Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Ferdinand jest na dzień obecny już tylko średnim obrońcą, w klubie gorszym od Evansa. Anglia przez ostatnie lata miała trochę udanych defensywnie meczów - zwycięstwa do zera z Bułgarią, jeden gol stracony ze Szwajcarią po "randomowej" bombie Shaqiriego - i Ferdinanda nie było wtedy w składzie. W poprzednim roku zagrał w kadrze raz - u siebie ze Szwajcarią - i był najgorszy na boisku, przyczyniając się do utraty dwóch goli i dwóch punktów. W tym roku chyba w ogóle już nie zagrał. Od dłuższego czasu Ferdinand nie miał miejsca w kadrze i nie ma żadnego racjonalnego powodu, by w niej był.

 

No ale wiadomo, kiedy ten niemający żadnego dobrego zawodnika poza bramkarzem zespół znowu "zaskakująco" nie wyjdzie z grupy, to będzie bez wątpienia wina braku Rio Ferdinanda.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No ale oggozo przeciez sie zna jak nikt na piłce nożnej i dla niego tacy piłkarze jak Owen, Shearer, Beckham, Gerrard, Lampard,Joe Cole, Ashley Cole itd itd to nikt w porównaniu do lewandowskiego czy głowackiego, i brak większych sukcesów anglików w ostatniej dekadzie jest całkowicie podstawny

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

No faktycznie - jak ja mogłem napisać, że Anglia nie ma obecnie żadnego dobrego piłkarza, skoro takie nazwiska jak Alan Shearer. Świetne.

 

 

Ja nie chcę nic mówić, ale było już wiele sytuacji w piłce, gdzie to drużyna z najlepszym bramkarzem wygrywała wszystko.

 

 

Patrząc na postawę w ostatnich miesiącach, Hart niekoniecznie jest lepszy od takiego Cecha. Czyli co, Czechy są faworytem do mistrzostwa? Hiszpania, Niemcy, Holandia czy Włochy też mają dobrych golkiperów, ale przy okazji coś z przodu. Bardziej wierzę w bramki Davida Silvy albo Iniesty czy nawet tego Balotellego, obsługiwanego podania Pirlo, niż, hm... Shearera i Owena.

 

Oczywiście to jest krótki turniej i wszystko się może zdarzyć. Już nie takie ekipy ugrywały coś na mistrzostwach. Ale tak na co dzień, to jest słaba ekipa.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ferdinand jest na dzień obecny już tylko średnim obrońcą, w klubie gorszym od Evansa. Anglia przez ostatnie lata miała trochę udanych defensywnie meczów - zwycięstwa do zera z Bułgarią, jeden gol stracony ze Szwajcarią po "randomowej" bombie Shaqiriego - i Ferdinanda nie było wtedy w składzie. W poprzednim roku zagrał w kadrze raz - u siebie ze Szwajcarią - i był najgorszy na boisku, przyczyniając się do utraty dwóch goli i dwóch punktów. W tym roku chyba w ogóle już nie zagrał. Od dłuższego czasu Ferdinand nie miał miejsca w kadrze i nie ma żadnego racjonalnego powodu, by w niej był.

 

No ale wiadomo, kiedy ten niemający żadnego dobrego zawodnika poza bramkarzem zespół znowu "zaskakująco" nie wyjdzie z grupy, to będzie bez wątpienia wina braku Rio Ferdinanda.

zedytuj szybko te "znowu" bo wyjdziesz na idiote, szybko!

Odnośnik do komentarza

Nie no, wiadomo, że to wszystko wina sędziego. Sędziego, kontuzji i trenera ch'uja - tych samych powodów, co odpadnięcie każdego zawsze. Może jeszcze dojdzie "brak motywacji i zlekceważenie przeciwnika", no ale to pośrednio będzie wina trenera ch'uja, który wybrał takich złych graczy.

 

Wychodzenie z grup na Mundialu to trochę co innego, niż na Euro. Na Euro prawdopodobnie nie będzie drużyn typu Algieria. Przypominam, że w megatrudnej grupie USA-Algieria-Słowenia potężni Anglicy strzelili łącznie dwa gole - a wtedy grali Lampard, Rooney i Barry.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No Grecja jednak więcej strzelała. Samo porównanie próbki Hiszpania-Portugalia-Rosja do Słowenia-Algieria-USA jest przekomiczne, ale już mniejsza z tym. Brakuje jeszcze argumentu, że przecież Anglia strzeliła Bułgarii cztery gole, więc atak mają potężny.

