Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wściekły Pies

śmieszne jest to że jak na treningu Holandii kilka osób zaczęło wydawać z siebie małpie okrzyki i krzyknięto parę razy "fuck uefa" to w mediach przez 2 dni o tym trąbili jaki to nie jest wstyd itd...

 

te kacapy pobiły na stadionie podczas meczu euro stewardów i... cisza, a Donek chce razem z nimi maszerować po stolicy świętując jakiś dzień rosji... ja pier.dole, co za dramat.

 

edit: http://kontakt24.tvn.pl/temat,bojki-przed-i-po-meczu-we-wroclawiu,47966.html?categoryId=0

Edytowane przez Wściekły Pies
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

śmieszne jest to że jak na treningu Holandii kilka osób zaczęło wydawać z siebie małpie okrzyki i krzyknięto parę razy "fuck uefa" to w mediach przez 2 dni o tym trąbili jaki to nie jest wstyd itd...

 

te kacapy pobiły na stadionie podczas meczu euro stewardów i... cisza, a Donek chce razem z nimi maszerować po stolicy świętując jakiś dzień rosji... ja pier.dole, co za dramat.

 

To było wczoraj późnym wieczorem, jest dopiero 11 rano, czego oczekujesz, relacji na żywo i debaty w TV?

Odnośnik do komentarza

śmieszne jest to że jak na treningu Holandii kilka osób zaczęło wydawać z siebie małpie okrzyki i krzyknięto parę razy "fuck uefa" to w mediach przez 2 dni o tym trąbili jaki to nie jest wstyd itd...

 

te kacapy pobiły na stadionie podczas meczu euro stewardów i... cisza, a Donek chce razem z nimi maszerować po stolicy świętując jakiś dzień rosji... ja pier.dole, co za dramat.

 

To było wczoraj późnym wieczorem, jest dopiero 11 rano, czego oczekujesz, relacji na żywo i debaty w TV?

 

Tak. Kuźniar czasami już od rana potrafił pierdolić swoje mądrości dotyczące polskich kibiców. Tym nie raz zaczynali dzień na tvn24 i innych programach informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

@Mazzeo: rzetelnej informacji

uwaga: duże:

 

 

gNc6A.jpg

 

 

 

główna informacja: anglicy boją się o swoich piłkarzy po rasistowskich okrzykach w Krakowie, później wbita w tekst informacja o tym że ruscy się bili w fanzonie.

 

o ruskich nie ma złego słowa.

 

 

edit: idąc dalej: na interii, tvn24 i onecie nie ma żadnych informacji. tylko na wp jest link do materiału.

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś kiedyś choćby słyszał o takim internetowym wynalazku jak Youtube, to pewnie zdziwiony nie jest zachowaniem naszych braci Słowian. Ta nacja (być może nie ze swojej winy) jest nie do końca w pełni władz umysłowych, co wiele filmów na wspomnianym portalu obrazuje całemu światu od kilku lat. Ale co zrobisz? Pozostaje mieć nadzieję, że nie dojdzie do regularnej wojny z Polakami, bo wstydzić się za naszych (po raz kolejny) oczywiście mi się nie uśmiecha.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś kiedyś choćby słyszał o takim internetowym wynalazku jak Youtube, to pewnie zdziwiony nie jest zachowaniem naszych braci Słowian. Ta nacja (być może nie ze swojej winy) jest nie do końca w pełni władz umysłowych, co wiele filmów na wspomnianym portalu obrazuje całemu światu od kilku lat. Ale co zrobisz? Pozostaje mieć nadzieję, że nie dojdzie do regularnej wojny z Polakami, bo wstydzić się za naszych (po raz kolejny) oczywiście mi się nie uśmiecha.

 

Sęk w tym, że dojdzie. Podejrzewam że legioniści zbierają szeregi.

Odnośnik do komentarza

A dlaczego masz się wstydzić ZA NASZYCH [w domyśle rozumiem że piszesz o Polskich Kibolach].

Bo co, bo kacapy sobie mają zamiar urządzić marsz zwycięstwa w kraju który był pod ich okupacją jeszcze 20 lat temu?

Kacapy wczoraj pobiły jakiegoś ochroniarza i stjułardesy. Chuj z ochroną i stjułardami ale coś czuję że za taką akcję nawet im włos z głowy nie spadnie, bo są z ZAGRAMANICY = są nietykalni. Jebany kurwa kraj pełen hipokryzji.

