Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

A oto arsenał, którym będziemy się mordować na multi:

 

kz3_fe_2011-01-24_mp-weapons_03.jpg

 

M66 MACHINE PISTOL

Faction: ISA

Class: side arms

Sights: holographic reflex sight

 

 

 

kz3_fe_2011-01-24_mp-weapons_07.jpg

 

M82SE ASSAULT RIFLE (SUPPRESSED)

Faction: ISA

Class: rifles

Sights: holographic reflex sight

 

 

 

The suppressed version of the M82 fires in bursts to reduce recoil even further. The added suppressor prevents the player from showing up on enemy radar.

 

 

 

 

kz3_fe_2011-01-24_mp-weapons_04.jpg

 

 

VC8 SHOTGUN PISTOL

Faction: Helghast/Visari Corp.

Class: side arms

Sights: iron sights

 

 

The VC8 offers good stopping power at short range, but quickly becomes less accurate over larger distances.

 

 

 

 

kz3_fe_2011-01-24_mp-weapons_16.jpg

 

 

LS57 SUBMACHINE GUN

Faction: ISA

Class: close quarter firearms

Sights: iron sights

 

 

Based off the M82 design, the LS57 SMG suffers from more recoil than the StA-11, but makes up for this in range and firepower.

 

 

 

 

kz3_fe_2011-01-24_mp-weapons_22.jpg

 

StA-X6 JETPACK

Faction: Helghast/Stahl Arms

Class: vehicles

 

 

The StA-X6 comes equipped with a belt-fed submachine gun based on the StA-11 design. The range of the weapon has been upgraded to allow the wearer to fire from great heights.

 

 

 

 

Reszta tutaj: http://www.killzone....mp-weapons.html

Odnośnik do komentarza

Właśnie chciałbym uniknąć stresu i zamówić pewniaka co by mi nie zabrakło.. :) Chodzi mi tylko o to czy beta będzie z funkcją online, a to czy będzie to wcześniejsza wersja, czy też nie.. Bez znaczenia to Killzone 3! ;)

 

Beta online, pewnie ta sama, która dostępna byłą dla plusowców.

 

A preorder? Najlepiej kupić w sklepie w dniu premiery;]

Odnośnik do komentarza

po pierwsze - wygląda rewelacyjnie. kolory, światło, klimat - świetna sprawa

po drugie - fajna mała mapa, która robi wrażenie trochę "kombinatorskiej". shotgun w łapie i refleks included :thumbsup:

po trzecie - wreszcie jakaś kolorowa sceneria w świecie Killzone. wygląda dokładnie tak, jak sobie wyobrażałem - kolorowo, a jednocześnie ponuro i smętnie.

po czwarte - ja już chcę grać....

 

szybkie pytanie - już sam nie wiem gdzie je zadać (w którym temacie)

 

czy podwójne naliczanie XP w pierwszej dobie w KZ3 (dostajemy to z limitkami) to jest, że pierwsze MOJE włączenie się do gry, a nie pierwsze 24 godziny działania serwerów rajt? czyli można sobie spokojnie przejść single'a a potem zagrać w multi?

 

dzięki @TakeshiX :thumbsup:

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Double XP for the first 24 hours of multiplayer gameplay

 

Ja to rozumiem tak, że to 24 godziny od pierwszego odpalenia multi - nawet bez zagrania. Tak więc kupujesz 22.02 we wtorek o 16.00. Składasz pisemko w sprawie urlopu na żądanie na środę 23.02. Żonę (dziewczynę itp.) oddelegowujesz do teściów i dajesz 24 godziny.

 

Druga opcja - choćby nie wiem jak Cię to korciło to przechodzisz singla do piątku wieczór, a potem patrz punkt pierwszy od słowa: "Żonę..." ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o mnie to ja najpierw zaczynam zabawę z singlem. Spróbuję pozdobywac wszystkie pucharki i dopiero później zacznę grac po sieci. W dwójce do dzisiaj nie mam platyny, bo sobie pucharki w singlu odpuściłem. Ale kiedys to nadrobię, mam nadzieję.

