Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Kody są ważne jedną dobę od momentu aktywowania. Czyli jeśli 25.02. o 14:00 je użyjesz to 26.02. o 14:00 przestaną działać.

 

Skąd takie info? źródło plox

 

I oby tak było!!:)

 

I tak jest(meh):

 

http://blog.us.playstation.com/2011/01/19/buy-killzone-3-get-early-access-to-the-socom-4-multiplayer-beta/

 

W komentarzach jest info od moda. Szkoda trochę, ale w sumie dobrze-kod zostanie na późniejsze levele ;F

Odnośnik do komentarza

Beta w USA opóźniona <_<

 

Unfortunately, we’re here to report that we will have a slight delay on the beta availability. The open beta was originally set to begin on Wednesday, February 2nd, but will now be available on Thursday, February 3rd at 10:00 AM Pacific Standard Time.
Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Beta w EU jest dostępna od jutra - według PS EU Blogu:

 

"But the star of the show this week has to be the Killzone 3 Multiplayer Beta opening up to all Store users – previously Plus only, now everyone has a chance to get stuck in and blow each other’s brains out in an orgy of blood and violen… sorry, I got a bit sidetracked there. Long story short, it’s awesome, grab it when it becomes available (here’s the bad news) at 11am GMT tomorrow morning."

 

http://blog.eu.playstation.com/2011/02/02/heads-up-game-store-update-2nd-february-2011/

 

Oczywiście mam na myśli PSS EU :)

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

a wiadomo może ile będzie ważyć beta?necik nie za szybki a trzeba pograć i zrobić pare ataków od tyłu w tym na roziego :thumbsup:

Jeżeli będzie to beta z listopada, to pewnie około 1.3 giga.

 

Zobaczymy, kto komu pierwszy poderżnie gardło :potter:.

 

@Mysza Może i była najpopularniejsza, ale jak sobie przypomnę mecze z wyrzutniami rakiet, to sorry, ale ni chu.ja.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Miałem nadzieję na Pyrrusa :/ Jedyna mapka na której można było snajperem pokampić. Blood gracht lubiłem na początku, jak jeszcze skilla nie miałem. Mapka wybitnie pod shotguna. Dobrze, że nie dali Radeca. Salamun daje radę, tylko ciężko było rozróżnić stronę mapy w którym jesteśmy, bo z obu stron była prawie identyczna.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...