Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

PC dostal duzo fajniejsza mape :(

 

Juz sobie wyobrazam ta zadyszke na PS3 na Caspian Board. :whistling: Jak juz na glupim Operation metro sa takie kwiatki jak piszecie, to co z wiekszymi terenami. Ja mam wrazenie, ze DICE w ostatniej chwili przypomnialo sobie, ze maja wydac Bf3 na konsole. :)

 

Zreszta nie ma co narzekac, w koncu to kontynuacja BF2. Dla mnie to byly nudy, i slabizna, gdzie tylko fani wojenno/realistycznych klimatow sie odnajdywali. Wolalbym kolejne mapy do bfbc2, niz BF3... I jeszcze te dzwieki wiekszosci broni. Ja wiem, ze sa realistyczne, ale jakbym slyszal kapiszony, trzaski, takie stumione pykniecia. Lipnie to brzmi

Edytowane przez walek
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

PC dostal duzo fajniejsza mape :(

 

Juz sobie wyobrazam ta zadyszke na PS3 na Caspian Board. :whistling: Jak juz na glupim Operation metro sa takie kwiatki jak piszecie, to co z wiekszymi terenami. Ja mam wrazenie, ze DICE w ostatniej chwili przypomnialo sobie, ze maja wydac Bf3 na konsole. :)

 

Zreszta nie ma co narzekac, w koncu to kontynuacja BF2. Dla mnie to byly nudy, i slabizna, gdzie tylko fani wojenno/realistycznych klimatow sie odnajdywali. Wolalbym kolejne mapy do bfbc2, niz BF3... I jeszcze te dzwieki wiekszosci broni. Ja wiem, ze sa realistyczne, ale jakbym slyszal kapiszony, trzaski, takie stumione pykniecia. Lipnie to brzmi

 

Fani realistycznych klimatów graja raczej w coś jak Red Orchestra ;) BF to chyba jednak arcade.

Odnośnik do komentarza

PC dostal duzo fajniejsza mape :(

 

Juz sobie wyobrazam ta zadyszke na PS3 na Caspian Board. :whistling: Jak juz na glupim Operation metro sa takie kwiatki jak piszecie, to co z wiekszymi terenami. Ja mam wrazenie, ze DICE w ostatniej chwili przypomnialo sobie, ze maja wydac Bf3 na konsole. :)

 

Zreszta nie ma co narzekac, w koncu to kontynuacja BF2. Dla mnie to byly nudy, i slabizna, gdzie tylko fani wojenno/realistycznych klimatow sie odnajdywali. Wolalbym kolejne mapy do bfbc2, niz BF3... I jeszcze te dzwieki wiekszosci broni. Ja wiem, ze sa realistyczne, ale jakbym slyszal kapiszony, trzaski, takie stumione pykniecia. Lipnie to brzmi

 

ja sie osobiscie zastanawiam nad anulacja :whistling: chlopaki z dice mnie zawiedli. grafe im odpuszcze ale reszta to smiechu warte. glupie zaproszenie kumpla grajacego zwalili bo sie nieda polaczyc. Bad company 3 pewnie na ps4 dopiero. ps3 sie poci z mapa z bety,a jakas wielka nie jest ciekawe co bedzie w conquest.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ja gdybym był developerem to na konsole nawet bety bym nie wypuszczał bo nie ma po co. 0 feedbacku od konsolowców a tylko narzekanie.

 

dlaczego sie tak czaili z tą betą? w przypadku bc2 dawali kilka miechów wcześniej i na premiere praktycznie bezbłędne multi było a tutaj nie dość że nazywają to betą która ma za miesiąc premiere to ma jeszcze w ch,uj bug'ów. Dice chyba zamiast dopracowywać kod gry to woleli bawić sie w marketing...

 

Stwierdzenie że BC2 było na premiere "praktycznie bezbłędne" to lekkie nadużycie :P Do tego było na tym samym silniku co pierwsze BC więc mieli dużo łatwiej.

