Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

No po połowie naszej kopaniny przełączyłem, na mecz Greków i Samaras nieźle mieszał ruskami. Kacapy siadły kondycyjnie, ale jedną akcję mieli, na szczęście nie trafili. Nie dość, że drukarz karnego nie podyktował, to jeszcze dał kartkę za symulowanie i wykluczył typa z meczu ćwierćfinałowego, za to przy symulce Żhirkova kartki nie wyciągnął.

Odnośnik do komentarza

teraz należy wy@@@dolić PZPN i pogodzić się z zawieszeniem kadry na eliminacje do MŚ w Brazylii, do których i tak, niemamy najmniejszych szans awansować. Jesteśmy na poziomie Austrii, Węgier, Belgii, Słowacji itp. raz się uda raz nie. Dlatego to najlepszy moment by zaorać wszystko i zacząć od zera. Niemam pretensji do Smudy, zrobił wszystko co umiał, by polacy się nie skompromitowali i tak też było. Zagrali najlepszy turniej od olimpijskich wojarzy w 1992 r. Zabrakło niektórym umiejętności, zabrakło tego, że w polskiej lidze nieda się znaleść POLSKIEGO ŚRODKOWEGO OBROŃCY. Niema co pie###lić o Żewłakowie, bo dam sobie ręke uciąć, że gdyby grał to dziś rozpatrywalibyśmy jego błąd po której rywal zdobył gola.

 

 

Także ZAORAĆ TO WSZYSTKO i widzimy się na eliminacjach do euro 2016

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

teraz piehdolą w tvp o doświadczeniu uzyskanym przez piłkarzy, przecież to są zawodowi piłkarze, nie grają w okręgówce i wiedzą chyba co to mecz o stawkę.

 

są takimi pizdami, że szczerze wątpię :)

 

Mega wstyd. Mistrzostwa u siebie, cały kraj postawiony na równe nogi, wszystko naj naj naj, skład jakiego nie było od dawna, grupa śmiechu i wielkie goowno. W sumie lata mi to, i tak całą pulę zgarnęły kacapy XDDDDDDD Tym razem serio miało być pięknie, a było jak zawsze. Odpaść z Grecją i Czechami...

 

Przynajmniej teraz Erło będzie na serio, bez jakiś przypadkowych pachołków nadających się tylko do reklamy biedry.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Abstrahując od naszej wyj.ebki - ten mecz był najgorszą sraką tych me. Ta nasza nieskuteczność na początku spotkania.... później kiedy rozpadał się deszcz to mecz siadł kompletnie. Natomiast druga połowa była po prostu straszna. Ten fragment pomiędzy 45 a 60 min., kiedy nasi zrobili chyba milion fauli i nie mogli wyjść z własnej połowy... brrrr. Generalnie tak od drugiej połowy, to, przynajmniej dla mnie, emocje były jak przy parzeniu herbaty. Nie wiem co się stało naszym, ale w dzisiejszym spotkaniu powrócił koszmar poprzednich turniejów. Chodzi mi nie tylko nagle o granie mega piachu, ale głównie o brak serca i zaangażowania, jeeez... no straszne to było. No i jeszcze najgorsze jest to, że Czesi grali tak jak poprzednio, czyli mocno przeciętnie. Dalej w 10 bez napastnika, a Cech nawet nie miał okazji pokazać braku swojej optymalnej formy. No i jeszcze nie grał Rosicky...

 

Co do Smudy, to dobrze, że odchodzi. Gdzieś tam kiedyś pisałem, że to obiekt moich największych obaw w przypadku tej drużyny. Oddaję mu mecz z Rosją i po tym spotkaniu zaczął mnie do siebie przekonywać, ale ostatecznie zawiódł. To po prostu nie jest trener na tak duże przedsięwzięcie jakim jest prowadzenie kadry. Miał bodajże 2,5 roku na zrobienie drużyny i nie udało mu się. Naprawdę, nie ma co biadolić, że rozpada się jakoś tam zgrana drużyna, bo tak nie jest. To nie jest team, który cokolwiek wywalczył (np. awans na imprezę), a co wpływałoby na wytworzenie się chociażby jakiejś więzi. Trio z Borussi i Szczęsny oraz Tytoń i tak zostaną, a trzeba po prostu szukać pozostałych graczy. Zapewne standardowo obcokrajowcy (czy też znaczna ich część) zaniknie po tym turnieju, tak jak było to z Olisadebe czy Rogerem.

