Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jednak nowości biorę na płytkach, zwłaszcza jeżeli cena podobna. Jakoś pewniejsze, bo nigdy nie wiadomo kiedy te sieciowe serwisy odmówią posłuszeństwa. Już nie mówię, że po premierze ściągnięcie tej gry to pewnie będzie bliskie niemożliwości, jak się wszyscy rzucą. No i ten zapach świeżo rozfoliowanego pudełeczka z grą :wub:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@akuś, a co zrobisz jak Ci w jakiś sposób się płytka uszkodzi? :)

Mnie jakoś się podoba cały 'design' ściągania na HDD wszystkiego. łącze pozwala, wygoda zakupów etc :)

 

Nie pamiętam kiedy byłem na własnych nogach w sklepie po jakieś pudełko ostatnimi czasy (nie licząc Witchera 2 ostatnio). CHyba za czasów PlayStation 2 xD

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

@akuś, a co zrobisz jak Ci w jakiś sposób się płytka uszkodzi? :)

Mnie jakoś się podoba cały 'design' ściągania na HDD wszystkiego. łącze pozwala, wygoda zakupów etc :)

 

Nie pamiętam kiedy byłem na własnych nogach w sklepie po jakieś pudełko ostatnimi czasy (nie licząc Witchera 2 ostatnio). CHyba za czasów PlayStation 2 xD

EA Polska wymieni ci plyte.

ja wyslalem plyte z BC2 do EA. W ciagu 3 dni dostalem do domu nowa plyte z folii z nowym vip codem.

jedyny koszt to koperta i znaczek na polecony

Odnośnik do komentarza

Nie macie co próbować, wygram ja :P

 

 

PS.Aktualne, znane bonusy do preorderów:

 

Battlefield 3: Back to Karkand

What it is: An entire themed expansion pack the size of Battlefield: Bad Company 2 Vietnam.

Where to get: You will be eligible to download this expansion pack (once it is released) if you pre-order Battlefield 3: Limited Edition at any retailer all over the world.

Available: Release date of Back to Karkand TBC. This expansion pack is not on the disc and is not available day one.

Value: At no extra charge with every pre-order of Battlefield 3: Limited Edition. You will be able to buy it separately if you don't pre-order (date and price TBC).

 

 

Physical Warfare Pack

What it is: A set of three time-based exclusive items and one early weapon unlock for Battlefield 3.

Where to get: At select retailers all over the world when you pre-order Battlefield 3: Limited Edition.

Available: Day 1 if you pre-order. If you do not pre-order, you will get access to this content at no extra charge at a later date.

Value: At no extra charge with your pre-order at select retailers.

 

 

SPECACT Kit Upgrade

What it is: A set of 8 multiplayer skins, one for each class and side in Battlefield 3.

Where to get: At select retailers all over the world when you pre-order Battlefield 3: Limited Edition.

Available: Day 1.

Value: At no extra charge with your pre-order at select retailers.

 

Dog Tag Pack

What it is: A set of 5 unique in-game dog tags to choose from. Dog tags in Battlefield 3 serve as your in-game signature, displayed on screen every time you defeat an enemy. You can also claim the dog tag of your enemies via skillful stealth knife takedowns. This pre-order exclusive pack gives you 5 unique dog tag designs to complement the standard range in the game.

Where to get: At select retailers all over the world when you pre-order Battlefield 3: Limited Edition.

Available: Day 1.

Value: At no extra charge with your pre-order at select retailers.

 

Avatar Battlefield 3 Gear

What it is: Battlefield 3 gear for your Xbox 360 avatar.

Where to get: At select retailers all over the world when you pre-order Battlefield 3: Limited Edition.

Available: Day 1.

Value: At no extra charge with your pre-order at select retailers.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał jakąś imba edycję. Biorę najlepsze wydanie BFa jakie będę w stanie dostać. Na razie skłaniam się ku wersji digital, chyba że EA/Dice dopierdzieli coś specjalnego do wersji pudełkowej.

 

 

PS ako:

Akurat SPECACTa to mamy wszyscy (Kubicza nie liczem xD) więc nie wiem czy takie se ;p

Dog Tagi też fajne, by pokazać, ze się wspiera serie i ma balls of steel ;p

Odnośnik do komentarza

Ja mam preordera na Back to Karkand i Physical Warfare, może Ultima jeszcze coś dorzuci, ale jak nie to i tak zmieniał nie będę, raczej.

