Skocz do zawartości

Resident Evil: Operation Raccoon City


masaKRATOS

Rekomendowane odpowiedzi

Wikipedia podaje, że wyjdzie. W sumie to nie dziwi, bo oni chyba od tej generacji wszystkie gry wypuszczają na PC-ta.

 

Jeśli chodzi o remake dwójki, to gdybym miał osobiście wybierać, to tylko z gameplayem jak w nowych RE. Przy starym systemie najwięcej straciłoby właśnie mało precyzyjne strzelanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Prawdopodobnie nie wrócimy do Raccoon w tym roku.

 

Rely on Horror podaje, że podczas Ny Comic-Con podano, że gra ukaże się raczej w przyszłym roku. Kiedy akcja InsertedEvil dobiegnie już końca to powinniśmy od tajemniczego jegomościa prowadzącego stronkę Umbrella'i dowiedzieć się kiedy dokładnie Operacje Raccoon będą dostępne, w tym także również wersja demo, o której jest coraz więcej plotek. Poza tym wystarczy zerknąć na to zdjęcie, choć dziwi mnie obecność loga "RE 15th Anniversary", które przypada przecież na ten rok:

 

orc2012.jpg

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Jeden z najsłynniejszych bossów powróci w Operacjach Raccoon.

 

nemesis.jpg

 

 

Tutaj na stronie kampanii Inserted Evil możecie zobaczyć jak Nemesis się budzi. Widać ogromne podobieństwo do RE2: Apokalipsa lecz mam nadzieję, że w grze Nemek nie zostanie tak zmechanizowany jak w filmie.

 

http://forcewithforce.com/server_index/video_RORCPS.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na japońskiej stronie Operacji Raccoon pojawiło się info, z którego jasno wynika, że w grze pojawią się dwaj starzy dobrzy znajomi. I to jako grywalni bohaterowie.

 

hunk.jpg

 

nicholai.jpg

 

Generalnie nie dziwi mnie ich obecność, ponieważ obaj panowie odegrali istotne role w RE2 i RE3. Hunk zresztą otrzymał swój rewelacyjny i jednocześnie hardkorowy scenariusz, the 4th Survivor. Całkiem możliwe, że w formie DLC pojawią się skiny reszty Res'owej śmietanki. Jednak Nicholai i Mr. Death (Hunk) pojawią się w fabule. W sumie każda postać może się pojawić bo przecież ta część jest totalnym spin-offem.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Capcom jak zwykle ucieka przed innymi hitami i wybiera wolny termin. Przez ten czas powinni zmusić dewelopera do popracowania nad oprawą i siłą ognia, bo to najbardziej razi. Wymagania co do sprzedaży mają wysokie, chociaż marka pewnie zrobi swoje.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

 

 

To mi się podoba. Leon ze snajperką? Hehe, dobre. Skoro to spin-off to i twórcy popuszczają wodze fantazji. Szkoda, że jeszcze tyle trzeba czekać ale plotki mówią o pojawieniu się wersji beta do końca roku. Oby.

 

A donośnie tego czy gra wlicza się w kanon serii, to ciekawie wypowiedział się jeden z twórców gry na ten temat. Jeśli zdecydujemy się zabić Leon'a to faktycznie, Operacje Raccoon jawią się jako totalny odłam, natomiast jeśli nie skupimy się na tym to historia znana z RE2 mimo wszystko pójdzie swoim tokiem, tak więc wybór należy do nas.

 

Obejrzałem ten gameplay co zapodał Don i prezentuje się to coraz lepiej tylko trochę irytuje mnie fakt, że modele zombiaków są mocno powtarzalne.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...