celu zeby czemus zapobiec co sie srednio pewnie uda (cos w desen Mass Effecta) a kolejna czesc (IV) bedzie miala na celu uratowanie krolestwa i tam moze byc tak ze na starcie bedzie wybierac jedna z 3 opcji: szarego straznika, czempiona no i xxx z 3ciej czesci :)

Przynajmniej ja bym sobie cos takiego wymyslil

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

@Dzar

A duzo tego jest? :D Jakies dokladniejsze info? Hehe, utwierdza mnie tylko w przekonaniu ze wroce do gry jak wydadza wydanie zbiorcze z calym odblokowanym shitem ;)

 

Coś koło 30.

 

Jednakże zanim cokolwiek pomyślisz powiem,że jako DLC traktowane jest np całe Exiled Prince jak również 1 głupia broń z signature edition. Innymi słowy konkretnego dlc jest o wiele mniej a ile konkretnie nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Up.

 

 

No mi się udało na hardzie ale tłukłem go dobrych kilkanaście/ kilkadziesiąt minut. Po jednej takiej długiej batalii padłem jak już miał mało energii. Można się zirytować ; )

 

Przypomniały mi się czasy Ninja Gaiden na X-sie czy jakiś innych hardcorowych gierek na pedzia. Albo twórcy przegięli z nim ździebko pałę albo ja nie wyważyłem odpowiedni drużyny, ogólnie na hardzie jest naprawdę często hard.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...