Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Je.błem jak przeczytałem changelog do Igły/Stingera.

Nic nie zrobili z mortarami.

Nic nie zrobili z IRNV i thermal w pojazdach.

Nic nie zrobili z rocket spamem.

Prawdopodobnie zje.bali G3.

Wzmocnienie AA/minigunów vs. infantry - chyba kogoś cycki swędzą.

Nic nie zrobili z AA, co by je zbalansowało.

Ani słowa o naprawieniu green flickering.

Brak (edit) _sensownego_ (/edit) buffa dla wszystkich pistoletów.

Ani słowa o naprawieniu TV missiles.

Ani słowa o naprawieniu lagów/zostających hitboxów.

ANI SŁOWA O ZAPISYWANIU STATYSTYK KIEDY PADNIE SERWER/GRA.

Nic o chacie, nic o możliwości mieszania w ekwipunku podczas EOR.

Zmiany w squadach to jakiś kiepski żart.

Javelina nawet nie ruszyli.

EDIT: o, czyżbym nie widział słowa o znerfieniu faglighta? Nie no, to na pewno jest niepełny changelog, prawda? PRAWDA?

EDIT2: nie ma nawet klaksonów do pojazdów, które obiecywali chyba w pierwszej kolejności, ale rozumiem że tak rozbudowany feature potrzebuje conajmniej roku pracy, ew. będzie Karkand exclusive :)

 

*ALE ZA TO DODALI KILKA DŹWIĘKÓW I POPRAWILI KOLEJNE KILKA, KTÓRE BYŁE ŹLE ODTWARZANE, I ŁADNIEJSZY ERROR PO DISCONNECT.*

 

Nie no, jedno co zrobili dobrze to poprawa systemu spawnów, znaczy mam taką nadzieję (spieprzyć bardziej już cyba nie mogli, vide respawny na C na Damavand Peak, to i zakładam że jest lepiej)

 

DICE, kur.wa, na to czekałem cały miesiąc? Powiedzcie mi, że chociaż "BF3.exe is not responding" naprawili, błagam. Jak na razie to więcej zje.bali niż zrobili dobrego.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Akuś, czytaj no ze zrozumieniem - pistolety dostały buffa (kwestia tego czy styka).

 

Akurat AA nie bije mocno piechoty. Nie ma mowy o żadnym oneshotowaniu kogoś (no chyba, że stoisz 3m dalej i walisz konia stojąc na kontenerze).

 

Co mają zrobić z rocket spamem? Albo zrobią jak mówił Rinek (duża penetracja, mały splash) albo nie zrobią nic. Mnie się jego pomysł podoba. Tyle, ze nie bardzo ma sens, bo chyba każdy walnie kozioła jak mu wybuchnie RPG 60 cm od niego.

 

Nie możesz stwierdzić, ze nie robili nic z flickeringiem jeżeli nie sprawdziłeś. Są wspomniane bugi graficzne. Pytanie czy to to.

 

 

 

Ofc są rzeczy których nie wspomnieli ale z niektórymi pojechałeś na wyrost ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Akuś, czytaj no ze zrozumieniem - pistolety dostały buffa (kwestia tego czy styka).

• Increased the range of all .45cal and 9mm weapons.

No to na pewno przydatne (ironia mode off), ale szczerze mówiąc problemem pistoletów jest damage.

 

Akurat AA nie bije mocno piechoty. Nie ma mowy o żadnym oneshotowaniu kogoś (no chyba, że stoisz 3m dalej i walisz konia stojąc na kontenerze).

AA? Piechoty? Przeciez już przed patchem to się piechotę kosiło jak trawnik, zwłaszcza z LAV'a... Pomijając już fakt że AA *w ogóle* nie powinno służyć do walki z piechotą, a tu jeszcze dostaje buffa w tą stronę... ha, ha, ha.

 

Co mają zrobić z rocket spamem? Albo zrobią jak mówił Rinek (duża penetracja, mały splash) albo nie zrobią nic. Mnie się jego pomysł podoba. Tyle, ze nie bardzo ma sens, bo chyba każdy walnie kozioła jak mu wybuchnie RPG 60 cm od niego.

Właśnie to. Przykra sprawa, ale tak zaprojektowali wiele map, że to jedyne rozwiązanie. Tyłko głupi i ślepy nie przyzna, że obecnie ta gra to rocketshitfest. Więcej lata rakiet niż pocisków.

 

Nie możesz stwierdzić, ze nie robili nic z flickeringiem jeżeli nie sprawdziłeś. Są wspomniane bugi graficzne. Pytanie czy to to.

