Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w Castlevania Circle of the Moon i zaraz chyba zwariuję, gra generalnie jest bardzo prosta ale jeden fragment mi sprawia cholernie wiele trudności. Zginąłem już chyba z 40 razy, a przed wejściem do tej lokacji zginąłem może (łącznie) 5-6 razy. ;(

Po >60 próbach nie wytrzymałem i zajrzałem do opisu, okazuje się że do tej lokacji powinienem iść później jak już zdobęde jakiś przedmiot który mnie uodparnia na truciznę... Wstyd mi za siebie.

Odnośnik do komentarza

Co mnie cieszy? za(pipi)isty wcześniejszy prezentu urodzinowy od kumpla - Shovel Knight na 3DSa <3 <3 <3 <3 <3 <3

Co jeszcze mnie cieszy? to: http://www.ppe.pl/news-32055-mistrzostwa_polski_w_super_smash_bros.html . Miło widzieć po raz kolejny swoje imię czy tam nick i własną grupę na "salonach" :) 

 

Co jeszcze mnie cieszy? Scena Nintendo w Polsce, która się powolutku rozrasta <3

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cieszy mnie, że miałem okazję uczestniczyć w prezentacji prowadzonej przez Davida Cage, a następnie nawet chwilę z nim porozmawiać. Wcześniej nie spotkałem osobiście znanej w branży osoby, więc było to interesujące wydarzenie. Twórca m.in. Heavy Rain opowiadał o swoich początkach w tworzeniu gier, historii Quantic Dream i samym procesie dewelopingu. Rzucił też garścią statystyk na temat branży i zwrócił uwagę na jej dynamiczny rozwój.

 

To otwarty i sympatyczny facet. Po prezentacji padło kilka pytań. Odpowiadając na nie przyznał, że ma nieco krytyczny stosunek do gier kopiujących znane schematy, takich jak kolejnych strzelanek w stylu CoD. Temat CoD powrócił też jeszcze odnośnie angażowania do gier znanych aktorów - o ile o współpracy z Ellen Page opowiadał w samych superlatywach, o tyle wątpi by Kevin Spacey pozwolił sprzedać Activision chociaż jeden egzemplarz CoD więcej. Przyznał też, że od zawsze chciał tworzyć gry dla Sony, a współpraca z Japończykami daje pewne profity. Był to na przykład wyjątkowo szybki dostęp do devkitów konsoli PS4, na którą to oczywiście tworzy nową grę. Nie wykluczył też możliwości remake'u HR i Beyond na PS4, bo zawsze dawałoby to szansę zagrania w nie osobom, które wcześniej nie posiadały PS3. Padło też pytanie fana odnoście Fahrenheita. Odpowiadając na nie, stwierdził przy okazji, że można spodziewać się jeszcze jakiegoś ogłoszenia odnoście tej pozycji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba mi się gniazdko HDMI w ps3 pieprzy. Wyczuwam dziwne luzy przy podłączaniu kabelka i czasem obraz się nie wyświetla, pojawia się gdy lekko poprawię kabelek. Ostatnio nawet dźwięk się traci. Szlag mnie trafi jak na święta konsola odmówi posłuszeństwa. Nie widzi mi się podłączanie kabli z zestawu choć i to nie pomoże jeśli to wina gniazda w konsoli. A filmy i gry na święta już czekają. 

Odnośnik do komentarza

Liczą się tylko konsole, ale lubię czasem na pececie pograć w typowo pecetowy tytuł. Robię sobie właśnie porządki na dysku i instaluje civlization, tropico, może w hearthstone zagram. Ponadto mam 3 gry pudełkowe na ps4 i kilka cyfrowych po miesiącu posiadania konsoli. Nikt mi nie wmówi, że nie ma w co grać. 

 

Żeby nie było tak różowo to co to kyrwa ma być z pudełkami na ps4, otwieram, wyjmuję książeczki (a właściwie karteczki i jakieś pie,rdoly, kto by pomyślał by instrukcję dać) A od spodu, w sensie tylna część okładki, którą widać przez pudełko od wewnątrz, jakieś ostrzeżenia dotyczące zdrowia itp. :shotgun:

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

PES 2015, Destiny, Tlou. Mnóstwo grania bo w każdej ciekawy online. Z cyfrowych same darmowe, z godnych uwagi: plantsy, binding of isaac, stem world dig. Myślę nad zakupem resoguna albo velocity. Jednak chciałbym ukończyć Isaaca, ciężkie cholerstwo. Dodam jeszcze, że destiny, nie wiem czy mi podejdzie, zapowiada się dobrze, jednak wchodzi w grę wymiana na drivecluba za dopłatą lub raymana. 

 

 

A no i plus z tego miesiąca: injustice i pancho. Bardzo fajna opcja. 

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie nagroda którą dziś wygrałem na Instagramie  :obama:  Płakałem jak dziecko czytając wyniki konkursu.

qc9TAq1.jpg

 

Nawet podatek opłacą, sweet :sorcerer: Będę grał w Knacka i DriveClub. Mam nadzieję że wyślą jeszcze w tym roku.

 

Złości mnie że śniegu nadal nie ma.

pochwal sie na forumie, co tam na strugałeś :) 

Odnośnik do komentarza

Proszę bardzo, oto moja praca konkursowa. Urwana szuflada rządzi :)

 

http://instagram.com/p/wjrK82PR32/?modal=true

 

Spędziłem pół dnia grzebiąc w rodzinnych fotografiach. Tych z konsolą było mało, na dodatek nie wszystkie się nadawały. No i trafiłem na fotkę z małym bratankiem. On ma swoje gry i swój świat, ale zawsze jak do mnie przychodzi to prosi by mu włączyć Gran Turismo. I przeważnie szarpiemy na splicie. Zaprosiłem go, zrobiliśmy fotkę i gotowe. Umówiliśmy się że w razie wygranej kupię mu kilka gier na PS3

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...