Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Dopakowaną wersję DMC4  z nowymi trybami,skinami,Vergilem  przyjmę z miłą chęcią.

Czyli na obecną chwilę będą dwa mega slashery na nowych pudełkach do grania. Bayo2 i DMC4.Dwa kozaki i mam nadzieję,że następne w kolejce czekają DMC5,MGRising 2  i Ninja Gaiden 4.

 

 

mam nadzieję, że to czasowy ex.

Dobre sobie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

No DMC5 już się robi. :banana: I robi Capcom, a nie NT. MGR2 też już się pewnie robi, a NG4 już od dawna, nie mam pojęcia czemu nie zapowiadają oficjalnie jak już w połowie 2013 roku Yosuke Hayashi mówił że nowa gra z serii jest w piekarniku. Przyszły rok to petarda - DMC4 SE z Vergilem to mokry sen, DmC w poprawionej wersji też chętnie sprawdzę, ale jeśli zapowiedzą trzy kolejne slashery na 2016 rok to sexkonik.gif.

 

W ogóle to nie zdziwiłbym się na nowe DmC2 które wydane byłoby po DMC5, Capcom bardzo pompuje i promuje znowu markę, a te dwa remastery dają do myślenia.

 

Vergil w DMC4 SE :fsg:

 

tumblr_ls306vj0N41qfri93o1_500.gif

 

 

super high quality version

http://www.gamersyde.com/hqstream_dmc_devil_may_cry_definitive_edition_announcement_trailer-33784_en.html

Świetnie to wygląda, na PC nie mam mozliwości grania, a w tej oprawie i 60 klatkach chętnie sprawdzę na PS4.

 

 

Choć nie powiem, będzie beka jak wyjdzie DMC4 SE - nawet bez poprawienia grafiki ta cześć miecie twór z 2013 roku.

 

Nie połączyło. ;<

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

No DMC5 już się robi. :banana:

Skąd info???

 

Jak w DMC4 nie będzie zapowiedzi "piątki" to nie e-nazywam się XM.

 

Nowy footage:

http://www.twitch.tv/capcomunity/b/614298973

Masakra! Świetnie to się prezentuje, a zmiany po prostu bajka:

 

 

*Hardcore mode is indeed as advertised. Harder to build and maintain Style ranks, enemies/bosses are more aggressive, dodge/parry windows are reduced, DT doesn't launch enemies. IMO this is the modifier that should be in the game by standard but oh well... they want the casuals to have fun too.

 

*Bosses are more aggressive all around especially the Hunter on SoS/Hardcore mode. Takes more damage to bring down.

 

*Arbiter in general seems nerfed but I can't really say that without making a direct comparison. Seems pretty bad in general now IMO.

 

*Osiris Prop parry does not work anymore (in any mode), you have to time it properly.

 

*Color coated enemies can be hit and damaged by off color weapons but they won't get launched or knocked back. It's unknown whether hitting them in mid air will cause enough hit stun to keep them afloat.

 

*Lock on is indeed toggleable as mentioned before and mappable to any button. L3 changes targets. Allows you to do some lock on exclusive tricks with stuff like Caliber, Streak and Stinger.

 

*The Stinger motion is a SEPARATE option and you have the option to be able to Stinger as both double input AND forward + lock on (similar to how Bayonetta does it already).

Szkoda tylko, że hardcore mode nie jest podstawą poziomów trudności tylko formą utrudnienia sobie gry którą można wybrać w menu bo gra będzie naprawdę niesamowicie dobra na nim i wreszcie będzie pokazywała pazur. No, ale rozumiem - Casuale.

No i Huntera czy innego Bossa już się nie pokona w 10 sekund jak w normalnej wersji. Super zmiany, naprawdę jestem miło zaskoczony.

Odnośnik do komentarza

Dobra przestancie sie podgryzac i prosze o link do enemy file z DmC.1. Albo do dwoch przeciwnikow Blade i Sin Scythe Bardzo prosze zeby bylo po polsku bo zle chyba tlumacze sobie z angielskiego i zle wykonuje to. Wiem jest gogle ale przegladam strony na ps3 i sami wiecie ze to jest chlam.

