Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

a po drugie - co mnie najbardziej dziwi - czemu masz taką napinke ? to że bc/bf maja zniszczenia, pojazdy i wieksze mapy to prawa, i to że te 3 elementy musza wplywac na poziom grafiki bo żrą moc konsoli to tez prawda, wiec czemu ty chcesz tu walczyc? ja nawet nie napisalem ktora gra jest ladniejsza bo to pojecie względne, napisalem tylko fakty skąd mogą wynikac roznice w grafice w roznych grach

 

Nie, nie mam napinki na destrukcje i na poziom grafiki czy pojazdy czy cokolwiek... ja mam napinke na kłamstwa i ściemnianie EA i takie na siłe nam wciskanie co to za niesamowite gry od nich dostajemy a TY ich ciągle tylko bronisz tym wychwytanym tekstem "większe mapy i destrukcja". Destrukacja jaka destrukcja ?? To Red Faction z 2001 (10 lat temu!!) miał naprawde realtimową destrukcję którą można sie chwali i ma ją nadal. W RF był budynek ale nie trzeba było dzwiami wchodzić... można było dziurę w ścianie... mało, można było się przekopać pod ścianą i wejść do środka... taka tam była wypaśna destrukcja. Tego nikt nie pamięta bo EA hajpuje swój model destrukcji który jest skryptem - sławny glich gdzie nożem mogłeś rozwalić cały budynek... realtimowa destrukcja jak nic.

 

Mnie chodzi tylko i wyłacznie o przechwałki, kłąmstwa i ściemnianie EA jak i niektórych mediów, który wyraźnie maja dobry kontakt z ea - otrzymane nagrody na E3 np. za multi , którego jeszcze nikt nie widział... to jest ustawianie i hajp gry. Te wszystki porównania jak wyżej... porównanie gry starej z przez kilka lat z grą, której jeszcze nie ma i niek tak naprawde nie grał... to sie nazywa reklama i hajp zaślepionych przez marketing klientów ea

 

Jak widać sam DICE zrezygnował z destrukcji i nie wiem czy zauważyliście ale nawet na tym ostatnim filmiku z coopa na PS3 widać że po strzałach np z działka pokładowego nie ma żadnych dziur ścianie...??! Ja rozumiem rezygnować z destrukcji budynków ale żeby aż tak mocno się cofnąć ?? To najpierw reklamują epik destrukcji w nowym silniku aby później z niej całkowicie rezygnować ??

Oczywiście jeśli dobrze widzę to oni aż tak bardzo się cofnęli że nawet dzisiejszych standardów w grafice nie umieją utrzymać??

 

Dla mnie seria BF jest jedna z najlepszych tylko seria Bad Company jest dla mnie beznadziejna i nie wiem dlaczego, może przez tą destrukcję.

Teraz jak widzę wersje na PC to kusi mnie żeby pierwszy raz od wielu lat kupic tą gre na PC mimo ze kiedys sobie obiecałem że nigdy więcej gier na PC.

 

Wersje na konsole na pewno kupie bo będzie do dobra gra na pewno i graficznie też mi odpowiada na tą chwile co widziałem bo ja nie oczekiwałem nic lepszego... ja wiem ze ea wyolbrzymia za każdym razem.

 

Jeśli chodzi o walkę miedzy BF i COD no tutaj się zgadzamy. Każda z tych gier ma swoje zalety i wady i tyle.. ja gram w obydwie lecz na tą chwilę COD daje mi więcej przyjemności i być może przez to że jestem antyfanem ea a dokłądnie ich marketingu co może wpływać na odbiór ich gier.

Edytowane przez LiSoQuan
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

1 podaj mi jedną jedyną firme ktora nie kłamała (chwaliła sie niesłusznie) swoją gra przed premierą ?

2 to ze jakas gra w 2001 miala destrukcje nie znaczy ze bc jej nie ma (za to cod jej nie ma na pewno)

3 ten filmik z coopa nie mial az takiej jakosci zeby mowić na temat dziur w scianach , pozatym destrukcja w grze bedzie niezaleznie od tego co widac na filmikach, ty serio podwazasz istnienie destrukcji w bf3? czy co?

