Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam teraz Touch ale troche zbyt casualowy i wesoly jest ten serial po 3 odcinkach - na koncu zawsze happy end, ktory jest troche prostacki i psuje nastroj moim zdaniem. Zobaczymy co bedzie dalej.

 

Ponoć w 6 odcinku coś konkretnego się dzieje, nie wiem, nie doszedłem jeszcze do niego. Ja to oglądam tylko dla Kiefera, bo mi go brakuje od czasów "24" ;]

Odnośnik do komentarza

Trochę nie na temat, ale fajne :)

 

item1renditionslideshowWideHorizontaltvportfolioss02FULL_1335785156.jpg

 

item2renditionslideshowWideHorizontaltvportfolioss03FULL_1335785169.jpg

 

item3renditionslideshowWideHorizontaltvportfolioss04FULL_1335785180.jpg

 

Kto potrafi wymienić wszystkich?

 

Dafaqu z tym linkowaniem zdjęć, ogólnie chodziło mi o to

http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/21255/Gwiazdy_seriali_na_sesji_zdjeciowej_w_Vanity_Fair/

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Do Tudorów, tym bardziej że to serial tych samych twórców i tej samej stacji. Pierwszy sezon mi działał na nerwy, ale drugi daje radę, choć to może dlatego że się do tych mord przyzwyczaiłem (a to jest jeden z tych seriali, w którym każdego bohatera nielubi się za samą mordę już).

Odnośnik do komentarza

Jakby się dało, to zostawić Archiwum, wywalić całkowicie działy seriali, które się skończyły, bo faktycznie robią sztuczny tłok. Czyli Grę o Tron, Dextera, South Park i Family Guy'a zostawic.

 

Jakby się dało, to zostawić Archiwum, wywalić całkowicie działy seriali, które się skończyły, bo faktycznie robią sztuczny tłok. Czyli Grę o Tron, Dextera, South Park i Family Guy'a zostawic, ewentualnie dodać osobny dział z polskimi serialami, bo co jakiś czas ktoś coś pisze o jakimś rodzimym tasiemcu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...