Skocz do zawartości

HALO: REACH - Wszystko dotyczace Kampanii


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Kurka!

 

Jeśli odpalam grę z płyty to animacja w kampanii (i to przy graniu samemu, nie na splicie) potrafi ostro zwolnić... a i loadingi są długie jak diabli.

 

Niby po instalacji na moim mega 10 GB dysku jest lepiej, zwolnienia występują bardzo rzadko, ale trochę to dla mnie dziwne. Nie dostaję grafy na tip-top to chociaż liczyłem na stałe 30 fpsów :/

 

Też zauważyliście takie problemy z animacją?

Odnośnik do komentarza

pomyłka :thumbsup:

 

Post do kasacji, albo po prostu napisze, ze gra jest warta kazdej zlotowki - zaczynajcie kampanie od razu na Heroicu, albo Legendary, Multi zas na bank posluzy dobre pare miesiecy ! jest piekne, its beutifull szwagier !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jest achievement z serii "This is how we roll [0/9]" w challange - przejdz wszystkie misje kampanii na heroic+, a tak zrobilem i ugrzezlem na 8/9 wtf?

Co do przycinek... no niestety czasem kampania mocno zarywa w niektorych miejscach.

moze 9tka wpada jak przejdziesz na Legendary ? dopiero jestem w 3 misji wiec pewnie sie zejdzie bym sprawdzil.

 

EDIT: no ta - glupote walnalem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W końcu ukończyłem kampanie i tak szczerze 1en level jest totalnie tam zbędny i na siłe przedłuża granie.

Także jest kampania jak taką grę masakrycznie za krótka, grę ukończyłem w 4 i pół godziny :/

 

Naszczęście multik nadrabia wszystko jedynie żałuje że nie ma jeszcze oddzielnych trybów PRO czy tam MLG.

 

 

Jakbyś nie grał na Easy to gra może trwałaby chwilę dłużej ;)

Odnośnik do komentarza

W końcu ukończyłem kampanie i tak szczerze 1en level jest totalnie tam zbędny i na siłe przedłuża granie.

Także jest kampania jak taką grę masakrycznie za krótka, grę ukończyłem w 4 i pół godziny :/

 

Naszczęście multik nadrabia wszystko jedynie żałuje że nie ma jeszcze oddzielnych trybów PRO czy tam MLG.

No z tego co widze na bungie, grales na normalu i jeszcze do tego co-op wiec nie dziwie sie, ze takie krotkie.

Ja gram sam na legendary i jestem w 10 misji i mam ok 8h.

Odnośnik do komentarza

W końcu ukończyłem kampanie i tak szczerze 1en level jest totalnie tam zbędny i na siłe przedłuża granie.

Także jest kampania jak taką grę masakrycznie za krótka, grę ukończyłem w 4 i pół godziny :/

 

Naszczęście multik nadrabia wszystko jedynie żałuje że nie ma jeszcze oddzielnych trybów PRO czy tam MLG.

No z tego co widze na bungie, grales na normalu i jeszcze do tego co-op wiec nie dziwie sie, ze takie krotkie.

Ja gram sam na legendary i jestem w 10 misji i mam ok 8h.

 

Legendary czeka mnie w ten weekend ale to było przewidziane jak i sporo było już opisane w reckach że grę można ukończyć w 4-8godzin zależnie od poziomu trudności :D

Odnośnik do komentarza

W końcu ukończyłem kampanie i tak szczerze 1en level jest totalnie tam zbędny i na siłe przedłuża granie.

Także jest kampania jak taką grę masakrycznie za krótka, grę ukończyłem w 4 i pół godziny :/

 

Naszczęście multik nadrabia wszystko jedynie żałuje że nie ma jeszcze oddzielnych trybów PRO czy tam MLG.

No z tego co widze na bungie, grales na normalu i jeszcze do tego co-op wiec nie dziwie sie, ze takie krotkie.

Ja gram sam na legendary i jestem w 10 misji i mam ok 8h.

