Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Plus tej porażki jest taki, że na jesień chyba są wybory prezesa PZPNu, więc może Grześ poleci.

Kur.wa, tragedią polskiej piłki było wtedy to, że to Boniek nie dostał fotela prezesa. Tylko dlatego, że Grześ był lepiej ustawiony.

 

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/grzegorz-lato-jesli-nie-wyjdziemy-z-grupy-odchodze,1,4937379,wiadomosc.html

trzymamy za słowo;]

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Ale wiesz, że jesteś randomem i o mojej tuszy wiesz tyle co nic?

Nie muszę wiedzieć ,wiesz sam bym spuchł :D.Ja się bym przynajmniej nie porwał z motyka na słońce .A poza tym słowo random we mnie nie uderza ,nie kazdy może być na szczycie piramidy :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sam jesteś pizda.

 

Leć pod hotel, pomachaj im biało-czerwonym plakatem z tele tygodnia, poklep po plecach, podziękuj i powiedz że uda się w Brazylii, bo pewnie następnych ME w których zagrają te łajzy nie dożyjesz. Naiwny polaczku.

 

Idź do studia TVP jako ekspert obok Endżela.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko dziękuje Polakom za występy w tych ME - szkoda,że się nie udało.

Tak jak obstawiłem,tak wyszło (niestety) i jestem do przodu parę złotych.Założyłem się nawet z kumplem,że jeśli Polacy wyjdą z grupy to ja kibic Barcy,zacznę kibicować realowi - jednak bez niespodzianek i wygrana zakładu jakoś mnie mocno nie cieszy...

Odnośnik do komentarza

Mieć w meczu który trzeba wygrać 34% posiadania piłki - bezcenne. Wystawić 3 defensywnych pomocników strzelających w sumie 5 goli na sezon rulez. Rybus nagle zaginał, Obraniak zagrał beznadziejnie 3 mecze, Brożek wszedł i chyba nawet piłki nie miał. Jeszcze Skorży nam teraz potrzeba, to PZPN oszczędzi na samolocie do Brazylii.

Odnośnik do komentarza

tak jak pisałem, Smuda oberwał po (pipi)e za zbyt zachowawczą taktykę w pierwszych dwóch meczach. Zamiast walczyć o 3pkt w obu spotkaniach bo mieliśmy w obu przypadkach wszystkie atuty by je wygrać to ten wolał bezpieczne remisy. Tak jak pisałem - traciliśmy wtedy po 2pkt a nie zdobywaliśmy 1pkt.Wszystko postawił na wczorajszy mecz który naszym chłopakom nie wyszedł.

 

a nowy trener repry - tylko i wylącznie Walder Fornalik , czlowiek ktory z niczego robi coś

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Z tym Fornalikiem to chyba żart.

Panowie my potrzebujemy jakichś poważnych ludzi, a już broń boże kogoś z polskiej ligi. Tym bardziej, że z zagranicznymi trenerami mamy generalnie dobre wspomnienia, bo Beenhakker swego czasu z gó.wna ukręcił bat. Trzeba liczyć na kogoś z zagranicy i modlić się, żeby to nie był Sven-Goran Erikkson.

Odnośnik do komentarza

Wyprzedziłem myśl Kowala

http://www.weszlo.com/blog/2

 

 

Jak można stworzyć drużynę w blisko 40mln kraju, skoro nie mamy nawet 2 dobrych napastników :turned:

 

Kowal czasem coś mądrego palnie i często jego krytyka jest uzasadniona ale akurat w tym przypadku niech się w czoło walnie. Na weszło pisze komentarze tylko w momentach kiedy reprezentacji idzie źle - na tych mistrzostwach chociażby po meczu z Grecją i wczorajszym. O meczu z Rosją gdzie zagraliśmy za(pipi)i,ście dygor do dziś nie napisał ani słowa.

 

To samo robi ze swoją kochaną Barceloną - gdy rozwalają kolejnych rywali ten przeżywa orgazm za orgazmem ale wpisu co do rewanżu z Chelsea i ich odpadnięcia nie ma do dziś :P

 

 

edit - co do Fornalika to oczywiście żart ale i tak wolałbym niego niż Skorżę, bo jeśli PZPN zdecyduje się na wariant polski to niestety 99.9% będzie nim Maciek ;( , no chyba że Majewski wyjdzie ponownie z cienia :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Zabawne, że po każdych mistrzostwach mamy ten sam scenariusz "blabla lat temu blablabla gorsi piłkarze blablabla lepiej grali blabla lepsi piłkarze blabla (pipi)owy trener blabla taktyka (pipi)oa blabla"

 

Jaka taktyka? Jacy piłkarze? Smuda może być sobie Dyzmą, ale jak miał ustawić zespół? W meczu z Rosją 95% zaangażowania zespołu poszło w defensywę i wyglądała ona dobrze, o dziwo atak też nie najgorzej w meczu z Czechami wystarczyło zagrać ciut bardziej otwartą piłkę i mieliśmy prze(pipi)ane pod własną bramką. Ciut bardziej! Grecy twardo stąpają po ziemii i są tam gdzie są, bo nikt od nich nie wymaga tego czego nie potrafią grać. Gra kombinacyjna, gra z kontry? Kim, 2-3 piłkarzami? Ofensywnie? Naprawdę wierzycie w takie cuda?