 

Nie wiem, co to ma do rzeczy. Czy ja się gdzieś wypowiadałem, co "trzeba"? Każdy gra jak umie. Nie każdemu pisane bycie potęgą piłkarską. Twierdzę tylko, że widzenie w Anglii przepotężnego wyboru geniuszy piłkarskich, którzy tylko przez sędziego nie wygrają Euro, jest śmieszne. Gdyby ktoś tak pisał o Grecji, to też by było śmieszne. Oczywiście mistrzostwa to mistrzostwa i kto wie, raz na jakiś czas się trafi kurze ziarno. Grecja albo Anglia mogą i wygrać Euro, ale jeśli ktoś teraz pisze, że widzi jakiekolwiek podstawy, by to uznać za coś innego niż sensację, to jest zwykły absurd. Taki urok kibicowania, że to nieco absurdalne. No ale bez wątpienia jest absurdalne.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No Grecja jednak więcej strzelała. Samo porównanie próbki Hiszpania-Portugalia-Rosja do Słowenia-Algieria-USA jest przekomiczne, ale już mniejsza z tym.

 

Nie wiem, co to ma do rzeczy. Czy ja się gdzieś wypowiadałem, co "trzeba"? Każdy gra jak umie. Twierdzę tylko, że widzenie w Anglii przepotężnego wyboru geniuszy piłkarskich, którzy tylko przez sędziego nie wygrają Euro, jest śmieszne. Gdyby ktoś tak pisał o Grecji, to też by było śmieszne. Oczywiście mistrzostwa to mistrzostwa i kto wie, raz na jakiś czas się trafi kurze ziarno. Grecja albo Anglia mogą i wygrać Euro, ale jeśli ktoś teraz pisze, że widzi jakiekolwiek podstawy, by to uznać za coś innego niż sensację, to jest zwykły absurd. Taki urok kibicowania, że to nieco absurdalne. No ale bez wątpienia jest absurdalne.

Nigdzie nie napisałem że są faworytami tylko to że są więcej niż przecietnym zespołem. Faworyci dla mnie zdecydowani to Niemcy, może Włosi

Odnośnik do komentarza

A co mają towarzyskie mecze do Euro???

 

Gwoli przypomnienia: kiedyś przed mistrzostwami świata ograliśmy np. silna Chorwację 1:0 i chu.j nam to dało.

Prawdziwą wartość tych wszystkich gwiazd poznamy dopiero ósmego czerwca w meczu z Grecją.

A mówię gwiazd bo na papierze tacy zawodnicy jak Piszczek, Kuba, Lewy, Szczęsny czy nawet Rybus (wybrany najlepszym graczem Tereka w rundzie wiosennej przez kibiców), Obraniak czy nawet rezerwowi tacy jak Grosicki (po Theo Walcott'cie chyba najszybszy gracz mistrzostw) bądź nawet nieobliczlny Wolski, mogą coś zdziałać ciekawego i liczę po cichu na coś więcej niż wyjście z grupy. Ale to ćsiiiii... żeby nie zapeszyć.

 

Nie żebym był jakimś jego zwolennikiem, ale licze na typowego farta Smudy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Życzę każdemu zespołowi na EURO, żeby lał tak Włochów jak to zrobili Rosjanie. Nie jestem pewien, czy makarony chcą uśpić czujność bukmacherów, sprzedając również towarzyskie spotkania, ale no kurde nawet my wydajemy się faworytami EURO w obliczu takiej gry.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/588763,relacje-internautow-bydlo-dali-ciala-koszmar-wideo-zdjecia,id,t.html

 

randomy się rzuciły jak usłyszały hasło "darmowe bilety" xD

 

ciekawe ile z tych osób było w przeciągu ostatnich kilku lat na jakimś meczu za który musieli zapłacić, normalni kibice odstali by swoje w kolejce. (pipi)ane sępy.

Odnośnik do komentarza

Hehe, plebejstwo XD

Czego oczekujesz od pospólstwa które myśli że na treningu zobaczą "kawał dobrego futbolu" :D

 

Życzę każdemu zespołowi na EURO, żeby lał tak Włochów jak to zrobili Rosjanie. Nie jestem pewien, czy makarony chcą uśpić czujność bukmacherów, sprzedając również towarzyskie spotkania, ale no kurde nawet my wydajemy się faworytami EURO w obliczu takiej gry.

 

Szczególnie że z Ruskami gramy, nie? ;>

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Hehe, plebejstwo XD

Czego oczekujesz od pospólstwa które myśli że na treningu zobaczą "kawał dobrego futbolu" :D

 

Życzę każdemu zespołowi na EURO, żeby lał tak Włochów jak to zrobili Rosjanie. Nie jestem pewien, czy makarony chcą uśpić czujność bukmacherów, sprzedając również towarzyskie spotkania, ale no kurde nawet my wydajemy się faworytami EURO w obliczu takiej gry.

 

Szczególnie że z Ruskami gramy, nie? ;>

 

 

niczego, myślałem że etap w którym plebs szturmuje MM bo 2 telewizory rzucili na promocji dawno minęły, widać myliłem się :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...