Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Moim ostatnim calkiem był Dead Space 2 z 2011 i mega wredny trophy za ukończenie go na najwyższym poziomie z 3 sejwami (najlepszy z najtańszych sposobów na wykrzesanie w graczu strachu swoją drogą). Od tego czasu nie chcę mi się nawet na niego patrzeć, a co dopiero spędzać kilkadziesiąt godzin nad platynami kolejnych gier. Lepiej ukończyć tytuł raz (szczególnie ten z dobrą fabułą) i odswieżyć go sobie co najwyżej raz na kilka lat. Tak mam np. z Okami i SOTC, ukonczone raz w SD i ostatnio ponownie w zremasterowanej edycji.

Odnośnik do komentarza

No ja nie rozumiem czegoś takiego. Jasne, lubię, gdy coś wpada, ale wymyślać jakieś akcje jak w najnowszym MK (wiecie, o co chodzi - tryb na dwóch graczy i zostawienie gry na całą noc) lub w GT6, gdy należy założyć gumkę na analoga (lol), aby przejechać jakąś określoną ilość km? Ja pier.dolę... Te trofea to rak branży. Sami popatrzcie na użytkownika zsrr, do którego tematu nie zajrzycie, to nie pisze o niczym innym, jak o tych trofeach. Dramat.

Odnośnik do komentarza

 

Ale i tak ma ukryte trofea więc to perfect jest naciągane.

Bo oszukiwał z platyna gt 5 :teehee:

 

Aż mi się Musiol przypomniał [*]

 

Jezu jaka choroba, pół życia męczyć się ze szrotami, żeby mieć "idealny" gamercard, a to wszystko i tak oszustwo. Nie lepiej po prostu dać sobie spokój?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Ale i tak ma ukryte trofea więc to perfect jest naciągane.

Bo oszukiwał z platyna gt 5 :teehee:

 

Aż mi się Musiol przypomniał [*]

 

Jezu jaka choroba, pół życia męczyć się ze szrotami, żeby mieć "idealny" gamercard, a to wszystko i tak oszustwo. Nie lepiej po prostu dać sobie spokój?

 

 

Ja tak często robię, nie daję (pipi)ania o ciśnięcie 100% w gierce, która a) nie kręci mnie zupełnie b) wymaga zbyt wiele czasu.

 

Co innego gierka, która mnie nie kręci, ale jest krótka, lub gierka która mnie mega kręci i wymaga zbyt wiele czasu.

Dlatego mam biedackie ratio (na klocu bodajże 56% według TrueAchievements, na konsolach Sony jeszcze gorzej).

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie fakt że wróciła mi zajawka i skończę po raz n-ty więzy krwi  , które uważam za top tamtej generacji. Wkurza mnie to że pod wpływem emocji kupiłem najgorzej zoptymalizowaną grę w historii watch dogs ... gdzie karta w cenie ps4 nie jest w stanie tego porządnie uciągnąć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...