OMFG, tos sobie ladnie Salwador gre zyebal :P. Ja na chama duzo rushowalem na HEROICU solo i nie mialem zbytnio problemow (pare random deathsow od sklejek czy wrathow) - gra jest tak prosta (ok czasem po pare razy padalem w takich samych glupich momentach, ale to nawet z ladna taktyczna zagrywka - jak mi ammo brakowalo :D)... Przejscie zajelo mi 9.5h.

Odnośnik do komentarza

OMFG, tos sobie ladnie Salwador gre zyebal :P. Ja na chama duzo rushowalem na HEROICU solo i nie mialem zbytnio problemow (pare random deathsow od sklejek czy wrathow) - gra jest tak prosta (ok czasem po pare razy padalem w takich samych glupich momentach, ale to nawet z ladna taktyczna zagrywka - jak mi ammo brakowalo :D)... Przejscie zajelo mi 9.5h.

 

Zawsze zaczynam grę na normalu no chyba że to Ninja Gaiden :D

Skąd miałem mieć pojęcie że tutaj będzie to takie proste ;)

 

Anyway czy coś się dostaje za czytanie tych znalezionych notek?takie małe zielone ekrany?puki co przeczytałem dwa.

Odnośnik do komentarza

OMFG, tos sobie ladnie Salwador gre zyebal :P. Ja na chama duzo rushowalem na HEROICU solo i nie mialem zbytnio problemow (pare random deathsow od sklejek czy wrathow) - gra jest tak prosta (ok czasem po pare razy padalem w takich samych glupich momentach, ale to nawet z ladna taktyczna zagrywka - jak mi ammo brakowalo :D)... Przejscie zajelo mi 9.5h.

 

Zawsze zaczynam grę na normalu no chyba że to Ninja Gaiden :D

Skąd miałem mieć pojęcie że tutaj będzie to takie proste ;)

 

Anyway czy coś się dostaje za czytanie tych znalezionych notek?takie małe zielone ekrany?puki co przeczytałem dwa.

Nie grales singla w H3 czy ODST? Tam bylo identyko - minimum od Heroic zaczynac.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem.

W porowaniu do trojki Heroic nie jest trudny.

 

Kampania prawie idealna - misja w miescie to jedyny duzy jej minus. Wcisnieta nieco na sile moim zdaniem. Nudna jak cholera.

Zakonczenie to istny kozak. Kur.wa, juz dawno chcialem by tak sie jakas gra zakonczyla. Niesamowity koniec.

Cos przegenialnego.

 

Gra momentami zwalnia, a szkoda.

Odnośnik do komentarza

Ta cienka misja w mieście to ta numer 4 (licząc z tą pierwszą, niegrywalną)?

 

Właśnie jestem po 5 misji - Tip of the Spear

 

O (pipi)ens, momentami akcje jak na słynnych trailerach. W cholerę przeciwników, wybuchy, w tle widać, że toczy się wojna. Reach ma niesamowity rozmach w porównaniu do 3jki czy ODST. 5 misja mnie zniszczyła jeżeli chodzi o fun. Nie wierzę, że może być jeszcze lepiej.

 

 

Mylę się ;)?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem kampanię w ponad 10 godzin więc trochę trwała. To moje pierwsze Halo i muszę niestety napisać że jestem rozczarowany.

Grafika to przeciętniak (rzadko pojawia się coś "pięknego" na ekranie), animacja potrafi ciąć, cala historia była dla mnie nudna. Nie czepiałbym się tego wszystkiego gdyby nie oceny jakie dostaje ta gra. Jeżeli Halo dostaje 10/10 to taki Uncharted 2 na ps3 powinien dostac 20/10.

 

Liczyłem na dużo więcej. Mam nadzieję że multi zrekompensuje wszystkie niedociągnięcia singla.

Edytowane przez duzyBYK
Odnośnik do komentarza

2 misje narazie skończyłem.

No i znowu to samo, zero innowacji poza bieganiem, które powinno być już dawno temu.

 

Grafika momentami świetna a momentami słabiutko strasznie.

 

Mnie tam jeżdżenie po tych strusiach sprawiało frajdę, ale kumpel jak to zobaczył to wybuchnął śmiechem.