A czemu się czaili? Nie czaili się na PC gdzie wiedzą że mogą dostać dobry feedback od graczy którzy rzeczywiście tą grę sprawdzą i zraportują błędy więc dali im alphe.

Na konsolach jest inaczej. Tutaj nie opłaca się wypuszczać bety bo ludzie nie wiedzą po co ona tak naprawde jest. Wbrew temu co wielu ludzi sądzi, nie jest ona po to żeby można było sobie pograć przed premierą ^^

 

Ilu z was, mających bete zgłosiło cokolwiek? Bo jeśli tylko oceniacie bete a nie przyczyniacie się do wyeliminowania błędów to nieźli z was beta testerzy :) Powiedział bym że tacy typowo polscy hehe.

 

Ogólnie to taki płacz jest przy okazji każdej jednej bety, BF3 nie jest tu wyjątkiem.

 

Najlepsze są komenty że komuś zaproszenia nie działają :D

 

EDIT: to taki pierwszy post na 100 strone podsumowujący pare ostatnich stron płaczu że nie dostaliście pełnej wersji w postaci bety i trzeba będzie patchować ;)

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Ja gdybym był developerem to na konsole nawet bety bym nie wypuszczał bo nie ma po co. 0 feedbacku od konsolowców a tylko narzekanie.

 

dlaczego sie tak czaili z tą betą? w przypadku bc2 dawali kilka miechów wcześniej i na premiere praktycznie bezbłędne multi było a tutaj nie dość że nazywają to betą która ma za miesiąc premiere to ma jeszcze w ch,uj bug'ów. Dice chyba zamiast dopracowywać kod gry to woleli bawić sie w marketing...

 

Stwierdzenie że BC2 było na premiere "praktycznie bezbłędne" to lekkie nadużycie :P Do tego było na tym samym silniku co pierwsze BC więc mieli dużo łatwiej.

A czemu się czaili? Nie czaili się na PC gdzie wiedzą że mogą dostać dobry feedback od graczy którzy rzeczywiście tą grę sprawdzą i zraportują błędy więc dali im alphe.

Na konsolach jest inaczej. Tutaj nie opłaca się wypuszczać bety bo ludzie nie wiedzą po co ona tak naprawde jest. Wbrew temu co wielu ludzi sądzi, nie jest ona po to żeby można było sobie pograć przed premierą ^^

 

Ilu z was, mających bete zgłosiło cokolwiek? Bo jeśli tylko oceniacie bete a nie przyczyniacie się do wyeliminowania błędów to nieźli z was beta testerzy :) Powiedział bym że tacy typowo polscy hehe.

 

Ogólnie to taki płacz jest przy okazji każdej jednej bety, BF3 nie jest tu wyjątkiem.

 

Najlepsze są komenty że komuś zaproszenia nie działają :D

 

EDIT: to taki pierwszy post na 100 strone podsumowujący pare ostatnich stron płaczu że nie dostaliście pełnej wersji w postaci bety i trzeba będzie patchować ;)

 

Taka niestety Polska mentalnosc,jak by rozdali gry za darmo to i tak byly by komentarze-"takie cos?nawet za darmo nie chce..."

Ja preordera nie anuluje,czym wiecej gram jest tylko lepiej,bledami sie nie przejmuje zbytnio bo po to sa zeby je zglosic....

A samo dice na twiterze napisalo ze beta nie jest koncowym produktem gry i nie chodzi tu wcale o bugi.

Odnośnik do komentarza

Ja gdybym był developerem to na konsole nawet bety bym nie wypuszczał bo nie ma po co. 0 feedbacku od konsolowców a tylko narzekanie.

 

 

Ilu z was, mających bete zgłosiło cokolwiek? Bo jeśli tylko oceniacie bete a nie przyczyniacie się do wyeliminowania błędów to nieźli z was beta testerzy :) Powiedział bym że tacy typowo polscy hehe.