4 ja tez gram w obie gry, ale nie kumam twojego oburzenia pod zadnym wzgledem, tzn moze sie wkurzasz o to kłamstwo bo jestes naiwny i serio w nie uwierzyles? ja od poczatku wiedzialem ze roznice beda a poziom pewnie bedzie zblizony do bc2, wiec jakos nie czuje sie wielce okłamany (to tak jak by wierzyć tworcom COD że nowy bedzie super nowy dopasiony, niepowatazalny, rewolucyjny itp, a wyjdzie ze to kolejny odgrzewany kotlet bardzo podbny do poprzedniego)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

1. Nie podam Ci firmy która nie klamie bo na tym polega marketing ?? Ale tez Ci nie podam firmy która w taki chamski i w takim natężeniu jak ea klamie ściemnia a później ma wszystko gdzieś. Do ea mam szczególne pogląd bo oni robią gorsze rzeczy niż np Kotic ale to Kotic jest tym najgorszym w naszym rynku. Np, onlinepassy to ea wprowadziła ale Kotic miał odwagę o takich pomysłach mówić. Mieliśmy dostac darmowe mapy do BFBC2 w ramach onlinepassu i co nic nie dostaliśmy... tylko te same mapy poszerzone o nowe tryby rozgrywki i wiele innych rzeczy.

 

2. A ty rozumiesz mój tekst chociaż ?Gdzie ja napisałem że bc jej nie ma ? Tylko podkreśliłem że ea nie ma sie czym tak bardzo chwali i hajpować bo inne firmy lepsza destrukcje osiągnęły już dawno. Z CODem mamy podobną sytuacje co z Gran Turismo... są ofiarami hajpu i mody. Kiedy ich gra powstawała nikomu destrukcja nie byłą potrzebna (destrukcja otoczenia czy samochodów) . Teraz nastała na to moda ale niestety ich silniki na to nie pozwalają i tutaj mają pecha (Activision i PD)

 

3. Na filmiku wyraźnie widac jak NPC wali z karabinu w ściany obok naszej poostaci i nic nie zostawiają jak i pożnie kiedy to gracz jedzie w pojeździe i wali po ścianach , balkonach.. nie ma nic, zadnego sladu. Jednak napisałem wyżej jak dobrze widze, byc moze to tylko w tej wersji beta, alpha ??

 

4.Kolejny raz nie czytasz co pisze... napisałem wyraźnie ze mnie odpowiada grafika w BF3 na ps3 bo ja też nie oczekiwałem nic większego ale taki wyolbrzymianie sytuacji przez ea wpływa negatywnie na odbiór innych marek, innych gier, gracze robią się fanboyami i na sile bronią ea i ich gier mimo że podaje im sie tylko same fakty... TY jesteś przykładem.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten dłuższy Co-Op i wygląda to dużo lepiej niż się spodziewałem. Co do śladów w ścianach to takowe widać, ale... Na samym końcu kiedy gość wali z działka pokładowego w przeciwników to "murek" rzeczywiście nie ma na sobie śladu zniszczenia poza tymi dziurami po kulach, chociaż te betonowe bloki dostrzegłem, że ulegały zniszczeniu.. Nie wiem czy to jest spowodowane wersją(beta czy co wcześniejszego?), albo po prostu w misjach Co-op tak ma być. Już nawet w w filmiku z JF widać było zniszczenia takich elementów. Trza poczekać, ale jestem pewny, że zniszczenia będą takie jak mają być.

Odnośnik do komentarza

No ja tam nie pamiętam żeby Activision kiedyś zkłamało w czymś no ale może faktycznie tylko nie pamiętam.

 

Też bym chciał COD z wiekszymi mapami i z jaąs destrukcja ale wtedy chyba nie mielibysmy 60fps a to jest bardzo duża zaleta CODów. może z nowym silnikiem.