 

Narazie po 2 godzinach grania to 8+/10, ale zobaczymy po całej kampanii. Multi narazie nie oceniam.

 

 

Żeby nie było- skończyłem wszystkie poprzednie części HALO.

Odnośnik do komentarza

Ok - jestem w 8 misji. Gram oczywiście na najwyższym poziomie trudności. Nie można raszować, ale myślałem że będzie gorzej. Poza zacinkami w kilku miejscach (głownie z powodu braku dobrej broni po respie) narazie idzie ok. Inteligencja przeciwników na standardowym dla Halo poziomie - jest nieźle, trzeba pokombinować.

Grafika ok. Lepiej niż w poprzedniej części ale cudów nie ma. Sporadyczne przycinki animacji (głównie podczas przerywników). Chyba tylko mnie podoba się poziom w mieście - przypomina odrobine ODST.

Mam nadzieję dziś skończyć kampanię i wbijać na multi... ;)

Odnośnik do komentarza

Od wtorku powoli mecze sie z kampania na Legenadry. Jest to moj blad, ze postanowilem przejsc ja najpierw na legendary, zamiast w co-opie na heroicu, czyli tak jak powinno to byc. Problemem jest jednak to, ze Bungie nie potrafi dostosowac poziomow trudnosci. Granie na Legendary to zadna przyjemnosc! I jasne, duzo ma do rzeczy moj skill a raczej jego brak, ale nie wyobrazam sobie jak mozna czerpac przyjemnosc z samotnego przechodzenia gry na Legendary. Ogolnie moze nie byloby tak zle, gdy nie ciagly brak amunicji i zamiast stand'ow z DMR wszedzie sa standy z AR-kami ktore NIKOGO! Bo walka z jednym elitem na Legendary z bliska jest trudna, a z dwoma juz niemozliwa. Pozostaje wiec plasma pistol i DMR, szkoda, ze amunicji do DMR jest za malo. Jestem pod koniec 7-ej misji na szczescie...

 

Ogolnie poki co single Halo 3 >>>> Reach. Master Chief to jest mega kozak, ktoremu Noble Team moze possac. Interakcja miedzy poszczegolnymi spartanami tez jakos rewelacyjnie nie wyglada. O wiele fajniesze byly rzadzkie bo rzadzkie, ale za to kozackie dialogi cortana vs chief i teksty arbitra. Z Halo 3 jestem w stanie rzucic od reki 5 fajnymi cytatami, w reach fajnego cytatu jeszcze nie spotkalem. Ba, w ODST byly lepsze dialogi... Dalej nie wiem skad Halsey wie o SIII.

 

Grze brakuje donioslych momentow... poza tym smiac mi sie chce jak widze atak UNSC w poczatkowej misji skladajacy sie z 15 hog'ow... gdzie scorpiony? Stocznia UNSC, planeta praktycznie wojskowa... a z tego co jest pokazywane to armii na niej zadnej nie ma... w kosmosie tez jakos nie dostrzeglem MAC'ow. Wyparowaly?

Dalej mam problem z lokalizacja wydarzen z HR do wydarzen z FoR, ale poradze sobie pewnie z tym jak skoncze gre.

Odnośnik do komentarza

Od wtorku powoli mecze sie z kampania na Legenadry. Jest to moj blad, ze postanowilem przejsc ja najpierw na legendary, zamiast w co-opie na heroicu, czyli tak jak powinno to byc. Problemem jest jednak to, ze Bungie nie potrafi dostosowac poziomow trudnosci. Granie na Legendary to zadna przyjemnosc! I jasne, duzo ma do rzeczy moj skill a raczej jego brak, ale nie wyobrazam sobie jak mozna czerpac przyjemnosc z samotnego przechodzenia gry na Legendary. Ogolnie moze nie byloby tak zle, gdy nie ciagly brak amunicji i zamiast stand'ow z DMR wszedzie sa standy z AR-kami ktore NIKOGO! Bo walka z jednym elitem na Legendary z bliska jest trudna, a z dwoma juz niemozliwa. Pozostaje wiec plasma pistol i DMR, szkoda, ze amunicji do DMR jest za malo. Jestem pod koniec 7-ej misji na szczescie...

