Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie pokazali w temacie zniszczeń i tak wyznaczą kolejną półkę nie do przeskoczenia dla pozostałych . Nowy Modern, czy tam COD byłby szczęśliwcem ,gdyby jego twórcom/programistom udało się osiągnąć poziom z BC 1 .

 

Czy ja wiem... Moim zdaniem BC nie wyznacza żadną półkę w porównaniu do Red Faction .

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

"no i jednak" ?!

To oczywiste było dla każdego, kto ma choć cień pojęcia o różnicy technologicznej pomiędzy nowym pecetem a 6 letnią konsolą.

Co innego, że na filmiku (pipi) widać, bo refleksy na monitorze momentami zasłaniają połowę obrazu.

Nie chodzi mi o tyle różnice między pc a konsolą co mówią że gra wygląda po prostu słabo i pod żadnym względem nie jest to najładniejsza gra na konsole jak zapewniali twórcy.

 

A od kiedy można, tak dosłownie, wierzyć twórcom? Każdy żyd swój towar chwali. Ja już przestaję na bieżąco śledzić donosy o BF3 bo tylko głowa może rozboleć od przewalającej się przez serwisy i fora nawałnicy nic nie wnoszących lamentów, żali, spekulacji i wróżenia z fusów.

 

Ps. BF3 nie ma być najładniejszym fps'em. Ma być NAJMIODNIEJSZYM fps'em i to mi wystarczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niektorzy ocniaja cos, czego jeszcze nie widzielismy. Panowie wdech i wydech. Oczywiste jest, ze nie bedzie tak jakosci jak na PC (grafika), poniewaz juz na przykladzie BC2 sa spore roznice. PC to zdecydwoanie silniejszy sprzet niz konsola. Konsole wielu rzeczy juz nie przeskocza, ale na nie sadze, aby ta gra nagle miala byc do d..... na PS3 i X360. Ja licze na bardzo dobry tytul, ktory bedzie lepsza wersja poprzednich wersji tego tytulu, ale zaczne wychwalac pod niebiosa lub ganic, jesli zagram. Oczywiscie wymagania wobec gry sa spore. Czy bedzie spore rozczarowanie? Poczekajmy do bety.

Odnośnik do komentarza

Z tym hp to mi przypomina vietnam tam też się tak szybko zabijało,i jak moi poprzednicy też proszę o to aby hp zwiększyli.

Co do ludzi marudzących,ja nie wiem czego wy (pipi)a się spodziewaliście?To było do przewidzenia że wersje na konsole będą gorsze,jak dla mnie bf3 mógł by wyglądać jak bc2 i bawiłbym się zajedwabiście.

Odnośnik do komentarza

Z tym hp to mi przypomina vietnam tam też się tak szybko zabijało,i jak moi poprzednicy też proszę o to aby hp zwiększyli.

Co do ludzi marudzących,ja nie wiem czego wy (pipi)a się spodziewaliście?To było do przewidzenia że wersje na konsole będą gorsze,jak dla mnie bf3 mógł by wyglądać jak bc2 i bawiłbym się zajedwabiście.

Gorsze oczywiście ale zapewniali jak przy Crysisa 2 że będzie to najładniejsza gra na konsole ...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co te lamenty. To, że gra będzie dużo brzydsza od wersji PC to pewnik, ale to nie znaczy, że będzie brzydka. Jak na standardy konsolowe będzie wyglądać świetnie, na pewno lepiej od BC2, które wygląda ładnie. Stonować kolorystykę i będzie czad. Ja się BF'a nie mogę doczekać, bedzie miazga.

Odnośnik do komentarza

Z tym hp to mi przypomina vietnam tam też się tak szybko zabijało,i jak moi poprzednicy też proszę o to aby hp zwiększyli.

Co do ludzi marudzących,ja nie wiem czego wy (pipi)a się spodziewaliście?To było do przewidzenia że wersje na konsole będą gorsze,jak dla mnie bf3 mógł by wyglądać jak bc2 i bawiłbym się zajedwabiście.

Gorsze oczywiście ale zapewniali jak przy Crysisa 2 że będzie to najładniejsza gra na konsole ...

 

Na Crysisie to się już w ogóle przejechałem po całości... Kupiłem na premierę i gra nie spełniła całkowicie moich oczekiwań ;/ Mam nadzieję, że Dice pokażą, że umieją robić fpsy równie dobrze na pc, co na konsole, bo mimo wszelkich wad i zalet BF 2 uważam, że to była najlepsza część Battlefielda.

Odnośnik do komentarza

ja tez wole szybkie zabijanie

ale kaurat tym trailerem to bym sie zuplenie nie sugerowal, tam były pół sekundowe urywki roznych scen, zaloze sie ze to że postacie szybko zdychaly bylo spacjalnie tak ustawione zeby trailer byl bardziej dynamiczny

wątpie zeby to sie przekładało na jakikolwiek realny czas zabijania (chociaz osobiscie wolal bym dosyc szybkie zabijanie)

Odnośnik do komentarza

Gorsze oczywiście ale zapewniali jak przy Crysisa 2 że będzie to najładniejsza gra na konsole ...

 

a ty już wiesz że nie jest po obczajeniu filmiku w rozdzielczości w której nic nie widać :dance2: Czy może opierasz się o relacje tego eksperta z fachowego serwisu?

 

Ja tam czekam do premiery, zobaczymy co im się tam urodziło.

Odnośnik do komentarza

Zapewnienia "eksperta z fachowego serwisu" są bardziej wiarygodne niż użytkowników forum.

nikt tu o niczym nie zapewniał, ludzie po prostu czekają na grę.

 

wle przeciez w bc2 tez sie dosyc szybko zabija, mam nadzieje ze bf3 bedzie rpzynajmniej tak szybko jak w bc2, to mi odpowiada , nie musi być tak szybko jak w bc2 na hc, ale nie lubie powolnego zabijania gdzie sekunde trzeba strzelać zanim sie zabije (nie umiem tak dlugo utrzymac celownika na biegajacym wrogu :D)

Zawsze możesz grać Hardcore, tam nie trzeba tak dokładnie celować :P

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Zapewnienia "eksperta z fachowego serwisu" są bardziej wiarygodne niż użytkowników forum.

nikt tu o niczym nie zapewniał, ludzie po prostu czekają na grę.

 

wle przeciez w bc2 tez sie dosyc szybko zabija, mam nadzieje ze bf3 bedzie rpzynajmniej tak szybko jak w bc2, to mi odpowiada , nie musi być tak szybko jak w bc2 na hc, ale nie lubie powolnego zabijania gdzie sekunde trzeba strzelać zanim sie zabije (nie umiem tak dlugo utrzymac celownika na biegajacym wrogu :D)

Zawsze możesz grać Hardcore, tam nie trzeba tak dokładnie celować :P

na hc nie trzeba wcale celowac.

przy Hitbox'ach takich jakie sa mozna nawet obok strzelac i sie zabije;p

Odnośnik do komentarza

Chłopaki z ps3site.pl pograli w jedną misję i jedyne do czego mają zastrzeżenie to naciągane obietnice DICE o grafice a tu przełomu nie ma która na pewno nie ma poziomu Uncharted 3. Zniszczeń budynków też nie było im dane zobaczyć.

Co do grafiki to mam to gdzieś chce poziomu BC2 z wygładzonymi krawędziami i dziękuję, ale i tak chłopaki dalej twierdzą że szykuję się najlpeszy shooter tej generacji konsol :blum1:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...