 

Chodzi mi o to że Ea jest na tyle duża firmą że ma wpływ na kształtowanie się rynku i jeśli oni wmówią Nam ze większe mapy i destrukcja jest epik to tak będzie reagować popyt. Wtedy tracą gry jak np. Homefront, który dopiero po demie multi dla wielu okazał się pozytywny ale nie kupili wczesnie pełnej wersji bo fanboye BF jak i COD wmówili ze jest slaby bo ich wyrocznia EA i Acti. powiedziało że BF i COD sa de best i koniec. Teraz światem rządzi popyt i podaż i koniec... ważne jest ile sie sprzeda.. wiem to nie nowość ale w dzisiejszym świecie to przechodzi w przesadę i tragedię. EA wyda więcej kasy na reklamę niż na produkcje gry bo to reklama da im dobrą sprzedaż a nie gra w sama sobie i BF3 na konsole jest dobrym przykładem. Lejdy zgaga nie wyprodukuje dobrej muzy tylko zrobi coś głupiego, wulgarnego aby sprzedać płytę z jakaś muzyką.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

atakujesz bf za hype a przeciez cod jest najbardziej przehajpowaną grą ktora najlepiej sie sprzedaje i to ona bardziej przeszkadza innym grom sie wybić (nawet bf3 z nią nie wygra)

 

pozatym mowisz że ktos stara sie nam wmowic że duze mapy i zniszczenia są fajne, ale one przecież są fajne! od wielu lat wiekszosc graczy marudzilo na gry gdzie otoczenie jest niezniszczalne (najlepszy przykład mgs4) , teraz w koncu dostajemy czasami zniszczenia i trzeba sie cieszyc a nie marudzić ze to jakis sztuczny trend

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież grafika z BF3 jest super po tym co widać, w BC2 też była bardzo dobra i do tej pory mi się podoba. Na PS3 jest więcej ząbków niż na Xboxie, mam nadzieję, że w BF3 będzie lepiej pod tym względem. Ja w BC2 grałem przez 60 godzin z bananem na ryju. Bardzo mi się graficznie ten szpil podoba, niektóre tekstury rażą, ale efekty, wybuchy, destrukcja itp. są kapitalne.

Odnośnik do komentarza

BC2 nie ma słabej grafiki. Brak AA po prostu sporo tej grze odbiera. Seria COD stoi technologicznie w miejscu od czasu 4 części. Wiadomo, że destrukcja w bc2 jest skryptowana, ale czy to przeszkadza? Ona ma ogromne znaczenie dla rozgrywki. Z resztą ktoś wspominał że to była wersja apha na ps3 więc czego można oczekiwać? Jak finalny produkt będzie słaby to nikt nie będzie go na siłę bronił. Gdy fifa stała się lepsza od pes nie marudziłem tylko wybrałem lepszy produkt.

Odnośnik do komentarza

Grafa w BC2 jest brzydka tylko jeżeli chodzi o budynki,bo już pejzaże są super.Lis 60 klatek to jest chyba tylko na x-a,bo na Ps3 z tego co pamiętam,przy granacie dymnym zwalniało mocno i to jest śmieszne,przy tak małych mapkach.Z czym Acti oszukuje?Na przykład że każe płacić 2 razy za to samo,ja mam dodatek do COD4 z mapami,to nie mogę ich odpalić w MW2,tylko muszę je kupić jako remasterowane"retro"

Odnośnik do komentarza

atakujesz bf za hype a przeciez cod jest najbardziej przehajpowaną grą ktora najlepiej sie sprzedaje i to ona bardziej przeszkadza innym grom sie wybić (nawet bf3 z nią nie wygra)

 

pozatym mowisz że ktos stara sie nam wmowic że duze mapy i zniszczenia są fajne, ale one przecież są fajne! od wielu lat wiekszosc graczy marudzilo na gry gdzie otoczenie jest niezniszczalne (najlepszy przykład mgs4) , teraz w koncu dostajemy czasami zniszczenia i trzeba sie cieszyc a nie marudzić ze to jakis sztuczny trend

 

No wiesz ja jakoś nie widze aby MW3 był hajpowany czy reklamowany. Wogóle jest cisza na temat tej gry. Zapodali krótki gamepay na E3 przy którym w zaden sopsób nie wychwalali to co pokazywali. Fakt może MW2 był hajpowany ale wyraźnie widac że przy MW3 coś pod tym wzgledem się zmieniło.