 

No mamy SPECACT, chociaż ja go kupiłem głównie dla nowych broni (w sensie gwiazdek) i dodatkowych slotów na zestawy, akurat same skórki (tak jak tutaj) mnie nie grzeją. Dogtagi, no zobaczymy, jak i tak ma być wybór w grze to w sumie też tylko kosmetyka.

Odnośnik do komentarza

Szczegóły na temat klas postaci w trybie multiplayer Battlefield 3

 

Support

Przedstawiciel klasy Support – jak sama nazwa wskazuje – jest bardzo dobrą jednostką wsparcia. W jego ekwipunku znajdzie się karabin maszynowy LMG, który będzie można wyposażyć w dwójnóg (ang. bipod). Ten rodzaj podstawy dla broni wykorzystamy podczas leżenia na ziemi lub w innej pozycji, gdy mamy przed sobą odpowiednią podpórkę (np. parapet). Gadżet znacznie zwiększy celność i zredukuje odrzut po wystrzałach.

 

Assault

Klasa Assault to główna jednostka ofensywna, korzystająca z nieco bardziej mobilnych broni od wspomnianego LMG. W Battlefield 3 jej zdolności zostaną poszerzone o standardowe umiejętności medyka. Tylko od gracza będzie zależało, w którą z tych dwóch stron rozwinie swoją postać.

 

Engineer

Głównym zadaniem Inżyniera będzie naprawa pojazdów. Zostanie też uzbrojony w wyrzutnię RPG, którą wykorzysta przeciwko wrogim maszynom. Postać nie będzie też zupełnie bezużyteczna w starciach z piechotą, bo będzie posługiwać się różnymi karabinkami (ang. carbine).

 

Recon

Recon zapewne okaże się najbardziej kontrowersyjną klasą, gdyż korzystać będzie ze snajperek. Najlepszym wyjściem dla takiego żołnierza jest znalezienie bezpiecznego miejsca z dobrą widocznością i eliminowanie wrogów z ukrycia. Twórcy nie chcieli jednak, by Recon kojarzony był jedynie jako snajper, więc wzbogacili go o szereg umiejętności przydatnych w drużynie. Szczegóły na ich temat zostaną ujawnione w przyszłości.

 

 

Suppresive Fire

Na koniec opiszę zupełnie nową funkcję w BF3, którą jest system Suppresive Fire. Jeśli ostrzeliwujemy przeciwnika, na jego ekranie wyświetlany będzie efekt rozmycia, informujący o niebezpieczeństwie. Taka podbramkowa sytuacja negatywnie wpływa na celność żołnierza, co ma imitować działanie pod wpływem stresu.

 

 

 

 

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=60399

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Konfiguracja minimalna:

  • Procesor: Core 2 Duo 2.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB
  • Karta grafiki: Nvidia lub ATI, kompatybilna z DirectX 10 lub 11
  • Dysk twardy: 15 GB dla wydania pudełkowego lub 10 GB dla wersji cyfrowej
  • System operacyjny: Windows Vista lub 7

Konfiguracja rekomendowana:

  • Procesor: Quad-core (AMD lub Intel)
  • Pamięć operacyjna: 4 GB
  • Karta grafiki: Nvidia lub ATI, kompatybilna z DirectX 10 lub 11 (GeForce GTX 460, Radeon HD 6850)
  • Dysk twardy: 15 GB dla wydania pudełkowego lub 10 GB dla wersji cyfrowej
  • System operacyjny: Windows 7

http://www.gamestop....d-edition/90173

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Konfiguracja rekomendowana:

  • Procesor: Quad-core (AMD lub Intel) - Ok
  • Pamięć operacyjna: 4 GB - Ok
  • Karta grafiki: Nvidia lub ATI, kompatybilna z DirectX 10 lub 11 (GeForce GTX 460, Radeon HD 6850) - GTX 285, DirectX 10
  • Dysk twardy: 15 GB dla wydania pudełkowego lub 10 GB dla wersji cyfrowej - Ok
  • System operacyjny: Windows 7 - Ok

 

 

 

Ej, newbie question ale... czemu digital wymaga zaledwie 66% na HDD (skrót myślowy)?

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...