Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Moim zdaniem najlepiej będzie ,jak Rosja wygra ze wszystkimi ( no ,chyba ,że my z nimi wygramy ) , Grecja resztę meczy przegra ,a my wygramy co najmniej z Czechami.

patrzac na nasza gre i gre Rosjan to nie wiem gdzie znajdziemy sedziego, ktory wydrukuje nasza wygrana z nimi

Odnośnik do komentarza

już skończcie z tym hajpem na słowocz, bo Czesi mają jeszcze gorszą obronę niż orzełki, Cech miał na rękawicy strzały na 3:1 i 4:1, ale cóż nie dał rady takich petard wyciągnąć, może stać pepików na remis z hellenami

 

przy pierwszej bramce zyebał Wasilewski - czemu nie wybil piłki na róg, tylko została w polu?

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś mówi ,że Szczęsny zawinił to śmiało można stwierdzić ,że po prostu się nie zna. Gdyby puścił tego Greka ,to przegralibyśmy 2:1, bo bramki na remis już byśmy się na pewno nie strzelili.

 

mógł jeszcze... no wiesz... obronić tę piłkę. bez czerwonej kartki.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

przy pierwszej bramce zyebał Wasilewski - czemu nie wybil piłki na róg, tylko została w polu?

 

Wasyl owszem zje/bał, bo dał się przepchnąć jak szmata, ale co chciał zrobić Szczęsny ? Jeżeli Wasilewski by sobie poradził to po co to wyjście, a jak już nie ufa swoim obrońcom i wychodzi z założenia, że trzeba im się rzucać na pomoc to też bez sensu, bo szansa na jakąś randomową odbijankę w takim przypadku są bardzo duże.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Coscie sie tak doyebali tego dopingu. Ja wiem, ze na meczu polskiej ligi to najlepsza jest tylko oprawa ale na mistrzostwa przychodza pikniki, ludzie ku.rwa z malymi dziecmi na rekach. Co maja jakies suchary stadionowe spiewac albo "je.bac pzpn"? <_<

 

Co do zmiany u naszych to niestety ale zeby zmieniac to trzeba miec na kogo. Tyle w tym temacie.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Coscie sie tak doyebali tego dopingu. Ja wiem, ze na meczu polskiej ligi to najlepsza jest tylko oprawa ale na mistrzostwa przychodza pikniki, ludzie ku.rwa z malymi dziecmi na rekach. Co maja jakies suchary stadionowe spiewac albo "je.bac pzpn"? <_<

 

Co do zmiany u naszych to niestety ale zeby zmieniac to trzeba miec na kogo. Tyle w tym temacie.

 

PIŁKOSZAŁ!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...