 

Widzisz sam dałes dowó na to co staram sie powiedzieć

"pozatym mowisz że ktos stara sie nam wmowic że duze mapy i zniszczenia są fajne, ale one przecież są fajne!"

Są fajne bo co ?? Bo EA tak mówi ?? Bo TY tak mówisz ?

Może nie dla mnie i mam do tego prawo jak i inni gracze ale przez EA rynek włąsnie myśli jak TY.... gra będzie fajna tylko wtedy gdy bedziue duża mapa i destrukcja. Nie np. Homefront nie ma żadnej destrukcji a jest gmaeplayowo lepszy dla mnie od BFBC (i takie zdanie słyszałem od innych osób też).

Bardzo dobry przykłąd wpływu reklamy na gracza.. oczywiście Tobie jak najbardziej mogą sie podobać gry z dużymi mapami i z destrukcją ale nie mów innym że to jest lepsze od mniejszych map czy braku destrukcji.

 

OK ja już koncze moje wywody bo raz że tak możan rozmawiac w nieskończonośc a dwa to nie temat na to.

 

W podsumowaniu ja nie jestem przeciwnikiem BF3 czy COD czy jakiej kolwiek innej gry tylko marketingu EA, które niekorzystnie wpływa na świat gier.

 

Czekam na BF3 bardzo i wiem że bee się bawił przy tej grze bardzo dobrze ale która gra na dłużej u mnie zagości (BF3 czy MW3) to już się zobaczy z czasem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Fajnie wykonane, ale gość przetłumaczył i zwizualizował to co wklejał wcześniej rpgfan - http://planetbattlef...y.php?id=165281

 

Z tego co pamiętam to gadget "Radio Beacon" służy do postawienia polowego spawn pointa. Nie pamiętam czy tylko dla squadu czy dla całej drużyny. Coś podobnego ma chyba taktyk w kz3.

 

Nie wiem czy to było gdzieś pisane, ale pojazdom będzie się ustawiać 3 perki: ofensywny, obronny i pasywny (działające cały czas).

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Czy to wszytskie bronie, jakie beda dostepne w BF3? Czy tylko te, ktore pojawily sie w trailerach i alpha'ie? Bo cholera jasna nie widze GOL'a, M24 czy tej rakiety M95- chociaz widze ten wymiatacz z Vietnamu M40.

jest prawie taka sama rakieta -> m82. Prawie to samo tyle ze 82 to pol-automat

Odnośnik do komentarza

Właśnie oglądam tryb co-op w lepszej jakości na PS3 i nie wiem do czego można się przyczepić... i żeby skończyć te dywagację na prawdę jeśli oczekiwaliście grafiki nie wiele ustępującej PC to jesteście naiwni.

To co widzę mnie satysfakcjonuję w 100%. a jeśli Was nie proponuję kupić kompa za 3400 zł wraz z monitorem bo tyle wyliczyłem że trzeba by fajnie gra chodziła :woot: . Warto tyle kasy wydać... moim zdaniem tak :music: ale jak nie ma się żony, dziecka, samochodu :rofl2: .

Odnośnik do komentarza

Co do filmiku zamieszczonego przez Darth Krizzo z tym 15min fimikiem z co-opa z PS3... jeśli grafa ma tak wygładać w BF3 na konsolach to ja będe happy bo naprawde jest ładna a nawet bardzo ładna(żeby nie gadać odlądam na 40 calowym tv w 720p) jeśli chodzi o konsolowe realia i nie wiem co za ciul myślał że konsola z 2006 roku sprosta całkowicie grze, która jest pisana zwłaszcza z myślą o piecach w 2011 roku(znaczy grafa i fizyka bo reszta w sumie będzie identyk na konsolach :nyam1: )

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...