Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Jesień. Deszcz, chmury - idealna pora dla Gracza. Od razu chce się grać. Człowiek się budzi, daje buziaka dziewczynie i odpala pod kołderką Mario World na gamepadzie i niczym się nie przejmuje, tylko wpi.erdala pyszne bułeczki w akompaniamencie zdobywanych gwiazdeczek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wypaliłem się z grami. Niby od przybytku głowa nie boli, ale jak się gra praktycznie od urodzenia (podróbę Atari2600 dostałem jak miałem ze trzy latka:).

Obecnie przesiadłem się z PS3 na kompa (który już nie jest taki dobry, jak w dniu zakupu 1,5 roku temu - wtedy to była istna NASA Machine), mam smartfona, tablet, kupiłem 3DSa.

A siedzę na forum i piszę posty, zamiast w coś pograć. Na kompie zainstalowane ze 20 gier. A na PS3 kupiłem God of War Wstąpienie jak było w promo za 3 dychy parę miechów temu i jeszcze nie odpaliłem.

Chyba się starzeję. Nawet nie chce mi się odpalać emulatora z Crash Team Racing, a kiedyś wymiatałem, ale jak dzisiaj na te czasy patrzę, to już mi się nie chce grać :/

Starość, zniechęcenie, wybredność, spora ilość gier ukończonych + do przejścia, gry łatwe... nie wiem, ale jakoś nie jara mnie giercowanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego trzeba kupować z głową, a nie "bo okazja", "bo promocja". Nie mieć 20tu gier zostawionych gdzieś w połowie. Mieć faktycznie max trzy gry na głowie i na reszcie się nie skupiać. 

 

Niby od przybytku głowa nie boli

 

 

Od przybytku głowa zdecydowanie boli.

Odnośnik do komentarza

Wypaliłem się z grami. Niby od przybytku głowa nie boli, ale jak się gra praktycznie od urodzenia (podróbę Atari2600 dostałem jak miałem ze trzy latka:).

Obecnie przesiadłem się z PS3 na kompa (który już nie jest taki dobry, jak w dniu zakupu 1,5 roku temu - wtedy to była istna NASA Machine), mam smartfona, tablet, kupiłem 3DSa.

A siedzę na forum i piszę posty, zamiast w coś pograć. Na kompie zainstalowane ze 20 gier. A na PS3 kupiłem God of War Wstąpienie jak było w promo za 3 dychy parę miechów temu i jeszcze nie odpaliłem.

Chyba się starzeję. Nawet nie chce mi się odpalać emulatora z Crash Team Racing, a kiedyś wymiatałem, ale jak dzisiaj na te czasy patrzę, to już mi się nie chce grać :/

Starość, zniechęcenie, wybredność, spora ilość gier ukończonych + do przejścia, gry łatwe... nie wiem, ale jakoś nie jara mnie giercowanie.

Mam to samo na dysku czeka do przejścia : Wiesiek 3 , GTA 5 , Batman AK , MGS 5 , MAD MAX a i tak jak już gram to w jakieś pierdoły albo cs.Ale liczę że jak odpuszczę na trochę granie to chęć wróci.

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie to, że mam z 50 gier na ps3 w ogóle nietkniętych, a w głowie siedzi mi zakup Xbona. Sam się dziwię, że tak się napaliłem na ten sprzęt bo wolę ex'y na ps4 (chodzi mi o japońszczyznę: star ocean 5, nier 2 itd. bo uncharted czy te ich filmy z qte mnie nie grzeją) ale hardware czy usluga sieciowa to jakis żart.

Odnośnik do komentarza

Od kiedy mam ps4 wróciła mi ochota na granie. Nie żeby to był jakiś super sprzęt jednak pod koniec mojej ery x360 gry przestały mnie cieszyć. Przez chwilę sytuacja poprawiła się na 3dsie jednak teraz dopiero ciesze się grami. Najlepszym sposobem na powrót zainteresowania grami jest odstawienie ich na jakiś czas. Ja zacząłem więcej czytać, więcej oglądać seriali/filmów i po dłuższym czasie radość wróciła :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie odpaliłem tego God of wara, a tam 9 patchy hehe. Kolejne znechęcenie.

---

No i wczoraj n ie pograłem, 600MB pobierało się wolno, potem 900MB, w między czasie jakieś kilkunastomegabajtowe patche i po prostu wyłączyłem kąsole, poszedłem spać.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

No kur.va nie ogarniam. Najpierw FC3, potem WHD, teraz kolekcja GoW, czemu żadna z tych gier w wersji retail nie obsługuje save'a z wersji PSN? Czy te skośne kutafony nie potrafiły tego zrobić w swojej maszynce czy po porostu tyle wersji gier musi być żeby każda była sprzeczna z inną, nawet jeśli region jest ten sam? Bo retail, bo z PSN, po w pl, bo kur.va coś... co za przykry sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...