 

Najlepsze są komenty że komuś zaproszenia nie działają :D

 

EDIT: to taki pierwszy post na 100 strone podsumowujący pare ostatnich stron płaczu że nie dostaliście pełnej wersji w postaci bety i trzeba będzie patchować ;)

 

CO do zglaszania. 90 stron na forum ea nie wystarczy?! znajomy ma dostep do bety tak jaki i ja i nie dzialaja zaproszenia. BC 2 moze nie byl idealny ale o wiele lepszy, beta nie miala takich kwiatkow,ze gosc ktory lezy jest prawie niesmiertelny bo jest pod mapa,nie wieszala sie przy wychodzeniu z menu. Po co dawac opcje odrzucania podnoszenia jak i tak przeciwnik cie moze zabic? latarki sa tak mocne ze jak 4 osoby biegna przesmykiem do 2 bazy tym po prawej to ledwo co widac.Killcam gosc lezy i ma wygiete nogi do gory malo? to jedziemy dalej migajacy na rozowo momentami ekran,zawieszajacy sie na kolorze niebieskim ekran,kule na wieksza odleglosc sa slepe strzelam do gosca widze ze trafiam a on nie ginie.gdzie obiecany wybor serwera?Wbiegam do pomieszczenia wiem ze jestem za sciana a jakims cudem gosc mnie zabijaprzez sciane. nie naprawili hitboxow nawet pewnie ich nie tkneli bo po co i mogl bym tak do 5 nad ranem. czy to tak ciezko zrobic gre ktora bedzie dobierac pod ping miedzy graczami?strzelam do gosca a on dostaje laga i go teleportuje.

I tak pod koniec ja nie plakalem podczas bety bc 2 bo bylo ok jak na bete. Kolejna gowniana beta tak samo jak z moh,tlumaczenie ze to nie finalny produkt bla bla bla,a prawda byla taka ze prawie sie nic w moh nie zmienilo miedzy beta a full. Nie oczekialem od Dice ze dadza mi bez bledna bete,ale chociaz na jakims poziomie.

 

 

edit: do gosca na gorze

A co mieli powiedziec? ze beta testerow maja tak chu.jowych ze banalnych bledow nie zobaczyli? prosze was, dali bete na miech przed premiera i niby to nie jest finalny produkt? to wczym byl problem dac aktulnie co maja?Albo dac patch na premierze bety?

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No to wszystko co napisałeś to prawda (migający na różowo ekran rządzi) , ja i tak nie mogę z rpg i multi-killi w korytarzach heh normalnie Radec Academy z Kz2 mi stoi przed oczami . Nie wiem za co dostałem minusa wyżej ale po to jest chyba beta żeby takie "kwiatki" wyłapywać , sam bym nie chciał żeby taki dmg był w wersji retail .

Odnośnik do komentarza

No to wszystko co napisałeś to prawda (migający na różowo ekran rządzi) , ja i tak nie mogę z rpg i multi-killi w korytarzach heh normalnie Radec Academy z Kz2 mi stoi przed oczami . Nie wiem za co dostałem minusa wyżej ale po to jest chyba beta żeby takie "kwiatki" wyłapywać , sam bym nie chciał żeby taki dmg był w wersji retail .

Beta,beta ale jak cos takiego mozna udostepnic? a i nie przeskakiwalne plotki na ostatniej bazie,niby gosc skaczenogi widac,ale przez plotek nie przeskoczy :blink:

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Mi się ta gra od początku z MoH-em kojarzyła (grałem sporo w niego) , wydawało się mi się to niemożliwe ale im dłużej gram tym wydaje mi się że ten Frostbite 2 miał premierę w zeszłym roku heh ("fizykę" granatów skopiowali w 100%) . Ciekawe czy na Caspian z pojazdami też obowiązuje MoH-owa fizyka . Jutro sprawdzę na pc ale wszędzie piszą że gameplayowo jest identycznie , ciekaw jestem jutrzejszych opinii bf-owych wymiataczy , może być ogień .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest BETA :)

Osobom, które zagrały w BETE i po tym stwierdziły że anulują (ciekawe czy faktycznie to zrobiły czy tylko tak piszą) preordera gratuluje, każdy ma do tego prawo ale pisanie że to pomoże innym, którzy się wahają jest śmieszne. Ludzie sami sobie zagrają i podejmą decyzję.

