Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Skończyłem wczoraj 'Awake'. Ja nie wiem jak któryś skorwesyn mógł anulować TAKI piękny, przemyślany od początku do końca, rewelacyjnie nakręcony i zagrany, i co najważniejsze bardzo oryginalny serial.

Dobrze chociaż, że na końcu pierwszego sezonu nie ma żadnych cliffhangerów i w miarę pozamykali większość wątków.

Ostatnia scena daje jednak do myślenia, niestety nigdy nie dowiem się co miało być dalej :(

 

Awake sezon 1 - 9/10

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Miażdży to The Wire, Sporanos czy Breaking Bad, Wallander czy House of cards, więc nie nadużywaj takich przymiotników w odniesieniu do średnich produkcji telewizji kablowych z łaski swojej. To tylko tania sensacyjka-konspiracyjka i choćby scenarzyści na rzęsach stawali nic tego nie zmieni. Mogę uwierzyć że jest to serial dobry w swojej klasie, ale litości, słowa "miażdży" czy "inteligentny" to trochę przeginka.  <_<

Odnośnik do komentarza

 

Miażdży to The Wire, Sporanos czy Breaking Bad, Wallander czy House of cards, więc nie nadużywaj takich przymiotników w odniesieniu do średnich produkcji telewizji kablowych z łaski swojej. 

 

 

 

Person of Interest jest na stacji publicznej. Seriale nad którymi się spuszczasz to te na kablowych.

 

Możecie hejtować Losta, rozumiem to, ale dalej żadna produkcja nie dorównała mu w kwestii społeczności, żaden nie był takim happeningiem, wydarzeniem, czymś nad czym ludzie dyskutowali, kłócili się, pisali dziesiątki postów, teorii. Wystarczy zobaczyć ilość postów w dziale Lostowym na fpe. Mnie też rozczarował koniec, zyebali na całej linii i przepuścili okazję na zapisanie się złotymi literkami w historii filmów. Teraz będzie jedynie pamiętany za chu.jowy finał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Miażdży to The Wire, Sporanos czy Breaking Bad, Wallander czy House of cards, więc nie nadużywaj takich przymiotników w odniesieniu do średnich produkcji telewizji kablowych z łaski swojej. 

 

 

 

Person of Interest jest na stacji publicznej. Seriale nad którymi się spuszczasz to te na kablowych.

 

Możecie hejtować Losta, rozumiem to, ale dalej żadna produkcja nie dorównała mu w kwestii społeczności, żaden nie był takim happeningiem, wydarzeniem, czymś nad czym ludzie dyskutowali, kłócili się, pisali dziesiątki postów, teorii. Wystarczy zobaczyć ilość postów w dziale Lostowym na fpe. Mnie też rozczarował koniec, zyebali na całej linii i przepuścili okazję na zapisanie się złotymi literkami w historii filmów. Teraz będzie jedynie pamiętany za chu.jowy finał.

 

Call of duty też ma duża społeczność, postów na forum też sporo (nawet mają oddzielne subforum) i co teras?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...