Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą był wywiad z producentem DICE i został zapytany o datę Bety i niestety wygadał się że Beta zostanie udostępniona we wrześniu ale

BLIŻEJ PAŹDZIERNIKA :wallbash: .

Jeśli ktoś nie ma linka do wywiadu to udostępnie bo może żle przetłumaczyłem ale po tej informacji się załamałem i idę pić :(

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko DICE skutecznie zrobiło ogromny hype na trzeciego BF. Wystarczyło wypuścić gameplay z PC (pewnie na najwyższych detalach) i wszyscy łudzili się nadzieją, że gra osiągnie zbliżony poziom na konsolach. Tymczasem okazuje się, że całość wygląda tylko dobrze i nie wiadomo czy przebije Crysis 2. Next-gen na current genach? Uwierzę w to tylko wtedy, jeśli BF3 zrobi na mnie większe wrażenie niż drugi Crysis.

Odnośnik do komentarza

"...We haven't announce exact date of the beta. But it's gonna be sometime in September. And it's not actaully in November. It's gonna be just the last part of October..."

 

Ja tak to uslyszalem. Ostatnie zdanie jest zagadkowe- skladniowo/gramatycznie niepoprawne. Pewnie, chodzilo mu o to, ze beta bedzie trwala do ostatnich dni padziernika. BTW: Ile trwala beta BFBc2, ta z Arica i Port Valde razem?

Odnośnik do komentarza

Z tym November chcial dac do zrozumienia, ze beta nie bedzie blisko permiery gry. Wiele obecnie producentow wypluwa demowki 2-3 tygodnie przed premiera. A z October mogl faktycznie sie buchnac, z September brzmialo by calkowicie sensownie. Jednka mowic na poczatku ze beta jest gdzies we wrzesniu, a potem ze pod koniec, to tez dziwne. Wystarczylo dodac w ostanim zdaniu till/untill a sprawa by sie wyjasnila. Mozliwe aby beta trwala niecale dwa miesiace? :) Ile trwala BFBC2 (Arica i P Valdez)? Pamietacie?

Odnośnik do komentarza

imo coraz mniej jara mnie ta gra, a ostatnio zagrałem wreszcie w Bad Company 2 i jak dla mnie grafa w multi jest okropna i jesli ktoś pisze, że jest ładniej niż w CoD to albo jest ślepy, albo kłamie (pisze tylko o multi). Co do rozgrywki to jeszcze nie moge sie oswoić, chyba jednak wole 1943, i wątpię żeby BF3 jakos specjalnie mi podszedł, tak więc zainwestuje raczej w nowe Call of Duty.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

pamietaj ze w bc2 mapy są wieksze i mają zniszczenia oraz pojazdy, wiec nie ma co sie dziwic roznicom w porownaniu z COD

 

Ja piernicze ale jesteście nudni z tym tekstem ... mapy większe i maja destrukcje... to powinno być hasło reklamowe EA:

"Battlefield 3 - większe mapy i destrukcjaaaaaa !!! EPIK !!!!!" tylko dodajmy że mapy puste jak pustynia a destukcja scyptowana poprzez złożenie się 4 ścian budynku równie pustego jak mapa.

Odnośnik do komentarza

 

pamietaj ze w bc2 mapy są wieksze i mają zniszczenia oraz pojazdy, wiec nie ma co sie dziwic roznicom w porownaniu z COD

 

Ja piernicze ale jesteście nudni z tym tekstem ... mapy większe i maja destrukcje... to powinno być hasło reklamowe EA:

"Battlefield 3 - większe mapy i destrukcjaaaaaa !!! EPIK !!!!!" tylko dodajmy że mapy puste jak pustynia a destukcja scyptowana poprzez złożenie się 4 ścian budynku równie pustego jak mapa.

 

Ale przynajmniej wszystko śmiga w 720p :) Z osądami musimy zaczekać do bety i tyle.

Odnośnik do komentarza

nieprawda

 

pamietaj ze w bc2 mapy są wieksze i mają zniszczenia oraz pojazdy, wiec nie ma co sie dziwic roznicom w porownaniu z COD

 

Ja piernicze ale jesteście nudni z tym tekstem ... mapy większe i maja destrukcje... to powinno być hasło reklamowe EA:

"Battlefield 3 - większe mapy i destrukcjaaaaaa !!! EPIK !!!!!" tylko dodajmy że mapy puste jak pustynia a destukcja scyptowana poprzez złożenie się 4 ścian budynku równie pustego jak mapa.

po pierwsze nie masz racji bo destrukcja to nie tylko zawalanie sie 4 scian budynku ale mozliwosc rozwalenia prawie kazdego przedmiotu na mapie łacznie z dziurawieniem budynkow itp , co dla ciebie jest jakąś okropna traumą ale wg mnie swietnie zwieksza realizm że jak typek sie ukryje w chacie to mozna go z bazuki "odkryc" nie zostawiajac zadnych scian w tym domku

a mapy nie sa puste w zadnym razie, zreszta do kogo ja gadam, jak dla ciebie mapy sa puste to moze miales buga i ci sie grafika nie dograła? moze nie sa tak naćkane jak w COD bo sa wieksze i maja wiecej przestrzeni pomiedzy budynkami a nie tylko wąski uliczki, ale nie sa puste

 

 

a po drugie - co mnie najbardziej dziwi - czemu masz taką napinke ? to że bc/bf maja zniszczenia, pojazdy i wieksze mapy to prawa, i to że te 3 elementy musza wplywac na poziom grafiki bo żrą moc konsoli to tez prawda, wiec czemu ty chcesz tu walczyc? ja nawet nie napisalem ktora gra jest ladniejsza bo to pojecie względne, napisalem tylko fakty skąd mogą wynikac roznice w grafice w roznych grach

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
a mapy nie sa puste w zadnym razie, zreszta do kogo ja gadam, jak dla ciebie mapy sa puste to moze miales buga i ci sie grafika nie dograła? moze nie sa tak naćkane jak w COD bo sa wieksze i maja wiecej przestrzeni pomiedzy budynkami a nie tylko wąski uliczki, ale nie sa puste

Tzn jedno koledze trzeba przyznać - wszelkie budynki na mapach (bo same mapy są imo świetne, pełne szczegółów) były puste jak łeb Paris Hilton. Niezależnie, czy to drewniane chaty w środku dżungli, czy murowana chawira na przedmieściach - poza jednym krzesłem/stołem są to jedynie puste cztery ściany, wszystko dosłownie przygotowane do rozbiórki.

Przy takim poziomie destrukcji trzeba ofkoz iść na pewne cięcia i ułatwienia, ale nie przeczę, że chciałbym zobaczyć któregoś dnia w BF, jak z ziemią zostaje zrównany cały budynek, wraz z meblami i wyposażeniem.

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że DICE wymierzyło graczom konsolowym "pstryczek w nos". Pierwsze pokazy pochodzące z wersji PC chyba na każdym zrobiły wielkie wrażenie. Później obiecywania developer'a, że zbliżony poziom dostaniemy na konsolach. Tymczasem okazuje się, że obecny poziom graficzny jest tylko trochę lepszy od Bad Company 2. Szczerze mówiąc to zastanawiam się teraz czy w ogóle sięgać po BF3 w premierę czy poczekać aż stanieje, co w przypadku EA stanie się dość szybko. Battlefield 3 chciałem kupić tylko ze względu na grafę ale wątpię, że zrobi to na mnie większe wrażenie niż Crysis 2, w którego wciąż lubię zagrywać.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...