Skocz do zawartości

Jakie gry kupujecie na premierę ?


Gość donsterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie kupuję gier na premierę bo nie warto . Mam prosty system . Po kilku miesiącach gdy cena spada do 80 zł biorę i gram do woli . Przez neta nie gram więc nie ma parcia na nowości . Gram tylko w świetne tytuły bo na resztę szkoda czasu .

 

Jednak jest jeden wyjątek od tej reguły !!! Teraz FIFA a dawniej PES . Chociaż w tym roku Fifę 11 kupiłem dopiero teraz za 120 zł i to też dzięki Microsoftowi bo dał mi zbędne 1600 msp za które zgarnąłem 50 zł hehe . Jutro przychodzi o ile nie spodoba się listonoszowi :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W zeszłym roku na premierę kupiłem: Heavy Rain, God of War 3, Bad Company 2 (właściwie to wygrałem w konkursie, ale na premierę miałem :P ), Alan Wake, Sports Champions, Medal of Honor, Black Ops, Assassin's Creed: Brotherhood, Gran Turismo 5.

 

W tym roku na razie mam trzy pewniaki: Killzone 3, inFamous 2 i Uncharted 3. Reszta będzie zależeć głównie od finansów :whistling:

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Ponieważ w drugiej połowie roku wychodzi od zatrzęsienia dużych (AAA) tytułów, m.in.:

 

Deus Ex (28.08)

Driver (1.09)

Res3 (9.09)

Forza4 (11.10)

Ratchet (18.10)

GOW3 (20.09)

FIFA (30.09)

Rage (7.11)

BF3 (28.10)

Batman (28.10)

MW3 (8.11)

U3 (1.11)

Skyrim (11.11)

AC:R (15.11)

N4S Run (17.11)

Saints Row 3 (18.11)

Rayman (?)

Silent Hill (zima)

(nie wszystkie daty są 100% pewne)

 

ciekawi mnie jakie Wy zamierzacie wziąć na premierę? Ja obowiązkowo zamierzam kupić: Deus Ex, Batmana (AC), U3 (oraz Team Ico Collection).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Na 99% Deus Ex: Human Revolution w wydaniu Augmented (niewiele droższy, a chcę go chociażby dla soundtracka na bonusowym DVD). Nie wierzę, że gra dorówna poziomem części pierwszej, ale mimo wszystko liczę na hit i grę ambitniejszą niż reszta dzisiejszych pseudo-shooterów/RPG.

 

Za miesiąc na PC wyjdzie także Super Street Fighter IV: Arcade Edition. Cena nie jest odstraszająca (80zł), więc chyba się skuszę, bo zwykły SF4 bardzo przypadł mi do gustu (a fanem poprzednich SF jakoś nigdy specjalnie nie byłem).

 

W późniejszym okresie z pewnością zamówię też Shin Megami Tensei: Persona 2 na PSP oraz Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 na NDS. Nigdy nie zawiodłem się na żadnej grze z tej serii, więc nie widzę powodu odkładać zakupu na później (tym bardziej, że ceny raczej nie zmaleją jakoś znacząco w przypadku importów...).

 

I to w sumie tyle. Reszta może poczekać, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę pozycje, które na 100% doczekają się dodatków i DLC, a następnie zbiorczej edycji GOTY (np. Skyrim).

Odnośnik do komentarza

W tym roku jak na razie kupiłem na premierę: Dead Space 2, Mortal Kombat, L.A. Noire i Infamous 2.

A jeżeli chodzi o drugie półrocze ("krwawą jesień" he he) to 100% pewnikiem jak na razie jest Uncharted 3 (pre order od stycznia).

 

Co do reszty tytułów to nad "listą" cały czas pracuje/zastanawiam się.

Może Deus Ex, raczej Batman, raczej ICO i MGS Collection, pewnie MW3, może SR3 i może Silent Hill: Downpour.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie kupiłem Dead Space 2, LittleBigPlanet 2, Killzone 3, Top Spin 4, Crysis 2, Wiedźmin 2, inFamous 2 na premiere w tym roku i choć mam wielką ochotę na kilka jeszcze tytułów, niestety w tej gorącej tegorocznej końcówce trochę będę musiał zwolnić i brać gry jak L.A. Noire, z opóźnieniem.

 

Planuję Uncharted 3 w premiere, mimo wszystko. Do tego może Arkham City. Resztę gier, która mnie interesuje, będę ogrywał z opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza

W tym roku kupiłem tylko MK na premierę, a w zasadzie to tylko tą jedną pozycję nabyłem w tym roku.

Na jesień na pewno dojdzie Uncharted 3 i Team ICO Collection w dniu premiery. Dodatkowo w okolicach premiery kupię nowego Ratcheta oraz kolekcje MGS i GoW Origin.

 

Dzizas to GoW Origin też wychodzi w tym roku?

No to jeszcze jeden pewniak premierowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...