Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

cieszy Uncharted 3 choć akurat tutaj nie będę oryginalny, a wkur.wia niemiłosiernie mój ciemny pokój który nawet jak włączę wszystkie lampy i przyniosę jeszcze jakieś z innego pokoju to dalej dla z(pipi)a.nego ps eye moja jaskinia jest zbyt ciemna dla prawidłowego odczytywania mojego ciała w Kung Fu Live, a szkoda bo gra jest za(pipi)ista

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, że udało mi się kupić nowe, premierowe gry (konsolowe) okazyjnie: AC:B za 115zł(na premierę), Castlevania za 80zł(z miesiąc po premierze) i teraz N4S: HP za 130 (dzięki niedawnej promocji EA). I jeszcze wczoraj - 4 kopie L4D2 na PC na steamie za 40zł (jedna dla mnie i trzy mogłem wysłać znajomym).

Odnośnik do komentarza

cieszy mnie, ze przybedzie druga ps3 w domu.

przyszły rok zapowiada sie całkiem fajnie... ale to jest (pipi) minus!

 

w(pipi)ia mnie...ze mam coraz wiecej gier w domu na ktore nie mam czasu (!!!!!!!) do tego dochodza zaleglości z tego roku >.< bayonetta, enslaved, black ops, nfs hp, nowy pop, yakuza 3, majin, 3d dot heroes... + jeszcze z 3 tytuły.

 

patrze na rok 2009... uff tu tylko 3 zalegle gry... i kiedy ja to wszystko przejde? czasu nie mam :<

Odnośnik do komentarza

Choć od pierwszego kontaktu z Drake'em, Sallym, Eleną i innymi jestem psycho-fanem Uncharteda i żadna inna gra nie może jak narazie równać się z tą serią to nie cieszy mnie gameplay z U3. Ale na szczęści też nie smuci. Do premiery nie cały rok, a ja wiem że grafa w stosunku do U2 się nie poprawi (i tak jest kosmiczna) i że twórcy stawiają bardzo, może nie głównie, ale bardzo na multi. Jak skrócą mi singla przez multiplayer to ja ich skrócę o głowę :<

 

Cieszy mnie nowy NFS + nowy Harry którego jeszcze nie mam ale PS Move naładowane i tylko czekam.

Odnośnik do komentarza

no ja tez sie zmartwiłem tym naciskiem na multi...choc multi w U2 było przednie to jednak single jest dla mnie priorytetem w tej produkcji

 

a mnie cieszy Enslaved, do którego sie coraz bardziej przekonuje. Nie zebym uwazał tą grę za hit (walka lezy) ale jest nawet fajna (pozytywne zaskoczenie)

Odnośnik do komentarza

:

cieszy mnie ze dorwalem ps3 ze wsteczna kompatybilnoscia, nadrobie sobie najwieksze hity z ps2 i psx i przy okazji moze raz na jakis czas pykne w hita z ps3

 

 

to ile dałes bo ta PS3 chodzi czasem po kosmicznych cenach

 

 

osiągnelem 13 lvl trofeów i mnie to cieszy, heh :thumbsup: i cieszy mnie też, ze podchodze do tego rozsadnie, to jest nie robie "zje.banych" trofeów- np teraz skonczyłem dead speace'a i w sumie mógłbym walnąc platynke ale jak widze trofeum "przejdź gre uzywajac tylko jednej broni' to pasuje- uwazam to za bez sensu :rolleyes

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

osiągnelem 13 lvl trofeów i mnie to cieszy, heh :thumbsup:

Największa liczba YLOD'ów występuje u graczy z tym właśnie poziomem trophies... :whistling:

 

i cieszy mnie też, ze podchodze do tego rozsadnie, to jest nie robie "zje.banych" trofeów- np teraz skonczyłem dead speace'a i w sumie mógłbym walnąc platynke ale jak widze trofeum "przejdź gre uzywajac tylko jednej broni' to pasuje- uwazam to za bez sensu :rolleyes

Ha! Dużo tracisz - pamiętam, że podejście w Dead Space'a, używając jedynie Plasma Cutter'a, było niezwykle klimatyczne a zarazem satysfakcjonujące :thumbsup:

 

Co mnie cieszy?

