Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

A może jednak dzięki tym kontuzjom ugrają więcej? "Nowi" będą się chcieli pokazać,będą bardziej zdeterminowani by coś osiągnąć

Chyba najgłupszy argument jaki czytałem od dawna. Anglii w każdej formacji brakuje liderów, więc spodziewam się solidnych batów od Francji i ciężkich przepraw ze Szwedami i Ukraińcami.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Widziałem dzisiaj jak pały eskortowały ten piękny autobusik Oranje <3. Akurat stałem na światłach przed AGH wracając do domu, a oni skręcali w stronę stadionu Wisły. Normalnie poczułem tą potęgę jak przejeżdżali, uwielbiam ich.

 

trzeźwy byłeś? nie zabrali Ci jeszcze prawka?

 

@krupek

ja pracuje jakieś 100m. od hotelu w którym będą mieszkać Holendrzy, pewnie będę ich spotykać rano w piekarni jak będą po bułki biegać, postaram się zachować jak przystało na prawdziwego Polaka, a nie jak winner :P

 

edit. trochę przesadziłem, wg google maps to jest 260m ;)

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

A może jednak dzięki tym kontuzjom ugrają więcej? "Nowi" będą się chcieli pokazać,będą bardziej zdeterminowani by coś osiągnąć

Chyba najgłupszy argument jaki czytałem od dawna. Anglii w każdej formacji brakuje liderów, więc spodziewam się solidnych batów od Francji i ciężkich przepraw ze Szwedami i Ukraińcami.

 

Zamurują bramkę i będą grać na jedną dobrą okazję, jak Chelsea.

Odnośnik do komentarza

nie.

 

 

dwa kupony puszczam w Fortunie na euro

Kupon pewniaków:

Grupa B Awans: Niemcy i Holandia kurs 1,85

Rosja powyżej 3,5 bramek w grupie kurs 2,06

Rosja - Czechy 1 kurs 2,10

Kto lepszy grupa B: Niemcy - Portugalia kurs 1,35

Portugalia nie awansuje z grupy kurs 1,46

Rosja zwycięstwo w grupie kurs 2,50

 

stawka: 10 zł wygrana: 393 zł

 

Kupon mniejszych pewniaków:

Najlepszy strzelec Anglii Danny Welbeck kurs 7,00

Szwecja awansuje kurs 3,35

Najlepszy strzelec Szwecji Zlatan Ibrahimović kurs 2,70

Awans Rosja i Polska kurs 3,00

 

stawka: 5 zł wygrana: 950 zł

 

stówa pójdzie na Pinnacle na mecze.

URWIE?

Odnośnik do komentarza

Tak wiem,ale widzieliście kto go zastąpi? Normalnie śmiech na sali że trener Anglii zamiast Rio Ferdinanda powołać to powołuje Martina Kellego z Liverpoolu. Widać że panuje kolesiostwo skoro 6 piłkarzy spośród 23 osobowej kadry jest z Liverpoolu

 

Jak pisałem, nie ma żadnego powodu, żeby obecnie Ferdinand grał w kadrze. Rozumiem, że powoływanie kogoś za zasługi to by nie było kolesiostwo.

 

Natomiast na pewno nazwisko Kelly'ego jest zaskakujące. Koleś zagrał po ostatniej kontuzji ile, dwa mecze zanim skończyła się liga? Trudno nawet powiedzieć, że jest w podstawowym składzie Liverpoolu. Taki Micah Richards wydaje się być zdecydowanie lepszym typem na prawą obronę. Podejrzewam, że zadecydowało to, iż w Liverpoolu był próbowany także na lewej flance (gdy po drugiej stronie był Glen Johnson). Przy takim tempie kontuzji może to się jeszcze okazać przydatne... To jest dziwny wybór, ale ktokolwiek by nie został powołany w takiej sytuacji, pewnie i tak nie powąchałby murawy, więc wiele to nie zmieni. Pierwszym wyborem na stoperze nadal są Terry i Lescott, a na prawej stronie - Phil Jones albo Johnson.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Tak wiem,ale widzieliście kto go zastąpi? Normalnie śmiech na sali że trener Anglii zamiast Rio Ferdinanda powołać to powołuje Martina Kellego z Liverpoolu. Widać że panuje kolesiostwo skoro 6 piłkarzy spośród 23 osobowej kadry jest z Liverpoolu

Taki Micah Richards wydaje się być zdecydowanie lepszym typem na prawą obronę. Podejrzewam, że zadecydowało to, iż w Liverpoolu był próbowany także na lewej flance (gdy po drugiej stronie był Glen Johnson). Przy takim tempie kontuzji może to się jeszcze okazać przydatne...

