Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kusi mnie żeby zajrzeć w ten spoiler ;p A jakie niby to dlc, jakieś dodatkowe mapki do challengy?

Trudno powiedziec, ale po opisach trophies wnioskuje, ze chodzi o wspomniany przez Zwyrodnialca dodatkowy epizod z Catwoman, ktory ma przedluzyc zabawe w Arkham City o dodatkowe 3-4h.

Najbardziej interesujace, jest jednak to, ze widnieja tam trophies za medale zdobywane w kampaniach dla kazdej z kolejnych 3 grywalnych postaci. Nie mam pojecia jak to ma niby wygladac.

Wczesniej mielismy mozliwosc zdobywania medali tylko w challenge mapach.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=1HymUE3_I5g

 

Dopiero teraz zdałem sobie sprawę jak wielkie jest to Arkham City, wyspa z pierwszej części wypada przy tym blado. Znalezienie samemu wszystkich "pytajników" od Człowieka Zagadki będzie nie lada wyzwaniem.

Wersja na PS3 była prezentowana? Bo trzeba przyznać, że to wygląda niesamowicie ładnie.

Właśnie chyba nie było nigdzie gameplay'u z PS3, liczę na to, że skoro Arkham Asylum chodziło elegancko na playu, to tu będzie to samo, w końcu silnik jest ten sam.

Odnośnik do komentarza

Kolejna kontrowersyjna wiadomość. Podobno misje Catwoman mają być objęte jakimś online passem. Kto kupi używkę, ten nie pogra w nie za darmo.

 

We're also receiving reports that Catwoman's role in Arkham City is exclusive to an online pass, forcing users to purchase the game 1st hand or paying for the pass separately via PSN or Xbox LIVE."

Odnośnik do komentarza

Kolejna kontrowersyjna wiadomość. Podobno misje Catwoman mają być objęte jakimś online passem. Kto kupi używkę, ten nie pogra w nie za darmo.

 

We're also receiving reports that Catwoman's role in Arkham City is exclusive to an online pass, forcing users to purchase the game 1st hand or paying for the pass separately via PSN or Xbox LIVE."

 

Błehehe, czyli kupując używkę ucieknie mi jakieś 4 godziny wątku fabularnego?

 

Jeśli chcą tak koniecznie, żeby ludzie kupowali nowe gry, to niech obniżą cenę tytułów konsolowych o co najmniej 40% - poskutkuje na pewno.

Odnośnik do komentarza

Na ArkhamCity.co.uk pojawiła się ta wiadomość, chociaż Rocksteady jeszcze oficjalnie nie potwierdzili, czy to prawda. Ale prawdopodobnie tak, to tam kiedyś pojawiła się lista pewnych postaci (np Salomon Grundy) na długo przed tym zanim pojawił się z nim trailer. Osobiście nie widzę problemu, bo biorę w dniu premiery, ale info może się przydać tym, którzy planują zagrać w używkę.

Odnośnik do komentarza

Kolejna kontrowersyjna wiadomość. Podobno misje Catwoman mają być objęte jakimś online passem. Kto kupi używkę, ten nie pogra w nie za darmo.

 

We're also receiving reports that Catwoman's role in Arkham City is exclusive to an online pass, forcing users to purchase the game 1st hand or paying for the pass separately via PSN or Xbox LIVE."

 

Nie dam sobie ręki za to uciąć, ale już na Gamescom twórcy przebąkiwali coś o ekskluzywności Catwoman dla tych, co kupią grę na premierę. Choć nie wiedzieli w jaki sposób to rozwiążą. Jak widać, poszli po linii najmniejszego oporu..

Odnośnik do komentarza

Kusi mnie żeby zajrzeć w ten spoiler ;p

Jak nie chcesz sobie zaspoilerować czwartej postaci to lepiej unikaj serwisu joystiq (i pewnie innych dużych serwisów też), bo oni się nie patyczkowali i jebli nazwę postaci w tytule news'a :confused: , więc niestety ja już wiem kto jest czwartą postacią. A na arkhaminfo.com to już nawet nie zaglądam, tam pewnie jest wylęgarnia spoilerów (chociaż wiem, że mają banować tych co publikują spoilery).