Odnośnik do komentarza

A dlaczego masz się wstydzić ZA NASZYCH [w domyśle rozumiem że piszesz o Polskich Kibolach].

Bo co, bo kacapy sobie mają zamiar urządzić marsz zwycięstwa w kraju który był pod ich okupacją jeszcze 20 lat temu?

Kacapy wczoraj pobiły jakiegoś ochroniarza i stjułardesy. Chuj z ochroną i stjułardami ale coś czuję że za taką akcję nawet im włos z głowy nie spadnie, bo są z ZAGRAMANICY = są nietykalni. Jebany kurwa kraj pełen hipokryzji.

 

Od tego są te służby, żeby do masakry nie doszło i to jeszcze na naszej ziemii. Kiedy wreszcie te pajace (polscy kibole) zrozumieją, że tu nie chodzi o to, żeby na plaskacza odpowiedzieć plaskaczem i przy okazji roz(pipi)ić wszystkim postronnym kibicom dobrą zabawę. Chociaż raz te bezmózgi pomyślały by o innych i alternatywnym załatwieniu sprawy, ale po co? Godziny spędzone na siłce muszą być wynagrodzone, a modlitwy żeby ktoś pierwszy zaczął dym zostały wysłuchane - nie tędy droga, ale ten kraj ma tak napompowane mózgi kreatyną, że dużo lepszy od tych kretynów za wschodniej granicy nie jest. Pewnie, brońmy naszej dumy narodowej, ale później niech nikt się nie dziwi, że reszta cywilizowanego świata nie odróżnia Polaków od Ukraińców napierdalających się nawet sejmie, czy Rosjan, którym słowo "myślenie" kojarzy się tylko z....chyba jednak z niczym się im nie kojarzy.

Edytowane przez ciwa22
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja miałem wczoraj swoje starcie z ochroną w strefie kibicia: koszulka, którą akurat miałem na sobie, miała na ramieniu mały napis Tyskie. Jak się okazuje, jest to już promocja Carslebergowej konkurencji. Tak samo ludzi z flagami czy pamiątkami z innych piw nie wpuszczano. Ktoś ze znajomych mi poradził, żeby obrócić koszulkę na lewą stronę. Ludzie wpuszczający na to nie wpadli.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Ja miałem wczoraj swoje starcie z ochroną w strefie kibicia: koszulka, którą akurat miałem na sobie, miała na ramieniu mały napis Tyskie. Jak się okazuje, jest to już promocja Carslebergowej konkurencji. Tak samo ludzi z flagami czy pamiątkami z innych piw nie wpuszczano. Ktoś ze znajomych mi poradził, żeby obrócić koszulkę na lewą stronę. Ludzie wpuszczający na to nie wpadli.

 

Modern Football ;)

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Ja miałem wczoraj swoje starcie z ochroną w strefie kibicia: koszulka, którą akurat miałem na sobie, miała na ramieniu mały napis Tyskie. Jak się okazuje, jest to już promocja Carslebergowej konkurencji. Tak samo ludzi z flagami czy pamiątkami z innych piw nie wpuszczano. Ktoś ze znajomych mi poradził, żeby obrócić koszulkę na lewą stronę. Ludzie wpuszczający na to nie wpadli.

 

Trzeba było iść na 5-ty stadion !

Odnośnik do komentarza

Piłkarsko patrząc, nie mogę się doczekać właśnie na dzisiejsze mecze. Grupa B jest bez wątpienia najsilniejsza, a przede wszystkim - grają w niej zespoły o ofensywnym usposobieniu, ładnym sposobie gry.

 

Niemcy to główny faworyt mistrzostw, ale mecz ze Szwajcarią przypomniał o ubogości ich opcji defensywnych. Boateng? Na prawej? Punkt niepewny. Hummels nie może jakoś zgrać się z kadrą, często się myli, a Mertesacker też napawa niepewnością. Klose wydaje się niezniszczalny, ale jest po kontuzji i nawet nie wiadomo, czy zagra on, czy Gomez. Błędy w obronie mogą być kosztowne.

