Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwny wybór, bo chyba Akademia Radeca była najpopularniejsza. W sumie jako dodatek by się sprawdziła. Co z tego, że jest lipa z wyrzutniami. Każe ktoś wam grać na takich serwerach? Ja zawsze gram z zablokowanymi RPG.

Ale Rynek Salamun może być. Na początku nie lubiłem tej mapy, ale z biegiem czasu zacząłem się przekonywac do niej i chyba jest to moje TOP3.

Po cichu liczyłem na Skład Tharsis albo na Korynt.

Odnośnik do komentarza

Działa już "w pełni" oficjalna strona KZ3:

 

http://www.killzone.com/kz3/pl_PL/mykillzone/overview.html?name=kuba85PL

 

EDIT: Skoro "BETA" jest teraz otwarta dla wszystkich to statystyki przejdą do pełnej gry ? W PS HOME jest gierka gdzie odblokowałem kod do PSS, gdzie po jego wpisaniu dostaje się 3 pkt "?odblokowań?" w KZ3. Ciekawe czy zadziała to na "BECIE" i czy staty przejdą do fulla, jeśli nie to szkoda kodu :)

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Piszę tego posta korzystając z okazji, że mam dzień wolny, a większość z Was nie ;p.

Wszystko na podstawie gry w bootnecie - na razie nie wchodzę na multi.

 

Napiszę krótko - gameplayowo ta gra to epoka dalej niż poprzedniczka, która w tej kwestii (np. z powodu sterowania) pozostawiała dużo do życzenia.

 

W tej odsłonie sterowanie jest genialne.

 

1. DualShock3

Tu sterowanie jest typowe. Tj. ci którzy grają głwónie np. w COD-a powinni od razu wybrać wersję alternatywną, bo do standardowej długo się przyzwyczaja. Przy wyborze tej pierwszej w zasadzie od razu można się dobrze bawić.

Oczywiście reszta poczuje się jak w domu z normalnym sterowaniem.

 

2. Move + DS3

Nad padem nie będę się długo rozpisywał, bo każdy wie jak się nim gra. Okazuje się, że gra na Move i pada to istny majstersztyk - nie mam jeszcze sharpshootera i gram movem w prawej ręce celując w ekran jak z colta i jest bosko.

Feeling, precyzja, odczuwalność strzału - pad pada na starcie.

Całość wymaga tylko chwili kalibracji z poziomu gry - od razu jest wykrywany i w zasadzie można szybko wrócić do samego pada po prostu wyłączając Movee. Tylko ... po co?

 

Move i ten sposób sterowania w moich oczach jest stworzony do tego typu gier. Od 20 minut gram w grę i już jestem jej wielkim wielbicielem.

 

Nie kupiłem COD.BO, więc rozumiecie jaki jestem wyposzczony. Sony mam mnie w kolejce w sklepie o 10 rano jak gra zobaczy światło dzienne.

 

PS. Pierwszy finisher zrobiony movem np. kozik w oko lub skręcenie karczku daje radochę jak nigdy ;)

 

3. Plansza(e) (mapa) i grafika

Każdy musi to zobaczyć na własne oczy, ale np. zejście na brzeg morza robi wrażenie. Mapy żyją - woda faluje, wiatr wieje piasek lata. To jest gra na miarę PS3. Działa (przynajmniej demo) w 720p

 

4. Odgłosy i muzyka

Mam to wszystko w 5.1. Odgłosy zabijanych wrogów to coś jak szlachtowanie dzików w grze Moonstone na amidze ;). Aż się łezka w oku kręci.

 

Na chwilę obecną daję jej 9 punktów w 10 stopniowej skali (nie 10, bo to dopiero jak wyjdzie pełna wersja)

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza
Rozegrałem kilka partyjek w Operacje, chciałem zmienić na Strefe Wojny i teraz nigdzie nie chce mi dołączyć;D Też tak macie?

Właśnie miałem pytać - mogę czekać nawet 30 min, a i tak nie dołączę do żadnej gry. Ech, póki co to lekki fail - najpierw problemy z PSN, a teraz to.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...