Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Po ogólnie przyciski w padzie od xboxa są twardsze, bumpery są gorszę niż w Dualu. Co do DMC i PG :yes: ale ja się cieszę, że robią nowe IP a nie kolejnego tasiemca teraz, potem Risinga 2 i moga brać się za DMC. Tylko boje się, że nie przetrwają tak dlugo, ich gry nie sprzedają się jakoś zawrotnie więc muszą chyba wbijać się pod skrzydła korporacji, żeby cokolwiek mogli zrobić chociaż w połowie tak jak chcą.

To mi się u nich podoba. Od powstania studia do końca tego roku studio wypluje swój 8 i 9 tytuł. Produktywność jest bardzo wysoka, do tego trzeba wspomnieć, że tylko jedną kontynuacje zrobili (i to dopiero teraz - B2), reszta to zupełnie nowe IP. Jak już kupię WiiU to koniecznie muszę sprawdzić Madworld, do tego chyba na przerwę świąteczną sprawię sobie Anarchy Reigns bo choć na filmikach mi nie leży tak wierzę w wysoki gameplay.

A na MGR2 czekam, oj czekam. Dać im kasę Konami i pełny czas na developing + wolna ręka i powstanie niszczyciel.

 

Ano, mi też pad od xboxa nie pasuje do slasherów. Za to do strzelania, mniam. Tak w ogóle, fajny avatar. Kamiyę trzeba szanować.

No wiadomka, avatar GOTY.

Odnośnik do komentarza

Anarchy Reigns to bardziej pod multiplayer było w którego nikt już chyba nie gra.Ale singiel daje rade,zryci bossowie,dwie kampanie,a i bayonetta jako postać dodatkowa(troche przegięta). O czym jest ten temat? A Dmc,leży na półce,demo było śmieszne może później zagram. Nowego devila w starym stylu nawet bym zagrał nie musiał by być od PG nawet. Onimusha od platynowych to by było coś :D

Odnośnik do komentarza

Grałem w Onimushe, ale tylko w "czwartą" część. Była bardzo supcio i tez bym chętnie przygarnął kolekcje HD, ale z tego co widzę to Capcom uśmiercił serię i nawet tego nie chcą zrobić. Fajny slasherek z tego był, w stylu DMC1 czyli trudność walk wynikająca ze znalezienia sposobu na przeciwników i umiejętne korzystanie z 2-3 prostych combosów, a nie juggle na 2 minuty jak w nowych przedstawicielach tego gatunku.
 

Odnośnik do komentarza

No ba Platinum może wszystko :D Żeby się tylko nie wypalili.Ja jakimś cudem kupiłem 3 części Onimushy,skończyłem pierwszą i w połowie 2giej jestem. Niecałe 10 ełro na pierwsze 2 a trójkę za 40 złotych w MM nową. Kolekcja HD byłaby bardzo dobrym pomysłem ale Capcom woli residenty odświeżyć albo nowe w odcinkach :c

Odnośnik do komentarza

Problem z Onimushą 4 bylo to, że była za długa. Z tego co pamietam to chyba na 2 DVD była na ps2. Trójka jakaś taka bardziej zwięzła i Jean Reno :reggie:

A nie pamiętam w sumie czy była jakoś szczególnie długa. Fakt, była na 2 DVD. Pamiętam tez że jakieś poyebane puzzle były w tej grze, ale może byłem zbyt głupi i dlatego sprawiały mi trudności. Pamiętam jeszcze że był w jakiejś formie coop na jednej konsoli i z braciakiem ostro szpilaliśmy.

Pooglądałem sobie filmiki z dwóch pierwszych części - świetny i bardzo klimatyczny slasher w klimatach Japonii z supernatural elements. Właśnie w takim klimacie przywitałbym nową część Ninja Gaiden, dokładnie jak 2 pierwsze chaptery "pierwszej" części z ninjasami i samurajami + fiendy. Niestety, na nową część Onimushy nie ma co liczyć, a i NG ma gdzieś ten klimat także także gufno.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

https://www.youtube.com/watch?v=8MruA6AfRpU

 

60 fps and 1080p resolution — It looks and feels super smooth to play.

