Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem 4h online i jak dla mnie jest trochę za łatwo- żeby kogoś zabić wystarczy wycelować, nacisnąć spust i autoaim zrobi resztę. Po 1 rundzie kiedy ustawiłem dobre sensivity praktycznie nonstop wchodzą hedy bez większego wysiłku co nie jest zbytnio satysfakcjonujące. 100 zabójstw w 30 minut to troszkę zbyt dużo jak na taką grę, grałem wcześniej w MAGa i ponad 100 zabójstw uzyskałem może z 5 razy podczas ponad 400h grania, a tutaj takie wyniki po zaledwie godzinie gry . Nie rozumiem także idei wstążek boostujących, grasz dobrze dostajesz wstążki na moc pocisków, przeładowanie itp co czyni cię niemal bogiem tworząc olbrzymią przepaść między graczami, wg mnie każdy powinien mieć równe szanse a nie że dobry gracz dostaje jeszcze dodatkowe ułatwienia. Mam nadzieję także że w becie jest jakiś exp x3 czy coś w tym stylu bo po 4 awanse naraz i ranga kapitana po 4h gry to chyba zbyt szybko, doświadczenie dostaje się praktycznie za wszystko: zabicia, asysty, największy kdr, najwięcej zabić najwięcej przejętych punktów itp. Nieporozumieniem jest także wg mnie liczba amunicji w magazynku- 64 pociski wtf? Pierwsze co robię po respawnie to biegnę do najbliższej paczki z amunicją (animacja ładowania ammo to wg mnie porażka- teleportuje postać na wprost skrzynki co jest dezorientujące bo nie pamięta się w którą stronę się obrócić, trzeba się najpierw rozejrzeć skąd się przyszło). Póki ganiało się za samymi ludźmi było nawet ok, ale kiedy po paru awansach co 2 kroki musiałem strzelać do jakiejś latającej kupy złomu i tracić cenny czas i cały zapas amunicji troszkę mi się to znudziło. Zapadanie się pod tekstury pozostawię bez komentarza- 30% zgonów przez utonięcie jest frustrujące, ale w końcu to beta.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

a ja jestem głupi bo K3 jest pozbawiony wszystkiego za co pokochałem K2:

-ciężar broni i sterowanie

-wyszukiwarka serwerów

-tworzenie serwerów na własnych prawach

 

I wiem,że w fullu tego nie bedzie bo już są recenzje, do tego menu jest OKROPNE

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

a mi sie wlasnie podoba, ze w koncu jest lzej, ze szybko zabijamy przeciwnika - dla mnie zmiany na PLUS. Mega szalu nie ma, ale w koncu pogram w jakiegos FPS'a na plejaku ! PS. Czy was tez tak dlugo łaczy ? Bo znowu 2 razy musialem zakonczyc gre i wrocic do botow.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

a ja jestem głupi bo K3 jest pozbawiony wszystkiego za co pokochałem K2:

-ciężar broni i sterowanie

-wyszukiwarka serwerów

-tworzenie serwerów na własnych prawach

 

I wiem,że w fullu tego nie bedzie bo już są recenzje, do tego menu jest OKROPNE

O fuuu, dzięki przeglądarce serwerów i opcji tworzenia k2 miało jeden z najbardziej przyjaznych użytkownikowi interfejsów multiplayera na konsolach.

Mnie na razie demo nie porwało, ale jeszcze pogram, może się przekonam. Chociaż za dużo "trików" (zmiana postaci, znikanie, drony, wieżyczyki) jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

IMO taktyk jest przegięty. Wykrywanie wrogów przez ściany to przesada, ale to tylko pierwsze spostrzeżenie po godznie gry. Zależy też jakie bronie później można odblokować. Na razie na minus zbyt lekkie sterowanie (ale do tego pewnie po kilku godzinach się przyzwyczaję), zbyt szybkie awanse (podejrzewam, że zrobili tak by ludzie mogli popróbować większą ilość dodatków, perków itp.), zbyt mało amunicji na starcie przez co odblokowanie pistoletów to mus.

Ale tytuł i tak ocenię po przejściu kampanii i kilkudziesięciu godzinach w multi.

Odnośnik do komentarza

bez mozliwosci customizacji serwerów jeśli któraś z klas będzie tak przegięta jak szturmowiec z k2(którego sama społeczność wykluczyła) to boję się trochę o fulla

 

 

Przecież było info że na 100% jest customizacja serwerów... Wbiłem 16 lvl w multi, jak dla mnie spoko, bez super hiper mega podjary, ale gra się przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

a mi się podoba bardziej niż 2ka, poprawa sterowania na + w końcu przyjemnie się gra.

Za to menusy gry to totalna porażka, online zagrać nie mogłem, oprawa wizualna bardzo dobra jednak szału nie ma.

Odnośnik do komentarza

po 2 godzinach moge powiedziec to samo - w koncu w killzone gra sie przyjemnie ! Tryby zawsze byly dobre, klas jest bardzo duzo i kazdy znajdzie cos dla siebie. W lutym tylko ten FPS znajdzie sie u mnie w domu, chyba, ze bede musial poczekac do 10 marca : ) Tak czy siak - dla mnie wiekszosc zmian takze na plus ! :potter:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Medyk ma fajną broń, ale średnie skille. Jego LMG po prostu kosi, amunicji nie brakuje. Po prostu idziesz i strzelasz. Medi-bot coś tam działa, bardziej przydaje się do namierzania wrogów i dobijania rannych (ten bot to sadysta, konającemu nie przepuści). Leczenie ludków ok, choć obracanie się w stronę umierającego już mniej, mimo że logiczne. Absurdalne jest za to obracanie się o 180 stopni przy ponownym wstawaniu (3 skill dodatkowy), a ch.ujki kampią tylko, a ty jeszcze do nich plecami. Coekawi mnie czy medyk będzie miał więcej botów, bo widzę na ikonie 3 kreski.

 

Wkurzają infiltratorzy wymaksowani, ciągły bieg plus ciągły strój sojusznika. Snajperów mało, bo plansza mała, ale pewnie ten ultra camo będzie irytował.

Odnośnik do komentarza

IMO taktyk jest przegięty. Wykrywanie wrogów przez ściany to przesada, ale to tylko pierwsze spostrzeżenie po godznie gry. Zależy też jakie bronie później można odblokować. Na razie na minus zbyt lekkie sterowanie (ale do tego pewnie po kilku godzinach się przyzwyczaję), zbyt szybkie awanse (podejrzewam, że zrobili tak by ludzie mogli popróbować większą ilość dodatków, perków itp.), zbyt mało amunicji na starcie przez co odblokowanie pistoletów to mus.

Ale tytuł i tak ocenię po przejściu kampanii i kilkudziesięciu godzinach w multi.

Może i jest wykrywanie przez ściany, ale przeciwnik nie jest zaznaczony non stop, tylko znika do następnego skanowania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...