Skocz do zawartości

HALO: REACH - Wszystko dotyczace Multiplayera


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

co ci konkretnie przeszkadza w snajpach?

 

Z resztą się zgodzę.

 

pewnie to, że czasem nawet nie trafiając gościa w głowę zqalicza heada, a wszystko za sprawą autoaima, który jest dużo większy niz w H3, przez co snajpa jest dość łatwa w uzyciu, no scope'y (nie mówię, że w łeb, ale w ciało) wchodzą bardzo łatwo.Nie to, że twierdzę, że wymiatam snajpą, ale czuć, że strzela sie z niej dużo dużo łatwiej niż w H3.

Odnośnik do komentarza

@CSNier - tak

 

@MaZZeo - najlepszym dowodem na to, że snajpa jest za łatwa jestem ja. Zawsze byłem z nią beznadziejny, teraz sadze na spokojnie no-scope'y (inna sprawa, że tak jak w H2 można swayować i trafiać). Snajpa zawsze była bronią, która wymagała umiejetności i cierpliwości, teraz każdy nią wymiata.

 

@44bronx - dokładnie

 

@Ins - i ja się panie pytam jaką ci ludzie mają radość z gry, co to im daje?

Odnośnik do komentarza

"Good connetion"=BAD. mnie dziś po raz kolejny rozwalił, szuka meczu z 10 min i znajduje mi typa z LA plus meksykańca i no nonejma do drużyny a gramy przeciwko kitajcom. Co ciekawsze status jakości połączenia skakał pomiędzy żółtym a zielonym a lagi był na poziomie 400ms+ blodshoty ze snajpy i dwie kolby nie zabijały czasem.

Magiczny system doboru graczy to jeden wielki random, a z good conn.. to jest tak że dłużej szuka nic poza tym.

Banalna opcja jak możliwość grania tylko z graczami z europy ograniczyłaby takie coś ale po co. :negative: może Bungie nie potrafi wymyślić sposobu jak zlokalizować graczy, hehe żal

Odnośnik do komentarza

Link do gry z filmiku: http://www.bungie.net/Stats/Reach/GameStats.aspx?gameid=116543292&player=Grrrrr%20uMad%20Bro

 

Powiem tyle... koles ma skilla... widac jak ich ostro kosil, tylko troche noobil z nieudanymi skokami, ale pozniej wzial Jetpacka i bylo juz lepiej :whistling::ninja:.

Odnośnik do komentarza

"Good connetion"=BAD. mnie dziś po raz kolejny rozwalił, szuka meczu z 10 min i znajduje mi typa z LA plus meksykańca i no nonejma do drużyny a gramy przeciwko kitajcom. Co ciekawsze status jakości połączenia skakał pomiędzy żółtym a zielonym a lagi był na poziomie 400ms+ blodshoty ze snajpy i dwie kolby nie zabijały czasem.

Magiczny system doboru graczy to jeden wielki random, a z good conn.. to jest tak że dłużej szuka nic poza tym.

Banalna opcja jak możliwość grania tylko z graczami z europy ograniczyłaby takie coś ale po co. negative.gif może Bungie nie potrafi wymyślić sposobu jak zlokalizować graczy, hehe żal

 

 

Banalna opcja jak możliwość grania tylko z graczami z europy ograniczyłaby takie coś ale po co.

 

Odp)

- juz niedługo XBL - Polska, może setting language cos pomoże.

Odnośnik do komentarza

"Good connetion"=BAD. mnie dziś po raz kolejny rozwalił, szuka meczu z 10 min i znajduje mi typa z LA plus meksykańca i no nonejma do drużyny a gramy przeciwko kitajcom. Co ciekawsze status jakości połączenia skakał pomiędzy żółtym a zielonym a lagi był na poziomie 400ms+ blodshoty ze snajpy i dwie kolby nie zabijały czasem.

Magiczny system doboru graczy to jeden wielki random, a z good conn.. to jest tak że dłużej szuka nic poza tym.

Banalna opcja jak możliwość grania tylko z graczami z europy ograniczyłaby takie coś ale po co. negative.gif może Bungie nie potrafi wymyślić sposobu jak zlokalizować graczy, hehe żal

 

 

Banalna opcja jak możliwość grania tylko z graczami z europy ograniczyłaby takie coś ale po co.

 

Odp)

- juz niedługo XBL - Polska, może setting language cos pomoże.

 

taaa jasne wierzysz w to co piszesz?

3/4 ludzi którzy graja w halo mam na liście przyjaciół(polaków) i jak coś to customy sobie mogę z nimi zagrać, a wyszukiwarka pewnie nigdy by nie znalazła meczu w/g takich restrykcji minimum 8 osób grających w tym samym czasie i z takimi preferencjami. (raz mi znalazło przypadkiem przeciwną drużynę w której byli znajomi to INS miał lagi a potem go z meczu wywaliło)

Ograniczenia typu max 100,200,300,400, 500km od mojej lokalizacji byłyby najsensowniejsze bo wraz z odległością zwiększa się ping a nie jakieś enigmatyczne good connection. może to już trochę zbyt wygórowane wymaganie, ale podział na Europe i resztę świata powinien być oczywisty a dla bungie nie jest.