Uprezzed Graphics — Including textures, characters, and cinematics.
Big Bundle of Content — The game includes DmC: Devil May Cry, plus all released DLC: Vergil’s Downfall campaign, 3 Dante skins, 3 Dante weapon skins, and the item finder.
New Skins — 2 new character skins. Devil May Cry 1 Dante and Classic Vergil.
Turbo Mode — Turbo Mode returns to the Devil May Cry series, with the game running 20% faster in this mode.
Hardcore Mode — Hardcore mode retains the experience of DmC, but with a throwback to the classic Devil May Cry games in terms of balance. In this mode, which can be toggled on all difficulty levels, the style system has been rebalanced to make ranking up much harder and ranks deteriorate much quicker. In addition, Devil Trigger doesn’t launch enemies into the air, parrying takes more skill, and all enemies hand out more damage.
Manual Target Lock — We’ve seen more requests for this than any other feature! The manual target lock works as closely to the classic Devil May Cry lock on as possible and has fully configurable controls.
Vergil Bloody Palace — Only second to Manual Target Lock in terms of the number of fan requests! This is a new Bloody Palace mode featuring 60 levels and Vergil as the playable character.
Must Style Mode — This is a hardcore modifier on an epic scale that can be played over any difficulty level. Players must be at an S rank or higher to deal any damage to enemies.
Gods Must Die Difficulty Mode — This is DmC Definitive Edition’s hardest difficulty mode. It takes DmC’s ridiculously hard Dante Must Die mode and adds a touch more punishment: All enemies spawn with Devil Trigger active and no items or health drops can be used.
Rebalanced and Retuned — We’ve studied fan feedback and made a whole host of tweaks and balance changes. The style system has been rebalanced, as have bosses. Exploits have been fixed in combat and some of Dante’s moves rebalanced, such as the Demon Evade. Gameplay tweaks have been made following hardcore player testing; frames have been removed from Kablooey shots, Parry/Evade windows adjusted, and collectibles, keys and doors redistributed.
Integration of Popular Community Mods — DmC Definitive Edition includes community mods such as an optional timer disable for Bloody Palace Mode, a triple dash for Angel Evade, and the ability to hit red and blue enemies with any weapon.
New Cutscene — an added cinematic scene that never made it into the original.

 

Fhói bardzo dobrych zmian! Capcom widze poszedł po rozum do głowy i jest po prostu mnóstwo rzeczy o o które scena prosi się od czasów DMC3, do tego mody z PC. :fsg: 
*ENEMIES CAN BE DAMAGED BY ANY WEAPON!!!!

*ANGEL GLIDE HAS TRIPLE DASH VARIANT (ala TRICKSTER!)

*A LOT OF GAME PLAY TWEAKS TO MAKE IT CLOSER TO A DMC GAME!

Jest się czym cieszyć i oczekiwać przynajmniej systemowo gry zbliżonej do oryginalnej sagi. Nowe poziomy trudności na mega plus, Vergil w BP również. DLC nie zaliczyłem także zrobię to na PS4. Moich pieniędzy nie dostaną na premierę bo to jest ewidentne ruch.anie w dupala i głosowanie portfelem - kontynuacja powstanie gry która się sprzeda lepiej, a że wolę "czwórkę" to kupuje w premiere DMC4 SE - Vergil przekozak + cały czas liczę na kontynuowanie oryginalnej ścieżki. Mam nadzieję, że to nie jedyna zmiana (pomijając dodane tryby z PC czy kostiumy). Oczywiście marzę o wywaleniu połowy gry i napisaniu od nowa, ale raczej na to nie ma co liczyć.
M4IM949.png
sexkonik.gifsexkonik.gifsexkonik.gifsexkonik.gifsexkonik.gif


THIS IS WHAT I LIVE FOR! AND I'M ABSOLUTELY CRAZY ABOUT IT!

 
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, czym tu się jarac. Niektórzy ukończyli ten tytuł na PS3, potem na wypasnym kompie w 1080p/60fps, a teraz po raz trzeci mają grać w to samo?:/ Ta generacja konsol, to chwilowo jakieś nieporozumienie, remastery, indyki i driveclub w plusie.

