Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Ruscy, Chorwaci i Niemcy(na Ukrainie) odpalają piro i wrzucają na murawę. W każdym mieście w którym rozgrywane są mecze coś się dzieje, jakieś ganianki, demolowanie knajp, walka z Policjią. Dlaczego nikt z tym nic nie zrobi? Gdyby takie rzeczy się działy przy okazji meczy ligowych to Donek tą ligę by rozwiązał i wprowadził stan wojenny/godzinę policyjną.

 

Bo nagłaśnianie i nakręcanie zadym jest kiepskim pomysłem, jak się jest organizatorem takiej międzynarodowej imprezy. </captain obvious>

Odnośnik do komentarza

Ta, wesoło widzę XD

 

Tak sobie właśnie przeczytałem co o wczorajszych wydarzeniach pisze Poznańska prasa. WESOŁO

 

"Zbite światła, rozerwane drzwi, brak szyby w tramwaju - to bilans dojazdu kibiców na Stadion Miejski. Dyżurny ruchu MPK twierdzi, że nie jest źle" .

Ale jak są powroty z ligi i ktoś zacznie śpiewać w tramwaju albo cały tramwaj skacze to są to chuligani i starty wynoszą po kilka tysięcy złotych, a motorniczy boi się dalej jechać.

 

'Natomiast tramwaj linii nr 13 musiał zjechać do zajezdni, bo na ul. Podgórnej (na wysokości Wrocławskiej) ktoś "rozerwał drzwi". Kolejna "trzynastka" padła ofiarą emocji kibiców także po godz. 19. Motorniczy na Grunwaldzkiej, na wysokości Węgorka, zauważył, że tramwaj nie ma jednej z szyb. Odnaleziono ją... na moście Teatralnym. I to w całości. Została wypchnięta razem z uszczelką i tak szczęśliwie wypadła, że się nie potłukła.'?

(pipi), co? PSIKUSA? A szyba SZCZĘŚLIWIE wypadła i się nie potłukła. Oj te łobuziaki z Irlandii/Chorwacji. Tylko im psikusy w głowach!

(pipi)ona hipokryzja się wylewa z tych tekstów że aż żal.

 

Propaganda sukcesu pełną gębą.

Odnośnik do komentarza

Obok rusków, kroaty grają jak narazie najlepiej na ojro.

 

 

Dziwnym trafem Czechy i Irlandia są uważane za najsłabsze drużyny, jakie weszły do Ojro.

 

 

 

Chorwacja pokazała trochę ładnej gry, ale wszystkie trzy gole dostała w podarunku. Zobaczymy, na ile pozwolą im Włosi w następnej kolejce.

 

 

 

Wygląda na to, że na Rosję wyjdziemy 4-3-2-1. Zamiast Obraniaka zagra Dariusz Dudka.

 

A to nie Polska i Ukraina są najsłabsze ? :P Wyjście defensywniej na Rosjan to nie najgorszy plan, może przegramy nisko, szkoda tylko, że Benisz na swojej stronie będzie ogrywany razem z Rybusem jak dzieci :/

 

Co do "incydentów" no to wiadomo, "goście" z zagranicy to trzeba napisać o drobnych psikusach i niewinnych incydentach wywołanych przypadkiem albo niezrozumieniem. zacznie się liga, to krzywe spojrzenie na pana milicjanta pod stadionem będzie od razu odpowiednio nagradzane.

Odnośnik do komentarza

Wybitnie mi nie idzie obecnie na Euro

 

Dzien pierwszy. Szedłem do buka z przeświadczeniem, - niski wynik POL-GRE i zwycięstwo Rosji. Na miejscu , zachłanny zmieniłem typ na zwycięstwo polaków (kurs na gole 1,45 na Polaków 1,88) i mamy 200 zł w plecy.

