Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Z framerate na ps4 nie jest źle - bardziej denerwujące są glitche, gdzie przeciwnicy stoi w miejscu i nic nie atakują. Najgorszy błąd jaki zauważyłem to podczas restartów jakiejś misji raz wszystko w niej jest ok, a raz jakieś dziwne rzeczy się dzieją, co dla ludzi maksujących pod tabele wyników może być niefajne - pół misji zrobimy z dobrą ranką a potem zwalona misja uniemożliwi utrzymać ten wynik.

Odnośnik do komentarza

Ogolnie jest bardzo dobrze 60fps ps4 trzyma nawet przy 20 oponentach jest b.Plynnie ale sa przeniesione bledy z DmC i gra nabawila sie nowych, spadnie na ziemie kiedy jestesmy w gorze i oklepujemy oponentow bo pan pilarz biegnie w strone Dantego i nasz Dante przestaje wykonywac combo i spada na pile. Lock on tez czasami narobi nam zamieszania przez wybranie oddalonej postaci zamiast tej co jest kolo nas. Co do Jumpcancelu dalej jest z nim problem. Gra czasami dostaje pierd@olca jak restarujemy gre umie w czasie wykonywania comba wykonac nam co innego niz wcisnelismy na padzie. Mission 12 i chyba 13 sa zaglichtowane przez co ciezko wbic dobry score. To tyle co do tej pory wylapalem.

Edytowane przez NinjaAssassinPL
Odnośnik do komentarza

Ogolnie jest bardzo dobrze 60fps ps4 trzyma nawet przy 20 oponentach jest b.Plynnie 

 

Podbijam. Framerate jest i tak o niebo lepszy niż np. w Bayo 2 na wii u, czy trylogii o łysym troglodycie, a przecież nikt nie narzekał na ten element podczas ich ogrywania. Pierwsze Bayo na 360-tkę przy wersji na ps3 też wygląda jak ideał, a jego stabilność jest nieco słabsza niż w tym remasterze. Za dużo Digital Foundry chłopaki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przepraszam ale ja nie narzekam na Framerate w DmC.DE bo tak jak napisalem wczesnie jest B.Dobrze i na bledy. Napisalem tylko to co do tej pory wylapalem. W DmC mam ugranych 1000 godzin i bolalo 30fps na ps3 ale bawilem sie dobrze mi podpasowala ta czesc Dantego. Tak samo Bardzo dobrze sie bawie z DmC.De. Wersja ps4 a ps3 to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza

Bo tutaj wszyscy mają cyber-oczy, które takie karygodne spadki wyłapują - nie znasz się :P

Ale fakt, jak to napisał już ktoś wyżej "za dużo Digital Foundry" - gdyby nie ten filmik to w życiu nikt by tego nie dostrzegł, ale ktoś to wsadził pod mikroskop, upublicznił wyniki badań i teraz lecą farmazony typu "wersja na PS4 to kpina"... Co za czasy...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

bylem zdziwiony tymi spadkami ale jak sie dowiedzialem ze za port odpowiada jakies male studio z polski to juz przestalem 

 

To "małe" studio było odpowiedzialne za port DMC na PC, nic mi nie wiadomo o tym żeby robili remaster na konsole.

Odnośnik do komentarza

Bo tutaj wszyscy mają cyber-oczy, które takie karygodne spadki wyłapują - nie znasz się :P

Ale fakt, jak to napisał już ktoś wyżej "za dużo Digital Foundry" - gdyby nie ten filmik to w życiu nikt by tego nie dostrzegł, ale ktoś to wsadził pod mikroskop, upublicznił wyniki badań i teraz lecą farmazony typu "wersja na PS4 to kpina"... Co za czasy...

 

Ok ja lubisz płacić dwa razy ze tą samą grę i to jeszcze zrobioną po łebkach (bo niczym się nie różni od wersji pecetowej DMC, która na premiere była 1080/60fps) to pozdrawiam nie wymagającego konsumenta, przez takich jak ty branża wyglada jak wygląda.

Odnośnik do komentarza

no ale za stówkę można to śmiało brać. choćby ten tytuł chodził tip top teraflop, to branie go za więcej niż 150 i więcej jest takim samym frajerstwem. nawet pomimo tego że piszesz nieprawdę n.t. braku różnic w stosunku do wersji pc (nie związanych z oprawą).

 

przypominam: retailowe remastery w VII generacji:

 

prince_of_persia_trilogy_3d.jpg

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

No łaski nie robili. Z DMC jest inna sytuacja, gra jest stosunkowo świeża i bardzo jej się przydała opcja 60fpsów więc jako tako remaster się broni, bo granie w ten tytuł w 30 fpsach był dla mnie męką (pomijając poziom ogólny tej gry bo ten też za wysoki nie jest).

Odnośnik do komentarza

No dlatego ja tam remaster DmC będę rozważać jak pojawi się w dyptyku z cz.4. Choć poza systemem walki i kilkoma miejsówkami nie uwielbiam szczególnie tej części.

Ech połączenie systemu walki z czwórki, wraz z designem jedynynki i wariactwami z trójki w DMC V to by było.  :master:  

Odnośnik do komentarza

mnie kusi ta reedycja tym bardziej, ze szuji sie nie podoba wiec jest szansa, ze mi sie spodoba, a w wersje na ps3 gralem doslownie 30min :D

 

wszystkie dmc procz wlasnie tego tworu od ninja theory skonczylem i do mnie w serii jak na razie liczy sie tylko jedynka i trojka, dwojke przemilcze bo jest tragiczna, a czworka z cala sympatia do systemu - jest zenujaca jesli chodzi o zagrywka z polowa gry, do tego dzungla snila mi sie po nocach dlugo

 

boli tez ze remaster robiony po lebkach i nie trzyma stalych 60fps :(

Odnośnik do komentarza

Na początku hejtowałem tego reboota, a potem ostatecznie gra na tyle mi się spodobała, że wbiłem platynę na PS3 i niedługo zrobię to na PS4 :) System walki jest bardzo dobry, a gra dużo zyskuje dzięki 60 klatkom, trybowi turbo i hardcore. Krok w dobrym kierunku.  Nadal nie jest to poziom starych DMC3/4, ale i tak jest to świetna szpila.

Co do 60fps'ów to powiem, że jestem wyczulony zwykle na spadki płynności ale tutaj jakoś ich nie zauważam (nie licząć jednej walki na DMD, gdzie nie wiedzieć czemu zrobiło się slo-mo, takie prawdziwie, a nie 15klatek czy coś). Dziwne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...