 

Ogolnie poki co single Halo 3 >>>> Reach. Master Chief to jest mega kozak, ktoremu Noble Team moze possac. Interakcja miedzy poszczegolnymi spartanami tez jakos rewelacyjnie nie wyglada. O wiele fajniesze byly rzadzkie bo rzadzkie, ale za to kozackie dialogi cortana vs chief i teksty arbitra. Z Halo 3 jestem w stanie rzucic od reki 5 fajnymi cytatami, w reach fajnego cytatu jeszcze nie spotkalem. Ba, w ODST byly lepsze dialogi... Dalej nie wiem skad Halsey wie o SIII.

 

Grze brakuje donioslych momentow... poza tym smiac mi sie chce jak widze atak UNSC w poczatkowej misji skladajacy sie z 15 hog'ow... gdzie scorpiony? Stocznia UNSC, planeta praktycznie wojskowa... a z tego co jest pokazywane to armii na niej zadnej nie ma... w kosmosie tez jakos nie dostrzeglem MAC'ow. Wyparowaly?

Dalej mam problem z lokalizacja wydarzen z HR do wydarzen z FoR, ale poradze sobie pewnie z tym jak skoncze gre.

Hmm, masz bardzo duzo racji. Rezczyiwscie gdzie sam szukalem tych wszystkich jednostek. W kampani brakuje mocnej batalii. Przez cala gre czekalem na jakies (pipi)niecie na pare scorpionow, skarabeuszy, fruwajace banshee i niestety - nie doczekalem sie(choc musze przyznac po raz kolejny, ze niektore motywy zostaly wykonane swietnie - jak misja w kosmosie z wczesnych zapowiedzi gry)

 

Co do poziomu trudnosci - w Reach jest latwiej (moze przez to ze nie ma wqrwiajacego flooda, choc tez nie wiem po co ten achivment za przejscie samemu na poziome Legendary ?Psuje troche zabawe, nie jest moze to jakis hardcore, ale nasi kompani sa malo inteligentni i juz pojazdu raczej normalnie nie poprowadza.

Odnośnik do komentarza

Podczas grania w Reach i calej tej batalii

 

by doniesc Cortane do Pillar of Autumn i widzac jak ci spartanie oddaja zycie...

 

Master Chief troche zaczyna blednac, bo w koncu wykonal jedna misje ratujac tylek paru marines i potem juz sobie siedzial na statku i czekal na cholera wie co :P. Przynajmniej takie wrazenie sie odnosi.

Brak flooda bardzo cieszy - nic nie bylo tak irytujace jak on w calej serii :D.

 

Szkoda, ze moj X splonal jakis czas temu, bo po przejsciu Reach mialem straszna ochote zagrac w H:CE, a na PAL X360 nie odpale Halo NTSC :P.

Odnośnik do komentarza

przeszedlem na heroicznym, fajne i ten tego - 9-/10. szkoda tylko ze tak rwie w niektorych momentach (nawet po instalacji). teraz poziom legendarny, jak tylko zdam poprawke w sobote to... sie naje.bie!!11

 

tips do koncowki ostatniej misji:

 

strzelajac z dziala do statkow mozna sie meczyc, zapamietywac schemat linii lotniczych przymierza itd. itp, co jednak wyczailem to to, ze mozna po prostu wysiasc, poczekac az duzy kruzer przyleci i wtedy przyj.ebac w epicentrum mocy

 

Odnośnik do komentarza

tips do koncowki ostatniej misji:

 

strzelajac z dziala do statkow mozna sie meczyc, zapamietywac schemat linii lotniczych przymierza itd. itp, co jednak wyczailem to to, ze mozna po prostu wysiasc, poczekac az duzy kruzer przyleci i wtedy przyj.ebac w epicentrum mocy

 

 

Hyhy, zrobiłem dokładnie tak samo, bo na Legendary po prostu nie nadążałem ze strącaniem tych statków :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...