 

Ps. Z gory dziekuje:P

Ps.2. Ninja Gaiden zdechlo dla mnie.. Powrot do DmC to jest to. :)

Edytowane przez NinjaAssassinPL
Odnośnik do komentarza

Zobacz których numerków nie masz w DMC, potem odpalę i zobaczę co i jak choć Sin Scythe od razu obstawiam, że nie masz paragrafu 7, czyt. parasoli. Odpalasz 15 albo 16 misję, początkowy etap gdzie walczyło się pierwszy raz z Gryfonem i czekasz na ruch przeciwników. Najlepiej ogarniać to na Normalu bo czasem dużo czasu im to zajmuje zanim zaczną się kręcić w okół Ciebie i atakować, następnie zaczną tworzyć "parasole" i gotowe. Chyba że czegoś innego nie masz, ale reszta jest raczej prosta do wykonania i chętnie robią inne ataki.

Odnośnik do komentarza

A Ty jaki tam wynik nabiłeś? Ja mam całkiem wyje.bany <skromny> biorąc pod uwagę że zrobiłem go 2 dni po wydaniu BP i długo byłem w pierwszej 50, teraz to niestety pierwsze 100 miejsc to na bug'ach i glitchach robione. Ale nie zamierzam już nic poprawiać i grać w DmC, w wakacje uzbroję się w konsolę z DMC4SE i DmC: DE, akurat będziesz miał parę miesięcy na doszlifowanie skill'a i jakiegoś fajnego wyniku zanim ja się dorwę bo jak ja się dobiorę do swojej kopii to koniec. :P

 

Jutro Ci ogarnę te enemy file.

Btw.W "czwóreczce" to się będzie dopiero działo. :fsg:

 

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Z gory dzieki za Enemy files XM. Co do  BP   to wbilem 181 miejsce ale tylko dlatego ze gralem bez glichtow, 

nabijania pistolecikiem  i zwieszek na Bossach. Tylko czysty gameplay trzymanie SSS i szbki szpil w zabijaniu oponentow. Tylko ty tam trzymales poziom ktory mnie motywowal do pobicia twoich wynikow w singlu i BP. Reszta Ziew:) ( Zarcik ). 

 

Ps. Premiera DmC.DE to moje swieto wiec niezly prezent sobie sprawie 10 Marca.. Na urodziny Ps4 i DmC.DE.:)

Odnośnik do komentarza

DmC.1 Brakuje mi jednego enemy files Blade paragraph 10. Pisze zeby go zatakowac od tylko i tak robie a wpisu mi nie zalicza. Wie moze ktos z was jak go poprawnie wykonac prosze o informacje jak to zrobic z gory dzieki.

 

Ps..139/140 zaliczone enemy files i tylko jeden wpis mnie blokuje do Platyny.. :(

Edytowane przez NinjaAssassinPL
Odnośnik do komentarza

Nie tyle co jaram, podobają mi się wszelkie zmiany, mega plus za nie choć to oczywiście powinno być już dwa lata temu. Systemowo będzie świetnie, wreszcie obadam Vergila bo olałem go w DLC, do tego Turbo mode - długie godziny spędzę w Bloody Palace obiema postaciami. Jak będzie za 70zł to na pewno kupię. :)

Jaram to się DMC4SE :cool::lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Serio jarasz się tym DmC?

 

biorąc pod uwagę listę poprawek względem oryginału, oraz ten gameplay śmigający w (końcu) 60 fps wcale mu się nie dziwię pozytywnych reakcji. DmC zetknął się z hejtem przede wszystkim za wczesny wygląd Dante, oraz brak 60 fps. Teraz te dissy są nieaktualne. No i stary skin będzie dostępny od początku.

 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Mi nowy dante nie przeszkadza tylko (pipi)na jesli chodzi o klimat w stosunku do dmc 1-3 bo gameplay jest ok, nie jestem asem slasherów 10 lat temu mialem problemy z agni i rudra na normalu wiec system i poziom trudnosci w nowym dmc jest ok jak dla mnie, ale po prostu tej gimbusowskiej otoczki troche nie moge zniesc. Tylko japonia.

Odnośnik do komentarza

WrednyPL, za co minus ten minus pod postem w "Jaką grę wybrać?"? 30 fps w slasherze to jest abominacja, w to się ledwo da grać. Może jakbym się pozmuszał przez godzinę to w końcu przyzwyczaiłbym się do odruchu wymiotnego, ale po pierwszych 20-30 minutach miałem ochotę się zabić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...