Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

O ile tylko testują serwery. Ale i tak chyba powinni wydać najbardziej aktualną wersje. EA ciśnie z terminem i możliwe, że w pudełku dostaniemy wersję beta, która będzie łatana przez kolejne miesiące. Problemy techniczne to duży zgrzyt. Beta U3 a tym polu wypadała chyba lepiej. Ale przekonam się dopiero gdy odpalę otwartą betę. Oby serwery nie padły. EA pewnie ledwo co będą wyrabiały a z pss też może być różnie.

 

BTW. O co chodzi z tym, że bf jest nieskilowe? Nie rozumiem takiego określenia kompletnie.

Odnośnik do komentarza

Ja już nie mam pytań, anulujcie pre-ordery, przynajmniej po premierze ten temat nie będzie przypominał tematu na emo-forum.

 

@zaq123456

 

ok super napisałeś jakie są błędy tylko nie wiem po co tutaj bo chyba już każdy o nich słyszał. Teraz idź i napisz to samo DICE tylko może bez takiej spiny.

Każdy głos się liczy, najczęściej zgłaszane błędy zapewne mają priorytet.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

graficznie jest tylko trochę lepiej od bfbc2 no i ta masa bugów. ale kurdę - ja się bawię świetnie i po wbiciu 10 poziomu doś. przestawiłem się i ogarniam gameplay. ta gra jest totalnie inna od bfbc2. ja uważam, że lepsza a jak wreszcie zasiądę za sterami myśliwca to pewnie będę uważał, że najlepsza ever :)

Odnośnik do komentarza

Ale ile mam powtarzać razy że był nie dawno wywiad na którychś targach z jedną z ważniejszych postaci w DICE który powiedział że:

 

"ALFA MIAŁA ZA ZADANIE WYELIMINOWAĆ BŁĘDY, A GRACZE KTÓRZY BEDĄ GRAĆ W BETĘ DOSTANĄ PRAWIE SKOŃCZONY PRODUKT KTÓRY MA SPRAWDZIĆ STABILNOŚĆ SERWERÓW"

 

Jak będę miał czas to znajdę ten wywiad i uwierzycie może w końcu

Odnośnik do komentarza

Nie no, to jest jakaś kpina, prawie godzina ciągłych prób i nie dość, że ani razu nie znalazło gry, to jeszcze zdążyło zwiesić konsolę. Cudo po prostu.

Inni też mają takie cyrki? Przecież nawet z betą Uncharted 3 takich jaj nie było - pierwszego dnia zamkniętej bety wprawdzie były pewnie cyrki ze stabilnością, ale od razu wyszedł patch, który je wyeliminował...

Odnośnik do komentarza

Trudno, żeby nie miał się zacząć - nie dość, że czas trwania bety jest krótki, to jeszcze grać się w ogóle nie da. Sorry, beta czy nie - Dice powinno bardziej przyłożyć się do jakości udostępnianego kodu. Zwłaszcza, że po wszystkich kłótniach i kontrowersjach beta miała udowodnić raz a dobrze, że w kwestii BF3 na konsolach nie trzeba się o nic martwić. Póki co wątpliwości jest jeszcze więcej niż było.

 

Edit, u mnie zero - ciągle wywala do menu, albo pokazuje komunikat o niemożności znalezienie serwera. Jak oglądałem wczorajsze filmy z pierwszymi wrażeniami, to niejednokrotnie wspominano o koszmarnie długim czasie oczekiwania na mecz. Byłem pewien, że po premierze otwartej bet stan rzeczy się poprawi - może po południu będzie lepiej/

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Ku.rwa przestaniecie jęczeć jak baby? To jest beta; sami twórcy wspominali, że nie będzie reprezentować finalnego produktu. Ale nie, specjaliści z forum o grach konsolowych wiedzą przecież więcej i ciągle jęczą. Oglądałem kilka filmików z bety i dla was to jest słabsze graficznie od BC2? Dobry żart. Od razu widać poprawę grafiki, od świateł, po animację. Adi dobrze napisał - jak widzicie jakiś błąd, napiszcie to na forum EA, a nie narzekajcie na grę. Nie podoba się - nie grać, a nie pierniczyć od kilku stron jednego i tego samego, anulujcie preordery, przynajmniej nie będę musiał słuchać "jaka to ta gra beznadziejna" w headsecie.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem chwilę. Nie siedzi mi w ogóle ta gra. Sztywna, nudna. Grafika i dźwięk ok, ale to nie ta radosna rozwałka co w BC 2. Tutaj będzie po prostu jedno wielkie camperstwo + spawn rape za pomocą różnych pojazdów. Beta kijowa, masa bugów, goście pod planszą, celowanie z jednej strony wielki auto aim, z drugjej jakoś trudno mi kogoś centralnie namierzyć. Przykro mi, ale ostatecznie raczej nie przekonuje mnie to do zakupu.