Ja dokladnie na odwrot. Singla wymasterowalem na 100%, za to nie zbieralem trofeow z multi.

Odnośnik do komentarza

Witam. O jakim kodzie mówisz? Czyli od startu serwerów po premierze przez 24h 2xEXP? Czy 24h od uruchomienia gry? Kolejna sprawa - trofea za 500 kill etc.. Wiecie może, czy będą wpadały za online? W KZ2 wkurzył mnie fakt, że musiałbym przejść kampanie.. ;) Wiem, wiem - jest super, ale zdecydowanie stawiam na rozwałkę sieciową i jakoś na singla zawsze był czas.. :)

 

Mi się wydaje, że to będzie sprawdzane po statystykach w grze (w KZ2 były dość dokładne). Wklepujesz kod i masz 2xEXP przez pierwsze 24 aktywne godziny w multi. Jak czas będzie pokazywał więcej niż 24h to kod nie będzie miał wpływu na exp.

Odnośnik do komentarza

Witam. O jakim kodzie mówisz? Czyli od startu serwerów po premierze przez 24h 2xEXP? Czy 24h od uruchomienia gry? Kolejna sprawa - trofea za 500 kill etc.. Wiecie może, czy będą wpadały za online? W KZ2 wkurzył mnie fakt, że musiałbym przejść kampanie.. ;) Wiem, wiem - jest super, ale zdecydowanie stawiam na rozwałkę sieciową i jakoś na singla zawsze był czas.. :)

 

Mi się wydaje, że to będzie sprawdzane po statystykach w grze (w KZ2 były dość dokładne). Wklepujesz kod i masz 2xEXP przez pierwsze 24 aktywne godziny w multi. Jak czas będzie pokazywał więcej niż 24h to kod nie będzie miał wpływu na exp.

 

O kodzie dodawanym do Edycji Kolekcjonerskiej i Edycji Helghast :)

 

009804-05.jpg

Odnośnik do komentarza

@MYSZa7 - wydaje mi się, że tylko do Helghast Edition :(. Zobacz na oficjalnej stronie. Chciałbym, żebyś miał rację. Chociaż jak się manewruje zakłądkami to wyświetla się też przy collectors. Jest szansa...

 

http://www.killzone.com/kz3/pl_PL/main/preorder.html

 

Zobaczcie jeszcze ten filmik....

 

http://www.killzone.com/kz3/pl_PL/home.html

 

Dlaczego ja mam już 30 lat i tak mało czasu ;(

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

1. Nie wiecie jak to będzie z trofeami? Będą się naliczać na tych odblokowanych broniach i zdolnościach? Chodzi mi głównie o te trofea, do których są potrzebne te bronie i klasy, które normalnie będzie trzeba odblokować. Np. zabij 50x będąc w powietrzu, zabij 25x będąc w przebraniu, itd. oraz np. trofea, czy medale za odblokowanie broni, czy klas. Też je dostanę automatycznie, czy będę je mógł zdobyć dopiero jak skończy się ważność bonusu?

 

2. Te punkty, za które można ulepszać klasy i kupować bronie będą mi się normalnie naliczać? Tak, że po skończeniu tego 24h bonusu od razu będę mógł sobie ulepszyć co będę chciał? Czy zaczynam od zera?

 

3. O co chodzi z tym 24h? Jak odpalę multi i aktywuje voucher np. 28.02, godz. 18.00, to jest on aktywny do 29.02 18.00? Czy przez łączny czas 24h w multi? Pewnie ta druga opcja, ale chcę mieć pewność.

 

I rozumiem, że aby mieć te wszystkie dodatki, odblokowane bronie, 2x up, retro mapy, to tylko kolekcjonerka oraz zwykłe z ultimy i gram?

 

Będę wdzięczny za pomoc :)

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...