Nikt nie powiedział, że to jest gra dla osób, które ograly to na PS3, a potem PC. Skąd w ogóle taki pomysł? To propozycja dla ludzi, którzy nie mieli okazji ograć tej giery na poprzedniej generacji. Ew. Dla tych, którzy chcieliby zrobić replaya, tylko że w 60 fpsach. Nikt nikogo nie zmusza do kupna remasterów.

Odnośnik do komentarza

Nie mozna non stop tlumaczyc w ten sposob. Po co komu stare gry? Przeca nowe konsole maja moc domuciagniecia nowego, a nie uruchamianiacremasterow. Jak na razie generacja przechodzi bokiem.

??? Ninja Theory tworzy Hellblade, nowy projekt. Tym remasterem zajmuje się pewnie paru ludzi. Na pewno nikomu nie zawadza. Lepsze to niż nudne czekanie na nowe rzeczy. A Capcom też na pewno pichci DMC 5.

 

Te remastery naprawdę nie hamują nowych gier. Nie wina remasterów, że stworzenie gry na next gena zajmuje jeszcze więcej czasu i kasy niż poprzednio.

Odnośnik do komentarza

Na forum DMC na którym urzęduje jest gościu z Capcom Unity. Parę rzeczy które napisał:

 

>Are you able to elaborate on how the manual lock works? Is it like holding R1 to focus a la DMC, or is it like tapping >R3 to engage the lock and you don't have to hold it afterwards? I'm just so curious how this new feature will be >implemented within the control scheme n.n

Yeah, so lock-on is mappable like the other inputs, or you can of course opt not to use it at all. You can also choose to make it a "Hold" input or a "Toggle" input, depending on your play style. The trailer shows this off if you watch closely, but the lock-on does allow for some cool tricks like doing the Osiris' "Streak" move on an enemy behind you, causing Dante to do it in a crazy, curvy motion. This was doable before with very particular timing, but now you can do it pretty much every time.

>Will there be new bosses in this remake?

Nope, the focus here isn't really on expanding on the lore or core content, it's on polishing, refining, and embellishing. So you won't find new stages or bosses, but substantial changes/additions to what was there already, including some interesting changes to boss behavior.

>How will the bosses act(will they do new moves in harder difficulties, will they become more >aggressive)?

There are some changes to their AI, and in some cases things like attack speed and so forth, but I won't detail them all here. There are some changes I don't even know about, but that I'm 100% sure the community will uncover.

Podobno dużo taktyk (głównie na bossów) pójdzie się kochać. Niestety nie będzie przenoszenia save'a z PS360 ;( Cały czas się cieszę, że olałem Vergila na PS3 i spokojnie spędzę z nim z 50h w story czy Bloody Palace.
Wspomnę jeszcze raz że gry na pewno nie kupię na premierę, tylko z second handu po DMC4 SE na którego czekam i czekam i aż się gotuje we mnie. Jeśli nie przytną w hóia i Vergil to będzie skurczysyn z DMC3, a nie skin (!!!) dla postaci, dadzą tryby z PC, oddzielne kampanie jak w DMC3 (trzy zestawy ocen dla każdej z nich), jakieś nowe kostiumy i chętnie kupię te grę wraz z konsolą na wakacje.

Oczywiście cały czas liczę na jakiś nowy,mega trudny poziom trudności i zmienioną połowę gry. :Coolface:


1355015669218l7icy.gif

Odnośnik do komentarza

Czyli ta edycja będzie obejmowała DMC4 i DMC Devil My Cry, czyli 2 gry? Jeśli tak, to ja się yaram na maxa z 3 powodów:

 

- nie ma w tym momencie żadnego slasher'a na next-genach

- nie grałem w obie części (skończyłem swą przygodę na DMC3)

- DMC4 dostanie trofea, których był pozbawiony na PS3

 

Wolę remastery takich bardziej niszowych gier, niż np. TLOU czy GTAV, w które każdy gra. Jeszcze przed tym zaliczę Sleeping Dogs: Definitive Edition i Metro Redux, w które też nie grałem na PS3. A teraz jeszcze poproszę Deus Ex (moja kupka wstydu).

 

Tak wiec grzybiarz- nie masz racji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...