Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że on chce żebyście zachowali trochę zdrowego rozsądku,przynajmniej do premiery,a nie wychwalali i spuszczali się nad czymś,co dopiero widać na filmikach.Sami gadacie żeby gry nie oceniać po filmikach,a po czym wy ją oceniacie na dzień dzisiejszy?Jeżeli miałbym być czepialski,to musiałbym wkleić te wszystkie przechwałki Dice wzgledem BF3.

Odnośnik do komentarza

Myślę że on chce żebyście zachowali trochę zdrowego rozsądku,przynajmniej do premiery,a nie wychwalali i spuszczali się nad czymś,co dopiero widać na filmikach.Sami gadacie żeby gry nie oceniać po filmikach,a po czym wy ją oceniacie na dzień dzisiejszy?Jeżeli miałbym być czepialski,to musiałbym wkleić te wszystkie przechwałki Dice wzgledem BF3.

 

 

To miałem na myśli pisząc swój tekst ale co z niektórymi już nie idzie pisać normalnie.

Mój tekst był głupi ale nie głupszy od posta Adiego np. ... jak widac czasami można sobie pozwolić.

 

Ale ok, już sie wypowiadać nie będę (przynajmniej do premiery) bo i tak nie ma sensu, im bliżej premiery tym bardziej Wy szlejecie na punkcie BF3.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Sami gadacie żeby gry nie oceniać po filmikach,a po czym wy ją oceniacie na dzień dzisiejszy?

 

bo becie i filmikach

niektorzy widzieli w becie tylko bugi, a inny ogromny potencjał

Też w niej widzę potencjał,dlatego czekam na premierę by zobaczyć co faktycznie zaoferuje,ale poniektórzy przeginają w drugą stronę,o ile lis zbyt często czepia się EA,to np. ty zbyt ich bronisz i jest zachowana równowaga.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupilbym sobie taka "wybuchowa" konsole :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=_C1fnzu6edE

nie musisz kupywać konsoli takiej,jest to tylko taki zestawik który można samemu sobie doczepić do xboxa czy ps3 chyba 99$

90€ bylo o tej obudowie juz chyba z 10 razy. tu mozna kupic http://www.calibur11.eu/playstation-3-vault-battlefield-3.htm. zestaw z bf 3 za 99$ jest tylko w stanach w gamestop ktory nie wysyla poza usa.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ale ok, już sie wypowiadać nie będę (przynajmniej do premiery) bo i tak nie ma sensu, im bliżej premiery tym bardziej Wy szlejecie na punkcie BF3.

 

Po co to piszesz jak i tak zaraz tu wrócisz i będziesz płakał że EA chce cię okraść. A twój tekst był jak żywcem wyrwany z ust ucznia klasy szóstej lub komentarzy z ps3site.

Znalazłem na necie taki obrazek a tak się składa że akurat miałem takie same odczucia co do bety to go tu wrzuciłem.

 

Tak czy inaczej mam nadzieje że dotrzymasz słowa.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=a8-zqkQ9AHY Pierwsze 10 minut kampanii z PS3 . Gruubo

ZAJE.BIŚCIE !!! az ciary przeszły po plerach :D Pomijajac już techniczną stronę i to że wolę tylko multi, sceny mają kopa i dają rade aż jestem zaskoczony po tym co reprezentowała bc2, wyłączając już w połowie lece do pracy z bananem na twarzy :banana:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Nowatorskich akcji to ja tam nie widzę, ale wszystko bardzo fajnie podane. Bardzo przyjemnie zmontowane. No cóż w końcu to ma być COD killer, więc dostaniemy podobnie efektowne akcje jak u konkurencji. Obie gry różnią się teraz już chyba tylko multiplayerem. I nieco poziomem technicznym :D

DICE podjęło dobrą decyzję obierając drogę konkurencji (masa skryptów). Dla mnie singiel w bc2 był mocno średni. Więcej ciekawych akcji uświadczyłem w multi.

Odnośnik do komentarza

Trailer sklecony z map multi. Ale k&^a MOC! Base jumping! :woot:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4yPlYc2kqbE

Ja pie.rdole!!! Urywa łeb. Mistrz montaż.

Ja w telefonie mam już ustawiony jako dzwonek motyw przewodni z BF'a. W momencie kiedy wjeżdża napis Battlefield 3 to słyszymy ten za(pipi)isty, charakterystyczny, przesterowany bas. Cudo!!!

Dla zainteresowanych mogę wrzucić na jakiegoś serwa.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...