Przecież cud miód, obrońca Piszczek był notorycznie ośmieszany przez rywali na skrzydle, najlepiej w naszej ekipie grał ten którego większość wyśmiewała (Perquis) razem ze Smudą, że go promuje.

 

Od lat nie mamy składu na drużynę mogącą walczyć o coś więcej niż sam występ na dużej imprezie. Współczuliśmy Irlandczykom, podziwialiśmy ich doping, ale nawet nie próbujemy zrozumieć ich postawy, a to jest zwyczajnie postawa akceptacji stanu w jakim jest ich piłka reprezentacyjna. My mamy z tym problem od jakichś 20 lat, ciągłą napina, ciągłe zwalanie winy na trenera, na piłkarzy, na kibiców, na sędziego... Wiem, że tak już mamy, ale czasami wystarczy pomyśleć, tylko, że z tym mamy właśnie największy problem.

Odnośnik do komentarza

Cofnijcię się teraz 4 lata wcześniej, zobaczcie jaką pakę miał Benhakker i co z nią osiągnął i porównajcie do dzisiejszej, a przecież w 2008 niektórzy również liczyli na wyjście z grupy, z Niemcami i Chorwacją. A dzisiejszy skład Polski na papierze miał potencjał większy niz drużyn które w końcu z naszej grupy wyszły.

 

Szkoda mi zawodników, tak samo jak szkoda mi było polskich kopaczy 10 lat temu w Korei, jedni grali lepiej drudzy gorzej, może i w drugich połowach meczów z Grecją i Czechami grali chu.jnię, ale to i tak spory progres od czerstwiactwa i gapienia się na trawę, do którego byłem do tej pory przyzwyczajony.

Jak dla mnie to druzyny z MS 2002 i ME 2008 byly, mimo, ze i tak slabe, odrobine lepsze od tej obecnej. Chocby z tego powodu, ze zaiwanialy w eliminacjach i juz na tym etapie wielokrotnie poznaly smak noza na jajach (np. mus wygrania z Belgia o awans do 2008, swietnie grajacy Blaszczu). Dlatego ich awans do mistrzostw troche bardziej cieszyl. A moze po prostu ja bylem mlodszy i naiwny, ze tym razem w koncu cos ugraja.

 

Dzis Polacy mieli wszystko podane na tacy. Brak eliminacji, grupa smiechu i mimo, ze latwo byloby mi teraz napisac, ze to ich zgubilo, bo sie rozleniwili, nie zgrali itd. to jednak byla by to nieprawda. Zgubila ich po prostu nieumiejetnosc gry w pilke. Brak kondycji, brak techniki, brak taktyki. I kazde inne ulozenie grup skonczyloby sie tym samym. Oczywiscie, do tego mogloby dojsc przekonanie, ze skoro jestesmy gospodarzami i mamy najlatwiejsza grupe to druzyny, z ktorymi grami wyjda na boisko, uklonia sie, zrobia szpaler i pozwola lewemu zostac krolem strzelcow ale to wymagaloby mentalnosci podworkowego kopacza. Ej, zaraz...

Odnośnik do komentarza

Jak trener to tylko zagranica. Benhauer byl spoko, no ale dostal zje.be, ze nie ugral nic druzyna pilkarskich paraolimpijczykow. Advocaat z ruskimi od 12 lat mimo, ze to nie jest druga Hiszpania. Niech juz bedzie jeden i niech robi a nie zmiany po kazdej porazce. Zaraz ktoremus z pzpn przyjdzie do lba, ze moze by wziac tego, ktory w historii polskiej pilki noznej osiagnal najwiecej a skoro Gorski nie zyje to padnie na piechniczka albo endzela ;/

Odnośnik do komentarza

Zabawne, że po każdych mistrzostwach mamy ten sam scenariusz "blabla lat temu blablabla gorsi piłkarze blablabla lepiej grali blabla lepsi piłkarze blabla (pipi)owy trener blabla taktyka (pipi)oa blabla"

 

Jaka taktyka? Jacy piłkarze? Smuda może być sobie Dyzmą, ale jak miał ustawić zespół? W meczu z Rosją 95% zaangażowania zespołu poszło w defensywę i wyglądała ona dobrze, o dziwo atak też nie najgorzej w meczu z Czechami wystarczyło zagrać ciut bardziej otwartą piłkę i mieliśmy prze(pipi)ane pod własną bramką. Ciut bardziej! Grecy twardo stąpają po ziemii i są tam gdzie są, bo nikt od nich nie wymaga tego czego nie potrafią grać. Gra kombinacyjna, gra z kontry? Kim, 2-3 piłkarzami? Ofensywnie? Naprawdę wierzycie w takie cuda?