 

Choć co do tej ekskluzywności misji Catwoman dla pierwszych posiadaczy płytki, mam takie samo zdanie jak Voytec ( :thumbsup: ) to jednak obawiam się, że oprócz online passów na stałe do gier zagoszczą też właśnie takie "single passy" (najpierw Rage, teraz Gacek i za chwilę cała reszta) :confused: .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Odbiegając od tematu spoilerów i zajebistości AC, tak z ciekawości zapytam: jeśli Rocksteady miałoby wziąć na warsztat innego superbohatera, to Waszym zdaniem którego (i pomińmy kwestię, która firma ma do danego bohatera prawa)? Ja bym się cieszył gdyby zajęli się Spider-man'em (prawa do niego ma Acti :/), bo niestety żadna dobra gra (czy film ;) ) o nim nie wyszła (jak w sumie o większości superbohaterów) . Można powiedzieć, że na komiksach z Spidy "się wychowałem", w ogóle był to mój jedyny ulubiony bohater z całej tej śmietanki (do czasu kiedy Nolan i Rocksteady wzięli się za Batmana :) ), może dlatego, że najłatwiej nam się z nim "utożsamić". Przeciwników też ma ciekawych, więc byłoby w czym wybierać. Gadżetów w sumie też tam jakiś używa, więc nie byłoby nudno. Chociaż prawda jest pewnie taka, że jakiegokolwiek bohatera by nie wzięło Rocksteady to zrobiliby z tego arcy interesującą grę.

Odnośnik do komentarza

To,że wzięli batmana było akurat strzałem w dziesiątkę. Chodzi głównie o nazwijmy to, realizm, jaki niesie ze sobą batman. Przez to,że jest jaki jest(brak super mocy głównego bohatera oprócz zaje,bistości-wszyscy źli również takowych nie posiadają) ta gra ma taki właśnie klimat. Wyobraża ktoś sobie spider-mana w takiej mrocznej tonacji? Poważne przygody człowieka ugryzionego przez radioaktywnego pająka? No sorki ale nie ma na to opcji.

 

W sumie jedynym innym superbohaterem,którego można by było przedstawić w podobny sposób mógł być Iron-man,ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Batman i Spider-Man to dwójka bohaterów na których się wychowałem. Komiksy, serie animowane to była moja pożywka. Z DC najlepszy Batman, z Marvela Spidey. Potem jeszcze był Iron Man i choć lubiłem go bardzo to jednak nie było to co Spidey.

 

A co do filmów to te 3 Spider-Many sa spoko, więc nie wiem, czemu ktoś uważa, że ze Spiderem nie wyszedł żaden dobry film. Padaczny będzie dopiero ten co wyjdzie w 2012.

 

A tak w ogóle to straszny jest to offtop, więc ja kończę ;)

 

Jeszcze trochę ponad 2 tygodnie... ;)

Odnośnik do komentarza

Już to widzę, jak przychodzi ktoś z Rocksteady do Activision i mówi o własnej wizji Spider-mana, czy X-men, skoro ich targetem są dzieci. Skończyłoby się to tak, że połowa ekipy z miejsca zostałaby wyjebana, a niedobitki tworzyłyby mapki do Call Of Duty. Na pewno jakiś potencjał jest w Punisherze, ale z tego wyszłaby strzelanka, których jest teraz masa na rynku i już się niedobrze robi.

 

Niech zostanie jak jest, tym bardziej, że jak sami ludzie z Rocksteady wspominają mają jeszcze sporo pomysłów co do Batmana.

Odnośnik do komentarza

Odbiegając od tematu spoilerów i zajebistości AC, tak z ciekawości zapytam: jeśli Rocksteady miałoby wziąć na warsztat innego superbohatera, to Waszym zdaniem którego (i pomińmy kwestię, która firma ma do danego bohatera prawa)? Ja bym się cieszył gdyby zajęli się Spider-man'em (prawa do niego ma Acti :confused:), bo niestety żadna dobra gra (czy film ;) ) o nim nie wyszła (jak w sumie o większości superbohaterów) . Można powiedzieć, że na komiksach z Spidy "się wychowałem", w ogóle był to mój jedyny ulubiony bohater z całej tej śmietanki (do czasu kiedy Nolan i Rocksteady wzięli się za Batmana :) ), może dlatego, że najłatwiej nam się z nim "utożsamić". Przeciwników też ma ciekawych, więc byłoby w czym wybierać. Gadżetów w sumie też tam jakiś używa, więc nie byłoby nudno. Chociaż prawda jest pewnie taka, że jakiegokolwiek bohatera by nie wzięło Rocksteady to zrobiliby z tego arcy interesującą grę.

 

Zawiedli mnie wszyscy którzy odpowiedzieli na ten post. Jak można nie wspomnieć o najlepszym bohaterze komiksów.

 

spawn-comics-picture_422_4609.jpg

 

Przecież ta postać ma ogromny potencjał. Gra stworzona przez Rocksteady miałaby potężny, mroczny klimat.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...