• Fixed visual corruption issues on certain Nvidia Cards

Cóż, wnioski takie a nie inne, bo mam kartę od AMD... ;) Ale fakt, sprawdzę jak przyjadę do domu. Może akurat się im udało, tylko czemu się tym w takim razie nie chwalą, skoro to powszechnie znany i właśnie tak nazywany na forach ("green flickering") bug.

 

Ofc są rzeczy których nie wspomnieli ale z niektórymi pojechałeś na wyrost ;)

Może i mam zbyt negatywne nastawienie, ale po miesiącu czekania to chyba nie dziwne, kiedy dostaję coś takiego jak ten "pacz".

Przecież wydanie tego, dla studia wielkości DICE i z takim budżetem, to powinno zająć do tygodnia po premierze, a i to było by dużo.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Widzę że czasy zyebanych patchów do BF2 z lat 2005-2007 wrociły :)

 

Nie przepadam za G3A3 ale kto kur.wa narzekał na niego? Miał owszem większy damage, ale mniej naboi w magazynku i tylko 500rpm. Teraz zrównali go z karabinkami, które mają po 30 naboi i 800rpm. Nikt tego racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
What a joke.

 

This is the highest level of insult any developer have ever insulted a community with.

Temat: http://battlelog.bat...489475921097/1/

 

Oj cisną, cisną...

 

Przeczytałem póki co kilka stron, i okazuje się że wiele osób ma nawet gorzej niż było, a część rzeczy jak nie działała, tak nie działa. Hihihi.

tpuff58 said:

did the scar and ump45 get patched? anybody

 

Who can say mate? No one stays in game long enough to find out. It's like they nerfed the entire game..Now there are no problems with weapons as you don't even get to shoot!

 

G3:

28 Dmg now, needs same amount of bullets to kill as any other AR. but with 500 rpm and 21 magsize its kinda useless now ....

Chyba muszę sobie znaleźć nową pukawkę dla asfalta, a tak lubiłem to G3 :(

 

EDIT: mój uber-faworyt do miana najlepszego ficzera pacza:

"Game disconnected: something went wrong."

 

I mean really... are you taking the piss ?

 

I see part of the Battlelog update was better error messages on disconnect, but this one takes the cake.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Być może się mylę ale:

Większy zasięg broni = większy speed pocisku = większy damage. Tak mi logika podpowiada.

 

No nie wiem ako, ja z AA zabijam piechote znacznie wolniej niż jako gunner w czołgu z LMG. A chyba powinno być odwrotnie. Chyba, ze koleś stoi 3 metry ode mnie to wtedy z obu tak samo - instantly.

 

 

 

 

Tzn ze co, niestabilna gra czy że co się zmieniło? Bo mi się nie chce topicu czytać tam....

Odnośnik do komentarza

@Mazzeo

 

Pewnie ten pacz zawiera jakąś aktualizację do Origin, to dlatego XD

 

Ja tam z Ako nie dyskutuję dopóki nie odpalę gry ;)

Fakt że WIEEEELU rzeczy nawet nie ruszyli mnie jakoś nie dziwi, w końcu to DICE, oni paczują grę od dupy strony, pewnie dopiero za rok wszystko będzie takie jak powinno ;)

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Być może się mylę ale:

Większy zasięg broni = większy speed pocisku = większy damage. Tak mi logika podpowiada.

Większy zasięg można rozumieć dwojako, albo pocisk po prostu leci dalej, albo spadek dmg z odległością jest mniejszy.

Co nie zmieni faktu, że z bliska ten dmg ciągle będzie taki sam. Pamiętaj że to tylko gra, gdzie parametry broni są opisane pewnie stałymi liczbami w plikach tesktowych :P

 

Tzn ze co, niestabilna gra czy że co się zmieniło? Bo mi się nie chce topicu czytać tam....

Sam sprawdzę jutro, ale z tego co wyczytałem na forum:

1. wiele osób nadal ma problem z blackscreenem, zmieniło się tyle że teraz słychać dźwięk w tle, ale grę i tak trzeba ctrl+ald+del ;)

2. wiele osób twierdzi, że "BF3.exe stopped working" pojawia się częściej, i to nawet w trakcie samej gry (respwany) a nie tylko przy wczytywaniu mapy

 

Podobno też na wiele serwerów nie da się wejść a i punkbuster ma problemy, ale to akurat może być wina tego że nie wszyscy zaktualizowali soft na serwerach. Kto wie, wyjaśni się w przeciągu dnia ;)

 

Ja tam z Ako nie dyskutuję dopóki nie odpalę gry ;)

Po tym co czytam na forum na Battlelogu, tego nie możesz być do końca pewien, że w ogóle odpalisz :D

 

Beka jest niezła, no co więcej dodawać.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Czyli raczej nie ma co dzisiaj grać nawet, bo połowa serverów m.in. polskich jeszcze się nie zaktualizowała.

