Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

wg. mnie zasługiwałby na sub-forum to walking dead, ale uważam to za zbyteczne.

A moim zdaniem warto,m.in. dlatego, żeby oddzielić spoilery z komiksu od tego co dopiero dzieje się w serialu. Dodatkowo serial też może się ciągnąć jeszcze przez kilka sezonów (patrząc jak wolno tam akcja posuwa się do przodu). A poza tym można by tam nawet wrzucić temat o gierce od Telltale Games (bo to bardziej taki interaktywny serial niż gra ;) ).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Proponuję do każdego tematu w Archiwum dodać tag, albo zmienić nazwę tematu na taką, która zawierałaby oznaczenie serialowe, np.:

Lost [Lost]

Prison Break [PB]

Battlestar Galactica [bG]

Heroes [H] lub [Heroes]

[24]

 

Na chwilę obecną ciężko wywnioskować z nazwy kilku tematów, których seriali dotyczą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Black Mirror :o

 

W ramach wakacyjnego nadrabiania serialowych zaległości. Sięgnąłem po zasłyszany całkiem przypadkiem BM, damn.

Nie wiem czy to dobrze, że kompletnie nie wiedziałem czego się spodziewać. Czy może lepiej było się dowiedzieć co mnie czeka, może chociaż trochę bym się przygotował... taaa.

 

Mocny, pesymistyczny, mocny i jeszcze raz mocny twór. Niesamowicie daje do myślenia, kapitalnie zrobiony i zagrany. A najlepsze lub raczej najgorsze, że cholernie autentyczny, namacalny. Jeszcze tylko dodam, że po obejrzeniu ostatniego odcinka, przestało mnie dziwić czemu "serial" (to raczej na pewno złe słowo) składa się tylko z trzech odcinków.

 

PS. Drugi ep najbardziej mnie zaorał :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Do wyzej wymienionej listy dodalbym jeszcze Its always sunny in philadelphia - najsmieszniejszy serial ever (chyba jedyny serial komediowy ktory wywoluje u mnie wybuchy smiechu czasami z natezeniem kilku na odcinek - malo tego, nawet przypomnienie potem sobie danego odcinka potrafi wywolac smiech).

Oprocz tego Curb your enthusiasm tez jest smieszny, chociaz na tym forum niestety kompletnie niezauwazony.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...