Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Wipeout HD. Na phantomie wyscigi to jest totalny random. Nie mowiac o akcjach typu jestes drugi wiec komputer idealnie trafia cie rakietami i jestes osmy.

 

W Wipeout HD to tylko speed lap i zone.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

 

Wipeout HD. Na phantomie wyscigi to jest totalny random. Nie mowiac o akcjach typu jestes drugi wiec komputer idealnie trafia cie rakietami i jestes osmy.

 

W Wipeout HD to tylko speed lap i zone.

 

 

Probuje zrobic platyne i wyj.ebac to z dysku w koncu. Chyba sie nie uda.

 

 

Weź zagraj w coś co sprawia ci frajdę.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie dzisiejszy zakup CoD4 MW, w końcu mogłem zobaczyć czym się ludzie przez lata zachwycali (i przy okazji w końcu będę mógł zagrać w CoD MW2 którego mam z rok już)

 

Złości mnie to, że w sumie... to takie zwykłe pif paf.

 

Cieszy mnie to, że za miesiąc kupię WiiU/Vitę a za 2 miesiące Vitę/WiiU 

Odnośnik do komentarza

Wipeout HD. Na phantomie wyscigi to jest totalny random. Nie mowiac o akcjach typu jestes drugi wiec komputer idealnie trafia cie rakietami i jestes osmy.

Jak ma się odpowiedni skill to przeciwników na Phantomowym Elicie zostawia się daleko w tyle :D Najlepszy i tak jest online na 8 graczy, a w singlu to Zone ;)

Odnośnik do komentarza

Mejm, czuję, że platynowanie odsłony na Vitę sprawiłoby ci jeszcze większą przyjemność. Wyobraź sobie, że dodano tam nowy fantastyczny tryb, w którym trzeba rozwalać statki przeciwników. Zdobyć brąz czy srebro to nic, ale złoto, o ja pier,dole. Nie ważne są umiejętności, a szczęście. Bo jeżeli nie wylosujesz idealnie dopałek, to w późniejszych etapach możesz pożegnać się ze złotem.

 

I tak siedzisz godzinę i tylko restartujesz, bo konsola losuje ci 4 razy pod rząd miny, w które CPU oczywiście nigdy nie wleci. Momentami byłem zachwycony, że te chu,je od wajpałta straciły robotę, taki byłem wkur,wiony.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, że jak ukończę wreszcie Valkyria Chronicles, to będę ogrywał Super Metroida, Fallout 2, Ninja Gaiden Sigma i kończył drugie Dark Souls.

39066-asian-guy-chewing-thumbs-up-gi-6PA

 

A co do tematu, to bardzo złości mnie śmierć Dragon Questa na zachodzie. Straciłem już nadzieję, że zagram w nowe części. Trzeba się było uczyć japońskiego.

Odnośnik do komentarza

(pipi)ę tę europę universalis i daję sobie spokój na dłuższy czas z tą grą. Zbyt dużo czasu zabiera i momentami niesamowicie wku.rwia. Zrobiłem trzy głupie błędy i zmarnowałem kilkanaście godzin gry (gram bez wczytywania, zapisuję tylko gdy wyłączam grę). Po pierwsze doprowadziłem do zbyt dużego wyczerpania wojennego, po drugie nie rozwiązałem sojuszy z wasalami i war score zjechał mi o kilka procent, po trzecie dałem za mało wojsk do kolonii. Za bardzo uzależnia ta gra, odinstaluje z komputera i będę czysty przez dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza

Wkurzają mnie gry FPP/TPP z niskim FoV bez możliwości jego zmiany na wyższy. Wiele gier musiałem sobie przez to odpuścić (np. Half Life 2), tudzież dawkować małymi partiami. Gram teraz w Tomb Raidera nowego, a i tutaj mimo faktu, iż jest to TPP po 20min robi mi się niedobrze i kręci w głowie. Kamera "z ręki" latająca na wszystkie strony też nie pomaga.

 

Najgorsze, że jak już siepnie takie zawirowanie, to często trzyma przez kilka godzin, lub nawet resztę dnia.

 

Oczywiście większość developerów nie raczy wrzucić do swej gry FoV slidera. Na konsolach to już w ogóle abstrakcja - FoV jest tylko zaniżany ile to możliwe, co by wydajność poprawić.

 

A teraz idę się położyć, zanim zarzygam klawiaturę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...