 

Czytam że z tym trojanem to ogrom ludzi ma problem, muszę dezaktywować antyvira w trakcie włączania albo reinstalować grę. Mam w (pipi)e czy to moja Avira świruje, jestem z niej super zadowolony i nie mam zamiaru zmieniać programu tylko dlatego, że poyeby z DICE zrobili coś źle.

Odnośnik do komentarza

U mnie zaktualizowało się bez problemów (M$ Essentials) , bardziej mnie martwi "lista zmian" - (pipi) człowiek tyle czeka na patch a oni nawet tych najbardziej wkurzających rzeczy nie naprawiają (zapisywanie statsów w przypadku rozłączenia z serwerem , javelin , ekran migający na zielono ) echh . Edit ;Tak off topowo w takim Red Orchestra 2 dosłownie co chwilę coś łatają , jakoś dają radę odpowiadać na zapotrzebowanie community.

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

No bo właśnie główni game designerzy nie grają w tą grę tyle co trzeba, mają raptem po 300-400 killi więc (pipi)a wiedzą o głównych problemach gry. Żyją we własnym świecie po prostu.

 

EDIT: dodanie wyjątków w antyvirze rozwiązało problem ale nadal kur.wa nie ogarniam jak można do czegoś takiego doprowadzić. Nigdy w życiu żaden patch ściągnięty z przeróżnych stron nie wywalił mi z trojanem, nie mówiąc o plikach ściągniętych ze steama.

 

1161287525_68.jpg

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

@Ako

 

Dziś wyszły nowe stery 11.11a

 

Sprawdź :P

 

[a jak ako! ]

Sprawdzę, sprawdzę. Póki co i tak wróciłem do 11.9, musze sprawdzić czy działają na dłuższą metę. Z 11.11 miałem masę BSODów, a chcę wiedzieć czy to wina sterów do grafy, czy coś innego się powaliło ;)

Odnośnik do komentarza
Battlelog will only show Server R9 or newer. This is because the new game client is no longer compatible with the older game servers. The RSPs are gradually updating their servers. As they complete the update you will see more and more servers in the browser.

Czyli te które już się wyświetlają, są po apdejcie.

 

Ten blackscreen to podobno jakaś wtopa z plikami językowymi, a z tego co pamiętam Ty miałeś grę zainstalowaną po PL... rosjanie też mają ten problem ;)

 

Możesz spróbować tego:

http://battlelog.bat...54489476345160/ ale odpowiedzialności nie biorę za to co się wydarzy, lepiej poczekać na coś oficjalnego lub przeinstalować giercę po angielsku ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Slightly increased the range of the P90 and MP7 and PDW-R.

w przypadku MP7 powinni dodać perka zwiększającego magazynek, bo przy obecnej prędkości strzału całość znika tak szybko jak w G18

 

Decreased the maximum damage and maximum range of the G3 and SCAR-H 7.62mm weapons.

Nie rozumiem - G3 w przypadku TTK ma wynik rzędu 0.240s kiedy F2000 ma 0.212s a oni jeszcze zmniejszają dmg? Co najlepsze - PKP ma 0.185s i nikt go nie rusza.

 

Reduced the damage from FIM-92 and SA-18 IGLA missiles against aircraft.

Trzeba będzie opanować strzelanie z wyprzedzeniem i przesiąść się na RPG.

 

Increased the damage and range of the 40mm BUCK rounds.

Dobrze. Buck i to drugie były całkowicie bezuzyteczne. Już więcej fragow mam na dymnym.

 

 

 

a najlepsze jest to, że znerfili coś co wymagało buffa a przenośną armatę zostawili bez zmian (USAS z FR)

Odnośnik do komentarza

Patch in plus.

 

Wydaje mi się że mam mniej FPS ale obraz jest płynniejszy. Nie wiem, spadek może o 5fps ale wszystko chodzi fajniej*.

Jak wróg przejmuje flagę, to widać to teraz na czerwono.

Ekran wyboru drużyny:

 

fck, nie zrobiłem screena :F

 

Jest bardziej przejrzysty. Teraz widać od razu kto jest po Twojej stronie. Ofkoz jeszcze trochę mu brakuje, ale idą w dobrą stronę.

 

Co do broni itp. to się nie wypowiadam, bo tylko chwilę polatałem latadłem i pobiegałem endżim.

 

 

 

*w sumie może to być też wina/zasługa nowych sterów 11.11a

 

Aha, zero zielonego mrugania i blak skrinów. Gra odpaliła się za pierwszym razem.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...