Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Przy odrobinie szczescia, to nie zagra juz w zadnym meczu na Euro. Na 100% mecze grupowe ma z glowy (czerwo = brak gry w 2 meczach).

 

 

edit:

 

Tylko w jednym meczu nie zagra Szczesny ? A to peszek. :( Jeszcze cos sie Smudzie pomyli i wystawi go w meczu o honor.

Edytowane przez kubicz
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

II połowa to kontynuacja tego co robili od 20min... pozostaje trzymać kciuki za remis Rosji z Czechami, Szczęsny nie zagra tylko w jednym meczu

 

@Hela: żeby zyskać czas :)

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Gratulujmy sobie smudy - nie wiem czemu go chcialem na trenera, moze przez te jego obietnice ale jego geniusz mnie powalił... Przeciez teraz na mecz z rosja jestesmy bez bramkarza, rownie dobrze dudka moglby stanac na bramce. Tyle samo ogrania w bramce ma co tyton :D

 

Hehe, ale to i tak najmniejszy problem, boenisch (pipi), w koncowce meczu dopiero okazalo sie, ze jednak da sie szybko biegac i nie zostawac pol kilometra w tyle za grekami. No (pipi)a tej!

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

heloł! to jest Smuda, ja nie wiem czego wy się po nim spodziewaliście, gość jest zadowolony że 1 pkt też jest dobry... do przerwy powinno być 3-0, ale jak się nie ma tego co powinno się mieć w spodniach (jak to powiedział Błaszczykowski) to tak się kończy.

Odnośnik do komentarza

Żal mi Szczęsnego. Utalentowany bramkarz tak zch.ujał w tym meczu, a to może mu się odbić na psychice. Może pójdzie po rozum do głowy i skończą się tego jego durne wybiegi, które tak mnie zawsze bardzo wku.rwiały u niego.

Drugim antybohaterem stanie się Obraniak, który zagrał mega chu.jowo, i dziwię się że go Smuda nie zmienił.

Ogólnie świetnie grali nasi borsussyjczycy, ale reszta poza Boenishem jako tako, i od biedy Rybusem za wiele się nie popisała. Widać że gdy przeciwnik przycisnie, to obrona się gubi. I nie mamy na tyle siły ognia, by przebić się przez autokar.

Zobaczymy co dziś ruscy pokażą, czy jednak zaskoczą i będą w formie, czy może jakiś skromny remis? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...