Przecież cud miód, obrońca Piszczek był notorycznie ośmieszany przez rywali na skrzydle, najlepiej w naszej ekipie grał ten którego większość wyśmiewała (Perquis) razem ze Smudą, że go promuje.

 

Od lat nie mamy składu na drużynę mogącą walczyć o coś więcej niż sam występ na dużej imprezie. Współczuliśmy Irlandczykom, podziwialiśmy ich doping, ale nawet nie próbujemy zrozumieć ich postawy, a to jest zwyczajnie postawa akceptacji stanu w jakim jest ich piłka reprezentacyjna. My mamy z tym problem od jakichś 20 lat, ciągłą napina, ciągłe zwalanie winy na trenera, na piłkarzy, na kibiców, na sędziego... Wiem, że tak już mamy, ale czasami wystarczy pomyśleć, tylko, że z tym mamy właśnie największy problem.

 

A kogo innego wynić? Murawskiego że jest kaleką? Boenischa, który pewno zniknie z tej kadry jak Roger?

 

Prostak miał najlepszy skład od 15 lat i nie pisz że jest inaczej. Trzech graczy z Borussi, urodzaj w bramkarzach i paru innych niezłych grajków to sporo lepsza ekipa niż to co miał Benhakker 4 lata temu.

 

Gnojenie Smudy jest banalne ale jest na miejscu, bo tępak przez swoją upierdliwość, tumanowatość i debilne powołania jak np. Murawski i olanie Żewłakowa zyebał chłopakom turniej życia.

 

Piłka nożna to nie fizyka kwantowa i błędy Smudy zauważy nawet laik. Nie można opierać ataku tylko na Błaszczykowski i Lewym, ten drugi potrzebuje kogoś takiego jak Kagawa z Borussi żeby strzelać, a nie na boga trzech defensorów nie potrafiących podać dobrze piłki (pozdro murawski).

 

Wszystko dostał na tacy, dwa lata przygotowywał sobie po cichu reprę, komfort pracy jak mało ktory trener, lizanie dup od dziennikarzy, wszystko przykryte atmosferą EURO i wynikami meczy towarzyskich, a jakos potrafil nie wyjsc z grupy z Czechami, najgorszymi od lat i Grecją. No kur.wa, przecież trio z Dortmundu jest warte więcej niż cały team greckich drwali.

 

Ja nie miałem za złe Benhałerowi 4 lata temu że odpadł, i ze nie awansował do MŚ 2010, trudno coś z takim składem ugrać. Byłem jednak przeciwny powołania na trenejro Laty koleżki od flaszki, oczywiście wszystkie polaczki myślały że cudotwórca z Lecha coś tu zdziała - aha.

 

Jakby to wszystko zależało od postawy piłkarzy, a nie selekcjonera to takie samograje jak Anglia powinny od lat wygrywać tytuły, a oni jednak od 40 lat zdobyć nic nie mogą.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

14 czerwca napisałem

 

Rozpierdziela mnie jak po jednym według niektórych "Zwycięskim remisie" z Rosją jesteśmy/jesteście już pewni awansu do 1/4. Najpierw trzeba wygrać z Czechami... Już widzę ten smutek, zdziwienie i złość narodu kiedy okaże się że pepiczki jednak okazali się lepsi i to oni wraz z Ruskimi/Grekami wyjdą z grupy. Czego im nie życzę.

 

Wczoraj więc się nie zdziwiłem, po prostu znam wartość naszej drużyny i Smudy "zaje.bistego" (pipi)a taktyka.

 

Beka też z Rusków, i to jest jakies pocieszenie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja nie miałem za złe Benhałerowi 4 lata temu że odpadł, i ze nie awansował do MŚ 2010, trudno coś z takim składem ugrać. Byłem jednak przeciwny powołania na trenejro Laty koleżki od flaszki, oczywiście wszystkie polaczki myślały że cudotwórca z Lecha coś tu zdziała - aha.

 

 

Przecież on w Lechu pracował 3 lata. Miał do dyspozycji 2 drużyny z których wybral najlepszych. Spokój, cisza. A jedyne co ugrał to PP w mękach.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że Lato przestanie być prezesem PZPN. Mam nadzieję, że Smuda przestanie być trenerem reprezentacji. Mam nadzieję, że Jan Tomaszewski zostanie królem Polski. Mam nadzieję że Wojciech Kowalczyk będzie miał decydujące zdanie w kwestiach dotyczących reprezentacji Polski. Mam nadzieję, że Ludo Obraniak nie nauczy się mówić po polsku i to będzie powodem jego odejścia z reprezentacji. Mam nadzieję, że skończy się epoka "farbowanych lisów", ponieważ wszyscy, których powołał Smuda zagrali ujowo. Kocham ten kraj :rofl2:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...