 

Nakupowałem gier jak głupi, i to po taniości :D

 

Będzie się działo w święta :D

Odnośnik do komentarza

Akurat tą grę nie jest trudno przejść jedną bronią, bo piła i tak jest najmocniejsza.

 

Co mnie cieszy, właśnie ukończony Uncharted 1, wzięło mnie na zagranie po pokazie trójki i co tu dużo pisać nadal jest to zajebista gra, z którą mało co jest w stanie konkurować. Szkoda tylko, że jest taka krótka. :]

Odnośnik do komentarza

Akurat tą grę nie jest trudno przejść jedną bronią, bo piła i tak jest najmocniejsza.

 

 

 

 

oczywiscie, ze łatwo ale...nudno i bez sensu w sumie :confused: zagram drugi raz i posprawdzam giwery (narzedia), którymi sie dotychczas nie bawiłem jeszcze

 

a co do YLOD...mam nadzieje, ze sie nie sprawdzi :potter:

 

apropo Dead Speace'a...ubolewam, ze resident evil nie jest juz w konwencj isurvival -horroru.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

a co do YLOD...mam nadzieje, ze sie nie sprawdzi :potter:

To był dżouk - graj spokojnie :thumbsup:

 

Zarówno cieszy, jak i wkurza Heavy Rain - początek jest mega nudny i drętwy (akcja w markecie mnie rozbawiła). Gra sprawia wrażenie, jakby była dziełem niespełnionego architekta/dekoratora wnętrz - żeby scenariusz był tak pieczołowicie przygotowany jak te wszystkie pomieszczenia :P Na szczęście są momenty, które "dają radę". Geniuszu tam za dużo nie ma, ale nie sposób zaprzeczyć, iż gra jest wyjątkowa :yes:

Odnośnik do komentarza

Oj cieszy mnie dużo rzeczy, przede wszystkim nadchodząca w środę aktualizacja z demami LBP2, DS2 i ME2 - bajka po prostu. Poza tym nadchodzące wolne, Uncharted 2 które ogrywam i nie mogę wyjść z podziwu jak ta gra masakrycznie wygląda. Normalnie jestem w szoku mimo, że przechodzę ją bodajże czwarty raz nadal zatrzymuje się i podziwiam widoki :wub: .

 

No i cieszy mnie, że obkupiłem się grami (mimo to gram w rocznego U2 ;p) a przede wszystkim Mafia 2 pora w końcu zmierzyć się z tą gangsterką ;].

 

A denerwuje mnie, że nadal mam zaległości z 2008 (PoP, FC2, Riddick itd.) i nie wiem kiedy je ogram ;/.

No i standardowo PeS10 i je.bane ostatnie trophy z którym męczę się ponad rok...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Co mnie cieszy?

- dołączyłem do grona właścicieli PS3 i z powodu posiadania nowej zabawki czuję się podjarany jak za starych dobrych konsolowych lat

- podobno najlepsze w życiu są pozytywne niespodzianki i to się sprawdza rónież w grach. Nigdy nie ceniłem slasherów, zlewam Dantego, Kratosa itp, z racji śmiesznej ceny i dużych kontrowersji kupiłem Heavenly Sword i wpadłem jak śliwka w gó.wno, to jest dla mnie pierwsza trójka najlepszych gier tej generacji

 

Przechodząc do spraw bardziej ogólnych, wku.rwia mnie rzecz tak prozaiczna jak konieczność żonglerki i trzymania płyty w napędzie w trakcie gry. Pewnie że rozumiem walkę z piractwem ale jeśli gram na zmianę w kilka gier i za każdym razem muszę wstawać z fotela i wymieniać płytki to jest to lekki dyskomfort. Nikt mi nie wmówi że mózgi z Sony nie potrafiłyby opracować lepszego systemu- np. coś na zasadzie systemu inteligentnego kluczyka który (lans) mam w aucie: gra na czymś w stylu pendrive'a, instalujesz na dysk, włączasz z menu pod warunkiem że ten 'pendrive' jest powiedzmy w odległości 5 metrów od konsoli.

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...