Odnośnik do komentarza

"Good connetion"=BAD. mnie dziś po raz kolejny rozwalił, szuka meczu z 10 min i znajduje mi typa z LA plus meksykańca i no nonejma do drużyny a gramy przeciwko kitajcom. Co ciekawsze status jakości połączenia skakał pomiędzy żółtym a zielonym a lagi był na poziomie 400ms+ blodshoty ze snajpy i dwie kolby nie zabijały czasem.

Magiczny system doboru graczy to jeden wielki random, a z good conn.. to jest tak że dłużej szuka nic poza tym.

Banalna opcja jak możliwość grania tylko z graczami z europy ograniczyłaby takie coś ale po co. negative.gif może Bungie nie potrafi wymyślić sposobu jak zlokalizować graczy, hehe żal

 

 

Banalna opcja jak możliwość grania tylko z graczami z europy ograniczyłaby takie coś ale po co.

 

Odp)

- juz niedługo XBL - Polska, może setting language cos pomoże.

 

taaa jasne wierzysz w to co piszesz?

3/4 ludzi którzy graja w halo mam na liście przyjaciół(polaków) i jak coś to customy sobie mogę z nimi zagrać, a wyszukiwarka pewnie nigdy by nie znalazła meczu w/g takich restrykcji minimum 8 osób grających w tym samym czasie i z takimi preferencjami. (raz mi znalazło przypadkiem przeciwną drużynę w której byli znajomi to INS miał lagi a potem go z meczu wywaliło)

Ograniczenia typu max 100,200,300,400, 500km od mojej lokalizacji byłyby najsensowniejsze bo wraz z odległością zwiększa się ping a nie jakieś enigmatyczne good connection. może to już trochę zbyt wygórowane wymaganie, ale podział na Europe i resztę świata powinien być oczywisty a dla bungie nie jest.

 

 

Niestety za mało nas.

 

P.S Znasz taki program na X'sa lub PC co ping od konsoli do konsoli sprawdzi (ja nieznam).

W sieci nie ma Km tylko są ms oraz TTL (to sprawdza ping).

Zwykły ping spod XP nie "snifuje" konsoli (przynajmniej u mnie - sprawdzone).

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

MS na pewno ma sposób na określenie pinga między konsolami, w końcu paseczki stanu połączenia jakoś wyświetla.

 

Spokojnie, jeszcze z miesiąc i baza danych hostów się wypełni. To samo było z H3 - po miesiącu/dwóch przestało ciągle zmieniać hosty i łączyć ludzi z różnych końców globu.

 

 

Zapewne ma sposób na okreslenie jakości łaczą.

Może to być ich wewnętrzna technologia lub konsola w software ma ustawienie zeby nie odpowiadać na ping. Takie ustawienia stosuje się na routerach korporacyjnych celem ominięcia ataku przy pomocy "pinga". Sprawdziłem ping spod XP nie "snifuje" konsoli. Po nadaniu konsoli adresu IP szybciej sie loguje.

 

 

P.S. Nie pamietam jaki to to jest typ ataku na router ale można to znaleść w sieci.

Gdzie sprawdzić te paseczki (w menu konsoli czegoś takiego nie znalałem) ?

W linku, który zamieściłem w moim poprzednim poście znajdziecie podstawą konfiguracje konsoli - sieci (dodałem nowe zdjęcie).

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

a dla mnie to bullshit z tymi paskami przynajmniej teraz w reach. Czasami na pasku pokazuje zielony a inni u siebie widza ze mam zolty/czerwony ( oczywiscie lagi, delay jest ) innym razem mam zolty i o niebo lepiej mi sie gra niz na tym niby " zielonym" i najgorsze jest to ze na customach z polakami tez tak potrafie miec :/ w H3 juz mialem lepiej

Edytowane przez JuanMag
Odnośnik do komentarza

Te paski pokazujace ping byly jedynie sensowne w Halo 2. Przy okazji Halo 3 Bungie stwierdzilo, ze zielony pasek bedzie nawet do 200ms, zeby przy polaczeniach z hameryka ludzie mysleli, ze maja dobry ping ... W Halo Reach to juz w ogole jest kosmos, mam zielony pasek a granat z rak wylatuje po prawie sekundzie ROTFL

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, narzędzie marne.

Pokazuje bardziej róznice pomiędzy graczami niz rzeczywiste wskazania. Z H1 pamietam , że dla serwerów z Paryża ping wynosił około 90 ms. Niemcy mieli na poziomie 60-70. Powyzej 120 to juz była makabra.

 

P.S. Czy ktos używał Xfire'a. W H1 na PC można było listować serwery po pingach.

 

Czy można jakoś wykonac capture ekranu konsoli ?

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście - pograłem chwilę w H3 na Team Snipers i stwierdzam że zdecydowanie trudniej tam się strzela. Celownik tak się nie klei jak w Reach.

 

IMO snajpa w H3 jest bardziej satysfakcjonująca. Czy ogarną to tak samo w Reach? Dobrze by było, ale jak nie to nie będe płakać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...