Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Miażdży to The Wire, Sporanos czy Breaking Bad, Wallander czy House of cards, więc nie nadużywaj takich przymiotników w odniesieniu do średnich produkcji telewizji kablowych z łaski swojej. 

 

 

 

Person of Interest jest na stacji publicznej. Seriale nad którymi się spuszczasz to te na kablowych.

 

Możecie hejtować Losta, rozumiem to, ale dalej żadna produkcja nie dorównała mu w kwestii społeczności, żaden nie był takim happeningiem, wydarzeniem, czymś nad czym ludzie dyskutowali, kłócili się, pisali dziesiątki postów, teorii. Wystarczy zobaczyć ilość postów w dziale Lostowym na fpe. Mnie też rozczarował koniec, zyebali na całej linii i przepuścili okazję na zapisanie się złotymi literkami w historii filmów. Teraz będzie jedynie pamiętany za chu.jowy finał.

 

Call of duty też ma duża społeczność, postów na forum też sporo (nawet mają oddzielne subforum) i co teras?

Call of Duty miażdży! :potter:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwszy odcinek drugiego sezonu Black Mirror był dobry, ciekawy, chociaż pewnie się 'Caprica' trochę naoglądali ;)

Ale drugi ep to już jest strzał w mordę, czegoś tak oryginalnego i w sumie dołującego się na codzień nie ogląda.

10/10, szukam szczęki w piwnicy. Najlepiej w ogóle nie wiedzieć o czym to jest i odpalać.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

zna ktoś jakieś dobre poręczne miejsce w globalnej sieci world wide web gdzie można sobie odznaczać co się widziało z seriali konkretnie sezony i odcinki ew. oceniać itd? coś jak psychofani chińskich bajek mają. bo już się gubię troszku...

 

http://trakt.tv/

 

można nawet scroblować odcinki xD

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Pierwszy odcinek drugiego sezonu Black Mirror był dobry, ciekawy, chociaż pewnie się 'Caprica' trochę naoglądali ;)

Ale drugi ep to już jest strzał w mordę, czegoś tak oryginalnego i w sumie dołującego się na codzień nie ogląda.

10/10, szukam szczęki w piwnicy. Najlepiej w ogóle nie wiedzieć o czym to jest i odpalać.

Dzięki, nie wiedziałem że jest drugi sezon, dobre te dwa epy.

Odnośnik do komentarza

Wynalazłam ostatnio w internecie serial 22 (odcinki) "Inwazja" i pytam się, czy jest więcej takich gdzieś jeszcze, na które muszę trafiać przypadkiem?!? Zwracam się szczególnie do kolegi Masorza, który to te różne SyFy wciaga jak odkurzacz. Zwracam się więc i proszę o jeszcze jakiś tytuł w tych klimatach, chociaż jeden, gdzie nie będzie nudy, bylejakości i który też wciągnie jak odkurzacz. (Proszę.) I nie chodzi mi o te wszystkie gnioty z przewidywalnym ciągiem wydarzeń  i dłużyznami, ja nie wiem czy komuś podobał się np. Flash Forward, ale ja nie mogę dokończyć 2 odcinka, bo usypiam, masakra! Wymiękam od przeciągania akcji w nieskończoność i tandetne nic się nie dzieje, bo trzeba posłodzić jakiejś dópie/ dópasowi przez 2/3 odcinka. Masorzu lub kto inny poratuj. Te lepsze i znańsze obejrzałam, chodzi mi o te mało popularne, ale dobre.

 

Edit: czy Surface jest coś warte, czy strata czasu i muminki?

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza

Dzięki za dobre chęci, część z wymienionych oglądałam/próbowałam, ale Babylon 5, Firefly to nie daje rady, nie chodzi mi też o typ Farscape, bardziej klimatyczne kino s-f, bez rozmachu, ale s-f, a nie jakies bajki.

Wiem, że część foruma i pół planety może mnie za to znienawidzić, ale za Star Treka nawet się nie chwytam. 

 

Edit: Resztę obczaję.  :)

Dr Who to legenda.

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...