 

BETA dla wszystkich ma być dostępna o godzinie 13:00

 

Dzisiaj między 17:00-19:00 nie będzie działać PSN - pamiętajcie żeby zalogować się przed 17:00.

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

Do zaciętych obrońców bety - czy ja naprawdę muszę przypominać, że jeszcze niedawno wielu forumowiczów pisało tu stwierdzenia w stylu: "Nie narzekajcie na kiepskiej jakości video/screeny/wersje z targów, poczekajmy na betę, która wszystko wyjaśni". No więc beta pojawiła się i nie zmieniła faktu, że jakość gry nadal budzi olbrzymie kontrowersje. No ale żeby tradycji stało się zadość, teraz mamy kolejną śpiewkę - "chyba nie spodziewaliście się więcej po becie, poczekajcie na pełną grę". A po pełnej grze poczekamy na BF4.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Mi się ta gra od początku z MoH-em kojarzyła (grałem sporo w niego) , wydawało się mi się to niemożliwe ale im dłużej gram tym wydaje mi się że ten Frostbite 2 miał premierę w zeszłym roku heh ("fizykę" granatów skopiowali w 100%) . Ciekawe czy na Caspian z pojazdami też obowiązuje MoH-owa fizyka . Jutro sprawdzę na pc ale wszędzie piszą że gameplayowo jest identycznie , ciekaw jestem jutrzejszych opinii bf-owych wymiataczy , może być ogień .

 

No rzeczywiście cos w tym jest i ta fizyka granatów z MOH nie jest juz tak rajcowna jak w BC2.Podobnie jest z animacją killi, dziwna, drętwa i zbugowana tak jak w MOH

Odnośnik do komentarza

Drodzy moi mili:

 

"wersja beta - kiedy program ma już pierwszych użytkowników, zwanych często beta-testerami, wyłapywane są błędy związane z różnymi środowiskami i warunkami pracy programu"

 

Beta ma to do siebie, ze głównym jej celem nie jest "pogranie sobie w gre" a wyłapywanie i raportowanie błedów.

 

Nie może sie to odbywać miesiąc przed premiera z prostej przyczyny.

Miesiąc przed premiera to większość gier ma już status GOLD, czyli finalnej i gotowej gry oddanej do tłoczni.

 

Tłoczenie płyt , drukowanie okładek, składanie i foliowanie pudełek. Szczególnie jak jes sie nastawionym na taka masówke jak EA (przygotowanie bardzo duzej ilości na premiere) to wszystko poprostu trwa jakiś czas.

Tydzień produkcji, dostawa do najdalszych zakątków ziemi (POLSKA) kolejny tydzien, Rozsyłanie z magazynow to poszczególnych sklepow to kolejny tydzien, i mamy w sklepach 2 dni przed premiera (około)

 

 

Wiec w tym przypadku sa 2 wyjścia.

 

Albo jest to beta, która była udostępniona testerom 2-3 miesiące temu i z braku czasu na przygotowanie Dema puścili to co mieli do PSN i XBL.

 

Albo jest to Demo posiadające tyle niedoróbek ze mozna je nazwac gównianym.

 

Ja musze jeszcze dłuzej pograc zeby ocenic. NIe przejmuje sie bugami które mozna załatwic łatka. Najwazniejsze ze mechanika jest odpowiednia. Reszte mozna zbalansowac łatami

Edytowane przez Welniak
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedna kwestia - nie mylcie bety z alfą. Beta powinna być produktem skończonym/na ukończeniu, który przechodzi ostateczne testy przed "wydaniem na świat". Jeśli natomiast kod nazywaną "betą" nie zawiera większości elementów, które powinien zawierać, a od bugów się roi, to w takim razie jest co co najwyżej jakaś późna alfa i gdyby Dice określiło to tak na samym początku, to nie byłoby problemów.

