Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wściekły Pies

KOKO KOKO EURO SPOKO

 

24mxn5k.jpg

 

laskom się po(pipi)ało koko spoko z wiejskim festynem, a że w tych strefach kibica takich pomyleńców od (pipi)a dlatego lage na to kłade :)

 

edit: no to pomarańczki mogą zacząć się pakować z taką skutecznością z niemiaszkami i krystynami nie wygrają

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

W ostatnim kwadransie to już zapadłem w letarg. Mecz zaczął się dobrze, bo od niespodzianki i jednocześnie Holendrzy atakowali. No ale tak po 30 minutach już trochę zaczynało to męczyć, a "szczał" van Persiego przegiął pałę. Jak wybudzałem się z letargu to zauważyłem jakąś powtórkę z ręką Duńczyka.

Jak na razie to widzę, że nie tylko my mamy problemy z obroną, bo u Czechów, Rusków i Holendrów podobna (pipi).zka. U Ruskich aż tak nie było tego widać, bo grali przeciwko drużynie bez napastnika.

Odnośnik do komentarza

No i widzicie, są drużyny lepsze, który mają większego zonka po pierwszym meczu :).

Nie oszukujmy się, gdyby Persie nie grał piachu to Holandia rozniosłaby Danię, która nie dostała w ciory nie dzięki wspaniałej defensywie, a dzięki partactwiu Pomarańczowych.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

W ogóle to wszyscy na tym turnieju są strasznie słabi.

 

 

 

Tymczasem w Lwowie jednak Gomez. Koleś nigdy jeszcze nie zrobił nic ciekawego na wielkiej imprezie, toteż wydaje mi się to ryzykowne wobec wystawienia Klose. W Portugalii bez zaskoczeń, Veloso i Postiga w jedenastce.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No i widzicie, są drużyny lepsze, który mają większego zonka po pierwszym meczu :).

Nie oszukujmy się, gdyby Persie nie grał piachu to Holandia rozniosłaby Danię, która nie dostała w ciory nie dzięki wspaniałej defensywie, a dzięki partactwiu Pomarańczowych.

 

 

Dzięki defensywie też, Agger grał bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co wy macie z tymi Oranje. Wiadomo było że więcej niż w RPA nie zawojują i są zespołem na miarę Francji czy Anglii, a nie Niemców czy Hiszpanii. Lubię ich, ale jeśli ktoś uważa, że Holandia zmarnowała kilka sam na sam, nie trafiała do pustej bramki, bez przerwy gnębiła Duńczyków, a wspomniana Dania po wstrzeleniu piły na aferę zdobyła bramę to oglądał inny mecz.

 

Duńczycy zagrali mega mądrze (oprócz zabaw w okolicach swojej 16-tki, ale pewnie chcieli wyciągnąć Robbena i spółkę na ze swojej połowy), wyeliminowali główne atuty Holendrów i wygrali. Remis byłby chyba najbardziej sprawiedliwy, Oranje serio czasami kaleczyli w ofensywie niemiłosiernie ale większymi cwaniakami okazali się Duńczycy i spierrdalając kilka milionów kuponów na całym świecie (w tym mój xD) wygrali. I w grupie B będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co wy macie z tymi Oranje. Wiadomo było że więcej niż w RPA nie zawojują i są zespołem na miarę Francji czy Anglii, a nie Niemców czy Hiszpanii. Lubię ich, ale jeśli ktoś uważa, że Holandia zmarnowała kilka sam na sam, nie trafiała do pustej bramki, bez przerwy gnębiła Duńczyków, a wspomniana Dania po wstrzeleniu piły na aferę zdobyła bramę to oglądał inny mecz.

 

Patrząc po internecie, ludzie chyba po prostu nie dopuszczają możliwości, że nieznani im gracze mogą grać dobrze w piłkę nożną. Zawsze może być tylko kompromitacja tych znanych. To w Holandii grają gwiazdy ligi angielskiej i włoskiej, toteż porażka z Danią (grającą, jak pisałem przed meczem, bardzo dobre eliminacje i zupełnie bez powodu niedocenianą), gdzie nie grają gwiazdy ligi angielskiej czy włoskiej, oznacza katastrofę. Widać to dobrze po oficjalnej grze Fantasy, gdzie 40% wszystkich bawiących się wzięło Lindegaarda, chociaż kosztuje tyle samo co Andersen, numer jeden w bramce. To czemu brali Lindegaarda? Myślę, iż bez sprawdzania byli przekonani, że gdy się gra w wielkim Manchesterze United, to się ma dożywotni karnet na bycie gwiazdą wszystkiego.

 

 

Holandia dużo strzelała, ale cóż - z dystansu. Groźnych strzałów z bliska było tyle samo po obu stronach, tyle że Holandia dodała do tego 27 strzałów zza pola karnego, a Dania... jeden. Ale można się tego było spodziewać, bo czwórka obrońców Danii jest dobra, podczas gdy Holandia ma obrońców słabych i skupiła się na destrukcji w środku pola. To był dobry plan. Eriksen został zneutralizowany, tak jak próby ataków środkiem. Duńczycy zostali ograniczeni do skrzydeł, które są mniej cenione. Obie strony pokazały moim zdaniem fajną grę w ataku i obronie, Holendrzy pechowo zmarnowali dużo okazji, ale jeśli ogólnie w meczu mieli przewagę, to minimalną.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Strzały strzałami, ale okazji w których Holendrzy dochodzili do klarownej sytuacji ( i piszę tu o 100%) i uderzali w powietrze, potykali się o własne nogi, strzelali w kosmos, było kilka sporo. Ile takich sytuacji mieli Duńczycy? Tak naprawdę zrąbali 1, bardzo dobrą okazję na gola w pierwszej połowie, kiedy po dośrodkowaniu 12-13 metr, zawodnik Duński skiksował po uderzeniu z pierwszej. Gola strzelili po błędzie bramkarza. Nie kibicowałem Holendrom, absolutnie gratuluję Danii zwycięstwa, ale pisanie, że mecz był wyrównany, to lekkie przegięcie.

Odnośnik do komentarza

Po którym błędzie bramkarza? To teraz stanie na dwóch nogach jest błędem, jeśli Holandia straci gola? To nie było sam na sam, byli inni Duńczycy, Krohn-Dehli dynamicznie się przemieścił i szybko był w sytuacji do strzału - Stekelenburg skrócił kąt, zrobił co mógł. Co niebłądzący bramkarz robi w takiej sytuacji?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...