Richards nie zgodził się na wpisanie na listę rezerwową więc trener zdecydował się go nie powoływać.

Można powiedzieć, że Micah sam się załatwił.

A czemu akurat Kelly to nie wiem, ale on tam pojedzie raczej jako taki Kamiński Anglii.

Odnośnik do komentarza

dwa kupony puszczam w Fortunie na euro

Kupon pewniaków:

Grupa B Awans: Niemcy i Holandia kurs 1,85

Rosja powyżej 3,5 bramek w grupie kurs 2,06

Rosja - Czechy 1 kurs 2,10

Kto lepszy grupa B: Niemcy - Portugalia kurs 1,35

Portugalia nie awansuje z grupy kurs 1,46

Rosja zwycięstwo w grupie kurs 2,50

Fajnie, że pozwolili Ci obstawić kilka zdarzeń z jednej grupy na tym samym kuponie O_O Np. awans Niemców i Holandii i odpadnięcie Portugalii. Żaden normalny buk internetowy nie pozwala na takie kombinacje, bo można fajną kasiorkę na tym zrobić jak już wejdzie. Skoro tak, to mogłeś do tego dorzucić brak awansu Danii itd.

 

Ja z pewniaków na jednym kuponie obstawiłem:

- Rosja 1. miejsce w grupie

- Niemcy i Holandia wyjdą z grupy

- Hiszpania wyjdzie z grupy

- Francja wyjdzie z grupy

Kurs 10,19.

 

Ogólnie kure.wnie się już napaliłem na te całe Eura i od tygodnia żyję już tylko na newsach, wywiadach i wpisach na blogach.

 

BTW. Pirlo ma jakieś problemy z mięśniami - nie wiadomo, czy zagra z Hiszpanią. Jeśli tak się stanie, to nie wróżę im sukcesu, podobnie jak Anglikom. Przypominam, że oprócz niepewnego Pirlo, nie wystąpią: Rossi (podstawowy napastnik), Criscito (podstawowy lewy obrońca), Barzagli (podstawowy środkowy obrońca), Maggio...

Odnośnik do komentarza

dwa kupony puszczam w Fortunie na euro

Kupon pewniaków:

Grupa B Awans: Niemcy i Holandia kurs 1,85

Rosja powyżej 3,5 bramek w grupie kurs 2,06

Rosja - Czechy 1 kurs 2,10

Kto lepszy grupa B: Niemcy - Portugalia kurs 1,35

Portugalia nie awansuje z grupy kurs 1,46

Rosja zwycięstwo w grupie kurs 2,50

Fajnie, że pozwolili Ci obstawić kilka zdarzeń z jednej grupy na tym samym kuponie O_O Np. awans Niemców i Holandii i odpadnięcie Portugalii. Żaden normalny buk internetowy nie pozwala na takie kombinacje, bo można fajną kasiorkę na tym zrobić jak już wejdzie. Skoro tak, to mogłeś do tego dorzucić brak awansu Danii itd.

 

No właśnie lipa, bo nie pozwolili. Tamtego posta pisałem przed obstawienie, ale tak czy siak wydaje mi sie, że całkiem pewniaki poszły, więc może sie wzbogace na tym euro

Odnośnik do komentarza

Tak wiem,ale widzieliście kto go zastąpi? Normalnie śmiech na sali że trener Anglii zamiast Rio Ferdinanda powołać to powołuje Martina Kellego z Liverpoolu. Widać że panuje kolesiostwo skoro 6 piłkarzy spośród 23 osobowej kadry jest z Liverpoolu

 

Z Ferdinandem jest jeszcze taka sprawa, że podobno ma ostrego beefa z Terrym, odkąd ten zwyzywał brata Rio od małp podczas meczu premiership. Hoghson nie chciał ryzykować rozwalenia kadry od środka dlatego zdecydował, że na euro pojedzie tylko jeden z nich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...