Jednego ku.rwa nie rozumiem - mają za(pipi)i.stą formułę w postaci BC, czemu jej nie eksploatują skoro robią to nawet inne gry które chcą być jak BF? To jest chyba właśnie tajemnica sukcesu CoD'a. Może i zmiany są bardziej "noob friendly" ale CoD zawsze będzie ten sam od czasów Black Ops. Nawet jeśli MW i BO to dwie różne firmy, to jednak nie ma się poczucia że gra się w coś innego na siłe zmienionego.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mnie się podoba, grafika bardzo dobra, świetny dźwięk, po prostu przyjemnie się w to gra. Jedyne do czego mogę się przyczepić to auto-aim, mam nadzieje ze w trybie hardcore tego nie bedzie.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ku.rwa przestaniecie jęczeć jak baby? To jest beta; sami twórcy wspominali, że nie będzie reprezentować finalnego produktu. Ale nie, specjaliści z forum o grach konsolowych wiedzą przecież więcej i ciągle jęczą. Oglądałem kilka filmików z bety i dla was to jest słabsze graficznie od BC2? Dobry żart. Od razu widać poprawę grafiki, od świateł, po animację. Adi dobrze napisał - jak widzicie jakiś błąd, napiszcie to na forum EA, a nie narzekajcie na grę. Nie podoba się - nie grać, a nie pierniczyć od kilku stron jednego i tego samego, anulujcie preordery, przynajmniej nie będę musiał słuchać "jaka to ta gra beznadziejna" w headsecie.

Masz plusa, bo mądrze gadasz.

Macie uwagi co do, uwaga słowo klucz, DARMOWEJ BETY, piszcie je na forum EA.

Odnośnik do komentarza

Zaczne od pozytywow: Grafika naprawde dobra. Wedlug mnie lepsza niz w BC2. Poza tym widac efekty silnika Frostbite2. Lata wszystkiego w powietrzu mnostwo :) Oczywiscie nie zniszczymy wielu rzeczy, ale to dobrze. Efekt kiedy leci pocisk z RPG - kapitalny :) Najbardziej jednak podoba mi sie fun plynacy z gry. BF3 jest naprawde miodne, choc zgadzam sie z tym, co juz zostalo napisane, ze gra sie troche inaczej. Trzeba mocno uwazac, aby nie dostac kulki nie wiadomo skad :P Dzwiek na War Tapes i logitech z-5500 genialny - ale swietnie juz bylo pod tym wzgledem w BC2.

 

Minusy? Jest troche Bugow. Gra czasem lubi wywalic z serwera lub sie zawiesic. Sa tez inne, o ktorych juz zostalo sporo napisane, jednak az tak abrdzo nie psuje to zabawy. Beda latki i wszystko bedzie na odpowiednim poziomie.

Odnośnik do komentarza

A ja z roboty się urwałem by ograć betę ;)

 

-Powoli się wciągam w grę ale jeszcze to nie to co w BC2

- Bardziej śmierdzi mi tu COD lub MOH... a szkoda

- Za szybko się umiera

- Boże jak oni na tej mapie kampią

- Przecież ten rozbłysk lunety to niczym latarnia morska

-Za słabo widać czy ubiliśmy kogoś

- Animacja rewelacyjna

- Grafika no cóź jeszcze za wcześnie by coś powiedzieć.. nie jest źle ale cienie drzew OBRZYDLIWE

- destrukcja otoczenia ? Jakoś nie odczułem jej by robiono z niej takie halo jak przed premierą

Jest wiele do poprawienia...ale jest nadzieja

Odnośnik do komentarza

Dla tych co narzekaja na oprawe, moga sie troche uspokoic... chyba :)

 

 

Johan Andersson, Rendering Architect at DICE has confirmed that Battlefield 3 beta graphics are not equal to the final version of the game. The news was confirmed by Johan Andersson on his personal Twitter account.



Johan said that Battlefield 3 beta client will not have all the features "from the graphical point of view".

http://www.gamepur.com/news/5369-dice-bf3-beta-graphics-not-equal-final-version.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...