Generalnie finał jest taki jak po poprzednich turniejach - brak wyjścia z grupy, niesmak i rozczarowanie oraz to, że mamy porządnych bramkarzy.

Natomiast nie widzę nowego selekcjonera. Lenczyk to byłoby nieporozumienie, przecież to taki Smuda 2. Skorża... no niby młody trener, który zebrał już trochę szlifów, ale w polskiej lidze... no przecież to pod jego wodzą Wisła odpadła z Levadią, no ale Legia wygrała też ze Spartakiem (wow, idealny kandydat na selekcjonera) , no mimo wszystko to chyba taki najlepszy wybór z najgorszych. No bez kitu, nie wiem kto to mógłby być. Chyba przydałoby się ściągnąć kogoś z zagranicy.

 

Plus tej porażki jest taki, że na jesień chyba są wybory prezesa PZPNu, więc może Grześ poleci.

Kur.wa, tragedią polskiej piłki było wtedy to, że to Boniek nie dostał fotela prezesa. Tylko dlatego, że Grześ był lepiej ustawiony.

 

Co do Ruskich to pisałem, że to nie jest ekipa sprzed 4 lat i nie ma się co zbytnio podniecać ich występami.

Odnośnik do komentarza

teraz piehdolą w tvp o doświadczeniu uzyskanym przez piłkarzy, przecież to są zawodowi piłkarze, nie grają w okręgówce i wiedzą chyba co to mecz o stawkę.

 

są takimi pizdami, że szczerze wątpię :)

 

Mega wstyd. Mistrzostwa u siebie, cały kraj postawiony na równe nogi, wszystko naj naj naj, skład jakiego nie było od dawna, grupa śmiechu i wielkie goowno. W sumie lata mi to, i tak całą pulę zgarnęły kacapy XDDDDDDD Tym razem serio miało być pięknie, a było jak zawsze. Odpaść z Grecją i Czechami...

 

Przynajmniej teraz Erło będzie na serio, bez jakiś przypadkowych pachołków nadających się tylko do reklamy biedry.

Euro będzie na serio? Z Grekami w ćwierćfinale? Tak?

 

Najchętniej każdemu, którzy pisze "polaczki" strzeliłbym w ryja. Ja do końca wierzyłem w naszą wygraną, ale jak widać piłkarze pokazali swoją nieudolność. Gdybym ja grał w tym meczu, gryzłbym trawę i biegał na zawał serca, bo to był kur.wa MECZ O AWANS DO ĆWIERĆFINAŁU! Smuda odszedł (nawet się z tego cieszę), więc czekamy na następnego trenera, który poukłada reprezentację na eliminacje MŚ w Brazylii. Damy radę!

Odnośnik do komentarza

teraz piehdolą w tvp o doświadczeniu uzyskanym przez piłkarzy, przecież to są zawodowi piłkarze, nie grają w okręgówce i wiedzą chyba co to mecz o stawkę.

 

są takimi pizdami, że szczerze wątpię :)

 

Mega wstyd. Mistrzostwa u siebie, cały kraj postawiony na równe nogi, wszystko naj naj naj, skład jakiego nie było od dawna, grupa śmiechu i wielkie goowno. W sumie lata mi to, i tak całą pulę zgarnęły kacapy XDDDDDDD Tym razem serio miało być pięknie, a było jak zawsze. Odpaść z Grecją i Czechami...

 

Przynajmniej teraz Erło będzie na serio, bez jakiś przypadkowych pachołków nadających się tylko do reklamy biedry.

Euro będzie na serio? Z Grekami w ćwierćfinale? Tak?

 

Tak, z Grekami którzy wydymali faworyzowanych Ruskich, z których zrobiono już czarnego konia turnieju.

 

No bo chyba nie z polaczkami erło było by na serio.

 

A szpaka za jaranie się wynikiem w 94min i walenie sobie przy możliwym remisie powinni wyebać

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

 

 

Gdybym ja grał w tym meczu, gryzłbym trawę i biegał na zawał serca, bo to był kur.wa MECZ O AWANS DO ĆWIERĆFINAŁU!

Byś nic nie pobiegał po 100 m to byś padł z wycieczenia :D i by cię karetka zabrała .Nie zawsze chcieć to móc. :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...