 

 

Holandia wygrała na Mundialu prawie wszystkie mecze, ale jakimś takim... fuksem. Lepsze wrażenie robiła obrona, niż atak, a mówimy o obronie, która zagra składem Van Der Wiel, Heitinga, Bouma, Willems. To już chyba polscy obrońcy mają większą renomę na świecie. No ale ich najlepszym zawodnikiem na Mundialu był bramkarz. No ale ten atak. No i Van Persie z opcją na Huntelaara. Wygląda to mocno. Czy zobaczymy piękną grę, czy żelazną organizację i przeszkadzanie Danii? W niedawnym sparingu pierwsza jedenastka poległa 1-2 z Bułgarią, wypełnioną gwiazdami Polish Ekstraklasy.

 

 

Dania miała bardzo dobre eliminacje, wyprzedziła Portugalię i generalnie jest niedoceniana. Tego jestem pewien, że nie będą się bronić. Czy skończy się to niespodziewanym awansem czy wysokimi porażkami - nie wiem, obrony rywali jednak wydają się kruche. Nicklas Bendtner jest moim typem na tego tradycyjnego kolesia, który strzela trzy gole na Euro, chociaż nigdy nie grał nic wielkiego. No i nie mogę się doczekać, czy Christian Eriksen jest już "ready". Sneijder, Robben, Van Persie i Huntelaar są w szczytowym wieku dla piłkarza, tymczasem Eriksen ma 20 lat. Może się okazać, że będzie bezradny, a może stanie się jeszcze większą gwiazdą.

 

 

Portugalia wydaje mi się najsłabszą drużyną, a dla innych jest faworytem do medalu. Na pewno mają gracza, który - klubowo - jest najlepszym na tych zawodach i właśnie zaliczył jeden z najlepszych sezonów indywidualnych w historii europejskiej piłki. Problem? Ten gracz od 2004 roku nie zagrał dobrych mistrzostw. Kręgosłup Portugalii jest słaby, sposób gry - inny niż w Realu, mający mało polotu taktycznego, kreatywności. Mimo wszystko klasa bocznych obrońców rywali nie powala, więc Nani i Ronaldo mogą pokazać trochę ładnego biegania. I wrzutek na Postigę, lol. Ja ich widzę za burtą.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Podpisuje się obiema rękami i nogami pod tym postem ogqozo i myślę dokładnie to samo.

Licze na szybciutki nokaut w wykonaniu Niemców. Sądzę też, że Portugalia może liczyć na max 1 bramkę, słaba obrona + bramkarz robiący różnicę vs tragiczna skuteczność napastników.

No a Holandia to jednak Holandia, Dania może stawić jakiś opór, ale sądzę, że będzie raczej luźne 2-0.

Odnośnik do komentarza

W tym roku nie widziałem ani jednego meczu Niemców, ale strata pięciu goli z dużo niżej notowanym rywalem, to raczej nie przypadek. Na szczęście Doijśland ma aktualnie ogromne możliwości w ataku, więc spokojnie w większości meczów mogą przybrać taktykę "więcej strzelonych". Kiedyś mając taką obronę z pewnością grali by ultra defense licząc na kontrę lub stały fragment, który przesądziłby losy meczu, ale dziś wariantów w ataku jest naprawdę sporo i wątpię, iż w meczach grupowych nie będą dominować (z pozytywnym skutkiem) na boisku.

 

Portugalczycy z kolei to chyba są na wakacjach i zgadzam się z opinią, że to kandydaci nawet do ostatniego miejsca w grupie. Już słychać o imprezach, każdy robi co chce, co może oznaczać, że kolejny turniej będą odbębniać na remis i liczyć na Cristiano.

 

Dania to zgrana drużyna, która bezlitośnie potrafi wykorzystywać chwilowe słabości wyżej notowanych rywali. Inna sprawa, że aktualna kadra nie dysponuje już taką siłą ognia jak za dawnych lat i nie mówię tu nawet o legendach typu bracia Laudrup, ale o ponad przeciętnych piłkarzach typu Groankjer, Tommason, Sand i Rommedahl, który gra do dziś, ale wydaje mi się już odrobinę przeterminowany. W obronie jest z kolei bardzo dobrze Kjaer, Agger, "czyszczący" środek pola Poulsen, (ze składu wyleciał ( nie wiem z jakich powodów) jeszcze stoper Fiorentiny Kroldrup) - na dobrej defensywie opiera się budowę drużyny, więc może Ericksen z Bendtnerem to 1-0 wymęczą, kto wie.

 

Holendrzy jak zawsze mocni kadrowo, z tradycyjnym wskazaniem na siłę rażenia. Dawno nie widziałem żadnego meczu reprezentacji z ich udziałem, wyników sparów też nie znam, więc ciężko mi coś więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...