 

Dlatego jęki zawodu i obawy co do jakości finalnego produktu SĄ na miejscu, są jak najbardziej zrozumiałe i w pełni uargumentowane.

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czarowanie się, że to jest wersja beta, która cudownie zostanie uzdrowiona za 30 dni jest trochę naiwne. W każdym razie biorąc pod uwagę skąpe informacje o wersjach konsolowych teraz przynajmniej wiemy dlaczego.

Czarowanie ze to nie jest BETA nie mając żadnego dowodu jest trochę naiwne. Pracujesz w EA czy jak?

Ja obstawiam, to co napisał Welniak:

Albo jest to beta, która była udostępniona testerom 2-3 miesiące temu i z braku czasu na przygotowanie Dema puścili to co mieli do PSN i XBL.

Odnośnik do komentarza

Ja czasami myślę, że chodzi głównie o sprawdzenie czy serwery wyrobią przy dużej ilości graczy i czy nie będzie kwiatków z połączeniami. Stąd takie bety "na ostatnią chwilę". Ale znając EA to pewnie nawet po premierze też będą niezłe jazdy z serwerami, traceniem statsów i lagami. To oczywiste jak ktoś woli poczekać, aż nieco hype opadnie i gracze się rozejdą. Po co rozbudowywać serwerownie, jak można trochę odczekać. Tak przecież było z BF: BC 2.

Hm, jeśli nie naprawią tego bałaganu, to może być największe rozczarowanie tego roku i dowód na to, co może robić hype w obliczu nawet słabej gry. Cóż, w razie czego zawsze jest BF: BC 2, przynajmniej nie będę musiał kupować nowej części, która i tak jest bardziej BF niż BF: BC . Tylko, że wtedy znowu CoD może zgarnąć wiele nagród i znowu będą wszędzie o nim pie.rdolić :/

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy się cieszyć. Cieszę się jak Ea i Wy jesteście przewudywalni. Kilkanaście stron temu albo wcześniej pisałem jak ten topik się skończy po becie czy po premierze... jak zwykle narzekaniem na grę. EA Wam cos naobiecywało ?? No niemożliwe haha - miałem rację ale to ja byłem tym złym hehe ale ok poczekajmy na kolejną grę od EA i historia się powtórzy.

 

Szkoda że tak to tragicznie wygląda... nie grałem jeszcze ale oglądam sobie bete PC i strasznie to jest, wpadają w ziemie, tekstury niewiedzą czy mają się załadować tutaj czy tam dalej - ziemia się zmienia raz w drogę asfaltowa raz w trawnik, nawet kształt terenu się zmienia co chwile.

 

Miejmy dużą nadzieję że na premierę dostaniemy inną grę bo nawet patchami będzie trudno to naprawić chyba.

 

Moim zdaniem to nie wina DICE bo oni umieją robić grę ale EA, która rządzi tymi ekipami, narzuca wiele. Jeśli termin wydania gry jest na październik to EA zrobi wszystko aby tak było nawet jak gra nie będzie gotowa.

Odnośnik do komentarza

To jak to jest demo to ja w takim razie podziękuję.Porażka roku ? Beta to potwierdza tzn wersja demonstracyjna :unsure:

Czy EA jest na tyle głupie by promować i trolować zabugowaną grę jako pogromcę CoDa?

 

Równie dobrze kod bety może być z sierpnia czy może nawet z lipca, to że beta wyszła teraz to nie znaczy że to wersja gry zrobiona 26 września.

 

DICE zapewne równolegle wprowadza w retailu poprawki. Przekonamy się za miesiąc już.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...