 

Dzien drugi i 500 straty po porażce Holandii

 

Wczoraj odrobiłem 100 zł dzięki Chorwatom ale to i tak w sumie -600zł

Edytowane przez Karol_1985
Odnośnik do komentarza

Ze zdziwieniem przyjmuję fakt, że Szwecja jest przez bukmacherów uważana za outsidera w grupie D. Na zakończenie eliminacji pokonali Holandię 3-2, a w tym roku wygrali wszystkie pięć sparingów. Niby to nie mecze o stawkę, ale skład personalny też wygląda porządnie. Podobno jedyną gwiazdą jest Zlatan, ale pozostali napastnicy - Toivonen i Elmander (zagra jeśli będzie zdrowy) - też nie wypadli sroce spod ogona. Za nimi zaś zobaczymy Sebastiana Larssona i Rasmusa Elma, którzy mają za sobą świetny sezon w klubie (i kadrze). Obie drużyny lepiej sobie radzą w ataku, niż w obronie, więc mecz powinien być otwarty.

 

Ukraina gra słabo i nie widzę u nich tak wielkich nadziei na sukces, jak bukmacherzy. Z drugiej strony, u siebie byli w stanie zremisować 3-3 z Niemcami (najlepszy wynik z ostatniego roku, w którym m.in. przegrali 0-4 z Czechami i 1-4 z Francją), więc może domowa atmosfera im pomoże. Głównie będę oglądać Andrija Jarmolenkę, talent może mało znany w Europie, bo nie gra w potężnej Premier League, ale obdarzony wspaniałymi umiejętnościami. Poza tym, piłkarzy czołowego poziomu trudno tam wyszukać.

 

 

Szwecja tym bardziej wydaje się mocnym kandydatem do awansu, że "faworyci" nie przekonują. O Anglii pisałem już wystarczająco wiele - fakt, że dzisiaj mecz zacznie 18-latek, który w Arsenalu raczej jest na ławce, mówi wszystko. No ale alternatywą był Stewart Downing. Na ataku - koleś, który od stycznia strzelił trzy bramki dla Manchesteru United. W obronie - m.in. Glen Johnson i Lescott... Doprawdy nic specjalnego. Wielką nadzieją jest Ashley Young, który w kadrze gra dobrze. No i bramkarz. Oni są w miarę dobrzy.

 

 

Francja wydaje się więc na tym tle zdecydowanym mocarzem. Nie przegrali meczu od września 2010. Ale w eliminacjach zaliczyli parę nieprzekonujących remisów. Przede wszystkim, ledwo wygrali grupę z Bośnią. Ten karny w ostatnim meczu był wątpliwy... Sparingi były bardzo udane, w zasadzie cała ekipa wyglądała mocno. Blanc robi dobrą robotę, i pomijając mały kryzys w środku pola (Yann M'Vila i Alou Diarra mają lekkie urazy), skład wygląda na bardzo solidny. To jest chyba w końcu moment, żeby wyszli z grupy.

 

 

Typ: 1. Francja, 2. Szwecja wydaje się więc bardzo możliwy, a kurs na niego wynosi prawie 10. Na awans obu tych ekip bez kolejności - prawie 7. Money to be made.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

lenin_1-z-krakowa.jpg

 

Ku swemu ogromnemu zadziwieniu z rąk prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego otrzymali jednak kiczowaty widoczek z Nowej Huty, przedstawiający – uwaga! – pomnik Włodzimierza Lenina. Albo włodarz miasta, były członek PZPR i SLD, ma amnezję i nie pamięta, że pomnik ten zburzono w 1989 r., albo po prostu pomylił Anglików z Rosjanami. Tak czy inaczej w najbliższych wyborach powinien dostać czerwoną kartkę.

 

źródło:

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-ks-isakowicza-zaleskiego/30230-kompromitujacy-prezent-dla-pilkarzy-od-prezydenta-majchrowskiego-za-to-powinien-dostac-czerwona-kartke

 

 

ja wiedziałem że ten gość po(pipi)any, ale że aż tak?! ja pier.dole... kto na tego barana głosuje...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...