Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam ją załatwiłem normalnie - po prostu ustrzeliłem z flinty.

Ja nie miałem kasy i totalnie brak ammo. Nieksończony respawn przeciwników też nie pomagał. Nie dałem rady do niej podejść. No ale z 'barankiem' walka trwała 45 sekund :)

 

Obecnie robie ribbony z pierwszego dodatku. Nie wiem co sobie myśleli twórcy gdy tworzyli te wyzwania. Jeżeli, przykładowo, popełnimy błąd w 14 z 15 wyzwań, to aby ponownie móc powtórzyć zadanie, musimy przejść pood początku 14 fal. Debilizm :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Słabe to Burial at Sea, zarówno gameplayowo jak i stylistycznie. Rapture w tym dodatku nie przeraża i nie fascynuje (z małymi wyjątkami) jak to miało miejsce w dwóch pierwszych odsłonach. Jest łatwo, prosto, a nawet prostacko. W B:Infinite strzelankowy charakter rozgrywki mi nie przeszkadzał (większa różnorodność we wszystkim), tutaj grało mi się bez większych emocji. Lokacje w większości przypadków jakieś takie bez wyrazu i graficznie chyba jest gorzej niż w podstawce. Ale dla samej końcówki warto było zagrać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Na Ultimie nadal schodzi wersja z Seasson Pass'em umożliwiająca m.in. darmowe ściągnięcie 2-częściowego dodatku fabularnego.  

 

BioShock Infinite + Season Pass
(PS3)
010699-01.jpg
Kategoria: PlayStation 3 » Gry
Wydawca: 2K Games
Ilość graczy: 1
Klasyfikacja PEGI:
40.gif   77.gif   70.gif   71.gif
Wersja językowa: angielska
Dostępność: Zwykle w 24 godz.


Cena: 169.99 zł   Twoja cena: 109.90 zł
    oszczędzasz 60.09 zł!
 

 

Z kolei edycja "BioShock Ultimate Rapture Edition" zawierająca cz. 1, 2 oraz wszystkie dodatkowe fabularne DLC jest do wyhaczenia za zaledwie 60 zł. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj skonczylem Bioshock:Infinite i to jedna z najlepszych gier w jakie mialem przyjemnosc zagrac..tematyka bardzo mi podpasowala ( miks Incepcji, Terminatora i Donnie Darko ), porazily mnie miiejscówki i świetny gameplay. Na gre roku glosowalem na TLOU(w Gta nie gralem), ale dzis bym sie zastanowil dobrzee..

Odnośnik do komentarza

Jako pierwszy skończyłem Infinite

 

No i zepsułeś sobie wrażenia z samej końcówki :)

 

Jeśli chodzi o sam gameplay to najbardziej podszedł mi Infinite ze względu na uproszczony system (czyli mniej przerw w samym graniu ale za to mniej kombinowania i strategii- co kto lubi), nie ma milionów toniców i zastanawiania się który by tu użyć, Vigory jakby "wyraźniejsze" no i przede wszystkim brak hackowania dla mnie na +.

Sam klimat jednak w jedynce najlepszy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...